DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
 #948527  autor: sylwekZolkusza
 01 wrz 2017, 17:14
Wystarczy zaledwie użyć 152,6315 MB i już mamy osiągnięty limit wydatków, natychmiast jest włączony pakiet 10 GB, oraz pozostała część usługi działa już bez limitu.
 #948549  autor: PawlusG
 01 wrz 2017, 19:02
ObserwatorZRamieniaONZ pisze:
PawlusG pisze: Możesz mieć wydzwonione 1 zł, a z pakietu 10 GB możesz korzystać, dopóki go nie wykorzystasz.
Głupoty wypisujesz straszne.
Do wykorzystania 29 zł internet jest naliczany zgodnie z cennikiem. Więc możesz wcale nie dzwonić, a samo korzystanie z sieci nabije rachunek na kwotę 29 zł.
W którym miejscu Twoim zdaniem wypisuję głupoty?
Przeczytałeś całego posta, czy skończyłeś od razu na początku?
PawlusG pisze:Jeżeli nie dzwonisz i nie SMSujesz, to próg opłat 29 zł osiągniesz już po wykorzystaniu 2 GB internetu.
Tu akurat mój błąd, ale kolego sprostował.
sylwekZolkusza pisze:Wystarczy zaledwie użyć 152,6315 MB i już mamy osiągnięty limit wydatków, natychmiast jest włączony pakiet 10 GB, oraz pozostała część usługi działa już bez limitu.
Faktycznie, nie wiem skąd mi się wzięło wcześniej to 2 GB.

:)
 #948551  autor: ObserwatorZRamieniaONZ
 01 wrz 2017, 19:09
PawlusG pisze:Jeżeli nie dzwonisz i nie SMSujesz, to próg opłat 29 zł osiągniesz już po wykorzystaniu 2 GB internetu.
Powiedz mi jak to obliczyłeś mistrzu algebry, a później policz jeszcze raz.

Aaaa widzę, że wyedytowałeś post.
 #948556  autor: PawlusG
 01 wrz 2017, 19:25
Co niby edytowałem?

:)
 #949256  autor: Ryszard Lubicz
 06 wrz 2017, 06:19
Przeniosłem numer z Virgin do Nju ( a jeszcze wcześniej był on w HaloTuBiedronka :-) ) . Wszystko poszło sprawnie i bez problemu , cała procedura trwała 10 dni. Problem w tym , że dziś w nocy Virgin odłączył swoją kartę a po włożeniu karty Nju do telefonu - karta nie loguje się do sieci. Brak zasięgu. W czym może być problem?

Grażynko wybacz...
 #949258  autor: mikkel
 06 wrz 2017, 07:10
Problem może być taki że zwyczajnie trzeba chwile poczekać.
Ja tak miałem w a2mobile. Gdzieś jest zapis że mają ileś godzin (24?) na włączenie numeru. Tak więc poczekaj, raczej napewno w ciągu 2-3 godzin będzie ok.
 #949259  autor: Ryszard Lubicz
 06 wrz 2017, 07:13
Ok. Więc czekam. Karta włożona a telefon jakby jej nie widział.
Przeniosłem numer dodatkowy. Będzie on służył tylko do internetu. W Virgin w roamingu Play nie dało już się korzystać z netu.

Grażynko wybacz...
 #949264  autor: Ryszard Lubicz
 06 wrz 2017, 08:22
Już wszystko działa. Zrobiłem ręczne wyszukiwanie sieci, wybrałem Orange i jestem w Nju!
Edit.
Zrobiłem sobie test prędkości na tej nowej karcie Nju.
Pobieranie 0,2 Mbit/s
Wysyłanie 0,1 Mbit/s
To normalne?

Grażynko wybacz...
 #949350  autor: PawlusG
 06 wrz 2017, 15:58
Zależy jaki masz zasięg i w jakiej technologii, jak 2G i EDGE, to jest wręcz super :)

:)
 #949678  autor: trifek
 08 wrz 2017, 17:27
Witam,
Jest jakaś różnica pomiędzy jakością usług Orange i NjuMobile? Internet/jakość połączeń działa na tych samych zasadach/z tą samą jakością w obu sieciach?

Czy jeśli zakupię sobie ofertę abonamentową za 29 zł i np. po 5 miesiącach będę chciał zwiększyć/zmniejszyć abonament - to czy staż w sieci w promocji "im dłużej tym lepiej" będzie liczony od początku? Czy to jest liczony czas od podpisania umowy z NjuMobile?
 #949698  autor: sylwekZolkusza
 08 wrz 2017, 19:04
trifek pisze:Witam,
Jest jakaś różnica pomiędzy jakością usług Orange i NjuMobile? Internet/jakość połączeń działa na tych samych zasadach/z tą samą jakością w obu sieciach?

Czy jeśli zakupię sobie ofertę abonamentową za 29 zł i np. po 5 miesiącach będę chciał zwiększyć/zmniejszyć abonament - to czy staż w sieci w promocji "im dłużej tym lepiej" będzie liczony od początku? Czy to jest liczony czas od podpisania umowy z NjuMobile?
Moim zdaniem niema żadnej różnicy w jakości połączeń głosowych i internetu.
Usługa, Im dłużej,tym lepiej, raz włączona działa mimo zmian w ofercie dokonanych na koncie abonenta, dotyczy również numeru dodatkowego, oraz internet dodatkowy.
 #949700  autor: kwistas
 08 wrz 2017, 19:05
Różnicy nie ma żadnej, mam prywatny w Nju abo, oraz firmowy w Orange, różnic zero, trzeba pamiętać, że jeśli się zużywa dużo transferu to Orange może nałożyć lejek technologiczny na prędkość internetu, więcej info http://www.telepolis.pl/wiadomosci/oran ... 36349.html

Można migrować między pułapami cenowymi bez utraty "im dłużej tym lepiej", staż przepada kiedy przechodzi się na kartę oraz do oferty internetowej.
 #949879  autor: PawlusG
 09 wrz 2017, 22:20
Warto sprawdzić, która sieć u Ciebie lepiej działa.
W ofercie na kartę jednak lepiej chyba wypada Plush, bo za 25 zł masz nolimity + 10 GB netu, w który nie wliczają WhatsApp, FB i Messengera, co dla niektórych może być przydatne. W nju za 29 zł jest no limit na komórkowe, smsy i mmsy, ale stacjonarne są dodatkowo płatne, internetu jest 10 GB. Jeśli potrzebujesz dużo internetu, to tu może się okazać, że lepsze będzie Orange, bo dostaniesz no limity z wyjątkiem mmsów, a do tego 35 GB internetu na początek i potem co miesiąc dokładają Ci do pakietu +1 GB (czyli po 5 miesiącach będziesz miał już 40 GB), a to wszystko za 28 zł miesięcznie. Jeżeli Wystarczy Ci max 15 GB internetu, a do tego nolimity, to masz jeszcze a2mobile z pakietem 19,90 zł miesięcznie.
Nieco inaczej jest w ofercie na abonament, ale tutaj też IMHO lepiej wypada Plush, jeżeli potrzebujesz do 10 GB internetu (pakiet rośnie co kilka miesięcy, 20 GB osiąga się po 2 latach), masz abonament 4 zł miesięcznie tańszy, a w pakiet nie są wliczane social media, oczywiście w standardzie no limity. W nju za to po pół roku stażu dostaniesz 20 GB internetu co miesiąc, a po roku 25 GB, reszta to samo co w plusie, z wyłączeniem social media.
Polecam zapoznać się z tymi zestawieniami.
Abonament: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 71#p896371
Karta: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 44#p895944

:)
 #949894  autor: Archi333
 10 wrz 2017, 00:13
Niestety
W nju za 29 zł jest no limit na komórkowe, smsy i mmsy, ale stacjonarne są dodatkowo płatne, internetu jest 10 GB
Muszę się z tym nie zgodzić. W opcji za 29 sa też stacjonarne. Dodatkowo tzw stażowe w mu jest lepsze i bardziej się opłaca po pewnym czasie.
 #949983  autor: PawlusG
 10 wrz 2017, 18:23
W opcji za 29 zł stacjonarne są w abonamencie, a nie w ofercie na kartę, o której pisałem, nie ma w niej też bonusu za staż.

:)
 #950047  autor: Ryszard Lubicz
 11 wrz 2017, 06:58
Przeniosłem numer do Nju. Po przeniesieniu dostałem takie mniej więcej info:
" Na koncie masz 5,00 ważne przez 31 dni oraz 10 GB ważne przez 10 dni".
Po 2 dniach zostało mi ZERO zł i ZERO GB . Wysłałem tylko z 5 mmsów i posurfowałem trochę po necie. Czym to może być spowodowane?

Grażynko wybacz...
 #950054  autor: Karlos20
 11 wrz 2017, 09:50
Za staż bonus jest, gdzie dostajemy więcej GB. Za połączenia stacjonarne jest max 10 zł, po których jest no limit, lecz jest liczone oddzielnie, niż w ramach usług "wszystko komórkowe" za 29.
Więc:
NJU NA KARTĘ 29 ZŁ na komórki min/SMS/MMS i 10 GB (+GB za staż) + dodatkowe 10 zł na stacjonarne = 39 ZŁ. Na kartę musisz pilnować terminów i doładować konto.
NJU BUZZ ABO: 29 ZŁ na komórki min/SMS/MMS + stacjonarne + 10 GB (+GB za staż) = 29 zł. Dopłacając dychę dostajemy 2x więcej GB. Płacisz raz co miesiąc i masz.

Myślę, że wiadomo, jaka oferta jest lepsza, pomijając fakt, że jeśli skorzystamy mniej, to rachunek jest mniejszy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #950128  autor: PawlusG
 11 wrz 2017, 17:57
sylwekZolkusza pisze:
PawlusG pisze:W opcji za 29 zł stacjonarne są w abonamencie, a nie w ofercie na kartę, o której pisałem, nie ma w niej też bonusu za staż.
Kolego Podszkol się.
http://www.njumobile.pl/b/articles/regu ... akarte.pdf
http://www.njumobile.pl/b/articles/regu ... akarte.pdf
Staż jest faktycznie, mój błąd, ale stacjonarne są dodatkowo płatne, mówi o tym pkt. 1 i 11.

:)
  • Strona 3 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10