DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #1088913  autor: Remington
 27 sty 2020, 21:07
Skoro kasa trafi na konto numeru jako doładowanie, to nic Cię to de facto nie będzie kosztować.

Identycznie wygląda rejestracja u niektórych operatorów VOIP. Trudno się im dziwić, są to przedsięwzięcia niskokosztowe, a ustawodawca nałożył na nich bardzo drogi obowiązek.
 #1088927  autor: Window
 28 sty 2020, 00:43
achromski pisze:
27 sty 2020, 23:51
A w przypadku braku konta bankowego?
Dokonaj rejestracji w siedzibie Telestrada S.A. składając wypełniony formularz i potwierdzając swoje dane poprzez okazanie dowodu tożsamości lub skontaktuj się z nami – wyślemy do Ciebie uzupełniony formularz, który potwierdzisz przy kurierze. Rejestracji osobistej może dokonać tylko osoba do której należy numer.
 #1088928  autor: babciagienia1p
 28 sty 2020, 07:35
W przypadku darmowych starterów są tylko dwa sposoby rejestracji.
1) Fizyczna wizyta w siedzibie Telestrady - W-wa, Al. Krakowska przy granicy z Raszynem.
2) Przelew minimum 1,- zł, TYLKO ZWYKŁY, z konta, które jest na nazwisko osoby, która wcześniej wypełniła formularz rejestracyjny (w temacie przelewu tylko numer/-y telefonu/-ów). Żadnych szybkich przelewów ani z systemu Lajta via Blue Media nie należy stosować, bo pojawią się problemy z rejestracją i księgowaniem kwot.
 #1088997  autor: babciagienia1p
 28 sty 2020, 19:23
jamto02 pisze:
28 sty 2020, 19:15
A przy okazji. Przy przenoszeniu nie zawsze do wyboru jest Lajt. Należy wybrać Plus?

Pod żadnym pozorem nie wskazuj Plusa lub Polkomtela jako dawcy. Jeśli przenosisz z Lajta, to w polu dotychczasowy operator musi być Telestrada S.A. W innym przypadku przeniesienie nie dojdzie do skutku.
 #1089003  autor: Remington
 28 sty 2020, 19:54
Z wcześniejszych wypowiedzi jamto02 wynika, że w ogóle nie wiedział kto jest jego operatorem :) Mam nadzieję, że teraz już wszystko jest dla niego jasne.
 #1089038  autor: jamto02
 29 sty 2020, 12:27
Ja mam taki starter jak na poprzedniej stronie więc to takie nie oczywiste. I googlałem przez parę minut i nie znalazłem że to chodzi pod Telestrada.... Może nie umiem szukać :?
 #1110427  autor: SomalijskiWluczega
 21 sty 2021, 10:54
Taka sama jakość jest w lycamobile.pl a do końca stycznia 2021 r. jest dużo taniej.
np przez 6 miesięcy dla nowych klientów jest po 10 zł na miesiąc no limit rozmowy, smsy i 35 GB internetu a od 7 miesiąca 20zł co miesiąc.
Czy Lajt mobile ma lepszą ofertę?
To na plusie i to na plusie. Gdy nie widzisz różnicy to po co przepłacać?
 #1110430  autor: SomalijskiWluczega
 21 sty 2021, 11:49
Remington pisze:
21 sty 2021, 11:17
To świadczy tylko o zasięgu, ale nie o jakości połączeń (w tym internetu).
Jeśli chodzi o net to już od jakiegoś czasu jest jakość taka sama.
Jeśli chodzi o rozmowy głosowe to tylko nie wiem jak jest z HD. Bo przy rozmowach tego znaczka nie widzę. Ale jak zasięg jest to jakość rozmów jest dobra :)
PS - jakoś heyah też nie ma HD i nikt jeszcze na jakość rozmów nie narzekał tutaj.
 #1110435  autor: SomalijskiWluczega
 21 sty 2021, 13:38
Do Remington to masz stare informacje apropo lycamobile.pl - internet leci z polskiego plusa a nie z Anglii jak kiedyś. Ping obecnie w lycamobile.pl to jakieś od 20 do 50ms. To już nie te czasy kiedy w Lycamobile ping był grubo powyżej 100 ms i net działał wolno. Te czasy już minęły. Owszem, 5G brakuje póki co ale narazie 5G dopiero raczkuje. Sam mam lycamobile.pl więc wiem o czym pisze a cena 10zł za no limit rozmowy SMSy i 35GB internetu * 6 miesięcy = najlepsza oferta na polskim rynku telekomunikacyjnym. Temu chyba nie zaprzeczysz? Jeśli znajdziesz tańszą ofertę za no limit rozmowy SMSy + 35 GB netu to daj mi znać. Chętnie z tego skorzystam.
 #1110437  autor: Remington
 21 sty 2021, 13:52
Przede wszystkim, to nie jest wątek o Lyca, tylko o Lajcie, gdzie wytworzyła się dyskusja o alternatywach. Taniej nie znaczy lepiej.

To dobrze jeśli Lyca ma wreszcie net bezpośrednio przez Plusa, przynajmniej tyle. Połączenia mają na pewno wciąż przez własne łącza. No i jest jeszcze coś - Lajt trzyma się polskich przepisów (Telestrada ma swoje za uszami, ale nie w kwestii Lajta), a Lyca potrafi zmieniać cennik z dnia na dzień, do czego nie ma prawa. Oczywiście jeśli nikomu to nie przeszkadza, to jest to alternatywa.
grzego44 pisze:
21 sty 2021, 10:39
Jak to jest w końcu z Lajt bo różne komentarze są o tej firmie (Telestrada) warto przenosić numer?
Co mówią te komentarze? Bo jakoś u nas rzadko ktoś narzeka.
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7