DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 72 z 77
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 77
 #1140939  autor: Karlos20
 04 sty 2023, 15:59
pingpong123a: dla informacji, nawet przy promocji starterowej + 2 pakietów promocyjnych NL+GB po 15 zł, Orange normalnie przyznaje GB w UE, jak dla aktywnej usługi za 31 zł/mc. i ten limit ilościowo i czasowo się zwiększa. Inne sieci mogą ten limit obniżyć im mniej zapłacisz i ograniczyć czas jego wykorzystania.
Remington: polecam zgłosić to do BOK w pierwszej kolejności z zapytaniem o aktualny cennik roamingowy, UKE powiadomić na końcu, gdy pomarańczowi będą opieszali.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1142931  autor: mikkel07
 01 lut 2023, 18:38
Ja tylko od siebie dodam, że Play wbrew pozorom jest bardzo przyjazny odnośnie roamingu kosztem niestety wyższych cen w Polsce. Wystarczy napisać w P24 na chacie o możliwość włączenia dodatkowej ale darmowej usługi o której mało kto wie a mianowicie więcej operatorów roamingowych. Konsultanci włączają to dość niechętnie, niektórzy prawdopodobnie początkujący wręcz nie chcą. Wystarczy się powołać na słaby zasięg operatora zagranicznego do którego jesteśmy zalogowani, zazwyczaj to jest 1 sieć i to jedna z tańszych. Po włączeniu usługi i restarcie sim poprzez uruchomienie ponowne telefonu i zalogowanie do sieci bądź poczekaniu do północy kiedy z urzędu sim sie aktualizuje i restartuje dostajemy dostęp do niemal wszystkich operatorów zagranicznych. Będąc np w Niemczech czy Czechach dostajemy dostęp do wszystkich sieci. Tylko trzeba wybrać ręcznie bo z automatu zaloguje się do tej preferowanej.
Nie wspominając o tym, że włączając pakiety w połowie miesiąca otrzymujemy 2x więcej GB w roamingu (limit odnawia sie 1go i przy odnowieniu pakietu/pobraniu srodków za nowy). Tym sposobem na upartego można mieć i
około 46GB w roamingu za 120zł. Sam testowałem np w Deuche telekom w Niemczech i hulało aż miło. W normalnych warunkach do Telekomu nie da sie za nic zalogować. :-) A cena wypadła znacznie korzystniej niż prepaid telekomu, wszystkich mvno działających na sieci D1 a także wszystkich esim dostępnych w De. ;-)
 #1143031  autor: mikkel07
 03 lut 2023, 09:41
Około rok temu udostępniali w FPnK. Tylko tak jak mówie trzeba ładnie na chacie poprosić o włączenie tego, czasem troche bardziej nacisnąć. Obecnie troche czasu mnie na żadnym wyjeździe za granicą nie było ale myśle, że się nic nie zmieniło a to co miałem włączone nie wyłączyli mi tego. Ogólnie mnie sie podoba fakt, że Play traktuje prepaidowców i abonamentowców równo. Np żadna inna sieć nie ma tak rozszerzonych pakietów roamingowych w prepaidzie. Coprawda pakiety za 50 i 100 zł są mało atrakcyjne ale pakiet 5GB za 150zł już jest ok.
 #1143045  autor: pingpong123a
 03 lut 2023, 15:41
mikkel07 pisze:
01 lut 2023, 18:38
Tym sposobem na upartego można mieć i
około 46GB w roamingu za 120zł. Sam testowałem np w Deuche telekom w Niemczech i hulało aż miło.
Można łatwiej, taniej i wielkich bez wielkich kombinacji, i też mieć kartę działającą w DE na telekomie :-) Wystarczy kupić kartę ukraińskiego lifecell, włączyć taryfę Free Life i za 275 UAH (~32 zł) otrzymujemy 30 GB do wykorzystania w UE, UK, Szwajcarii, Czarnogórze, Mołdawii, Ukrainie, Turcji i Serbii.
 #1143909  autor: drozda
 19 lut 2023, 07:25
Ponieważ widziałem tu opinie że Lycamobile nie działa w roamingu danych to uprzejmie donoszę że w Czechach bez problemu wpuszcza do 5G Vodafone a w Austrii chodzi po LTE.
 #1144243  autor: Remington
 25 lut 2023, 18:32
mikkel07 pisze:
01 lut 2023, 18:38
Wystarczy napisać w P24 na chacie o możliwość włączenia dodatkowej ale darmowej usługi o której mało kto wie a mianowicie więcej operatorów roamingowych.

Sam testowałem np w Deuche telekom w Niemczech i hulało aż miło. W normalnych warunkach do Telekomu nie da sie za nic zalogować. :-)

Poleciłem Twój patent znajomemu przebywającemu w większości w Niemczech.

I faktycznie - bez problemu włączyli mu tę usługę na dwóch numerach i na obu może logować się już do Telekomu. Sukces jednak jest połowiczny - na obu numerach loguje się tylko do 2G, a próby logowania do LTE są odrzucane. W Play coś posprawdzali i odpowiedzieli, że u nich jest OK i to sprawa Telekomu.
 #1144931  autor: RicoExus
 06 mar 2023, 21:06
A jak by ktoś wiedział jaki jest teraz preferowany partner roamingowy w Niemczech to proszę napisać. Z góry dzięki :wink:
 #1148724  autor: mpiter
 26 kwie 2023, 13:20
Czy ktoś się orientuje ile jest GB w ofercie Play Solo L(podwójne GB po aktywacji w aplikacji)?
Play ma cztery różne miejsca, które podają GB: 5.76, 12 z groszem i 13 z groszem. A konsultant na infolinii podaje 1gb za 10 zł z groszem.

Dokładnie ta oferta: https://imgur.com/a/mYvKKvN
Obrazek
 #1148727  autor: Karlos20
 26 kwie 2023, 13:38
mpiter: powinno być 5,77 GB w UE w ramach tego pakietu. Limit w UE jest liczony za wydaną kwotę (30 zł) za pakiet, a nie z przyznanych GB w kraju, których możesz mieć dużo więcej (dzięki promocjom).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1148910  autor: aster
 28 kwie 2023, 01:06
Czy wszystkie sieci przestały już wliczać Wielką Brytanię do UE jeśli chodzi o roaming czy gdzieś jest jeszcze po staremu?
 #1149991  autor: muchakk
 19 maja 2023, 00:33
W Lycamobile UK jest zaliczane do RLAH
 #1150829  autor: aster
 05 cze 2023, 21:51
muchakk pisze:
19 maja 2023, 00:33
W Lycamobile UK jest zaliczane do RLAH

Dzięki. Dobrze wiedzieć, że coś takiego jeszcze istnieje w UK.

Problem może natomiast być inny... sam Lycamobile w UK jest tragiczną siecią jeśli chodzi o internet (być może rozmowy/SMSy są ok). Ostatnio miałem ich kartę na kilka dni i jeśli chodzi o net to takiego dziadostwa jeszcze nie widziałem w żadnym kraju. Nie wiem czy to wina korzystania z nadajników sieci O2 i słabości tej sieci, czy może klienci Lyca są u nich traktowani gorzej?
 #1152745  autor: treeev
 30 cze 2023, 08:11
Orientuje się ktoś jak z działaniem prepaid Virgin Mobile w Austrii? Zamierzam kupić pakiet gigamaks za 30zł (30GB). Mam telefon z 5G. Czy wg waszej wiedzy prepaid t-mobile kupiony rok temu a niezarejestrowany jest dalej możliwy do rejestracji? Ew. czy stary prepaid z przed roku (używany przeze mnie nr) w T-M jest możliwy do aktywacji (po wakacjach ub. roku nie był doładowywany)?
  • Strona 72 z 77
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 77
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 77