DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 44 z 127
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 127
 #1058305  autor: mpiter
 05 gru 2018, 14:42
Przepraszam, nie doczytałem. Zwróciłem tylko uwagę na pierwsze "internet..." i dalej już nie czytałem :/
Faktycznie jest jeden kod.
Dziękuję za pomoc.
 #1058370  autor: trotefazy
 06 gru 2018, 05:08
Czyli używając kodu *136*11*07# dostajemy pakiet z dodatkowym internetem? Na stronie głównej oferty reklamują kod *136*11*08#
 #1058990  autor: aster
 10 gru 2018, 22:26
Czy w Plush jest blokada operatora na stworzenie własnego hotspotu w celu udostępnienia netu ("tethering")?

Używam kartę Plush w tablecie i nie mogę włączyć tej funkcji, ale dla pewności wolę się upewnić czy to ja coś źle robię czy rzeczywiście sieć Plus blokuje i uniemożliwia nam tej funkcji.
 #1058992  autor: aster
 10 gru 2018, 23:03
Nie wiem co jest grane, ale na iPadzie jak chcę zrobić hotspota to nie mogę i wyskakuje komunikat by skontaktować się z operatorem.

Karta Plush, net 5zł/mies., żadnych innych usług. Może w tym jest sęk?

Szczerze to i tak żegnam się z Plusem tylko zastanawiam się skąd te problemu z udostępnieniem netu...
 #1059031  autor: kemsinenu
 11 gru 2018, 10:22
Nie powinno być problemu. Upewnij się, że jest wpisany APN „plus” w ustawieniach sieci komórkowych dla „Dane”, „Konfiguracja LTE” i „Hotspot”. Po zmianie czasem trzeba włączyć i wyłączyć tryb samolotowy lub zrestartować.
 #1060217  autor: chrissound
 24 gru 2018, 11:59
Po polsku:
Cześć, nie jestem pewien, czy to miejsce jest właściwym miejscem, aby poprosić o wsparcie - ale pomyślałem, że i tak zapytam!

Kupiłem pluszową kartę SIM i aktywowałem ją. Załadowałem 50 zł na to i dostałem 20GB internetu jako bonus.

Teraz moja troska jest po zakończeniu 20 GB, jakie są moje opcje, aby uzyskać więcej gigabajtów? Widzę, że jest pakiet 5 gb - ale nie jestem pewien, czy można użyć kolejnych 5 gb, kiedy to się skończy.

Kiedy już wykorzystałem pakiet 20 gb i 5 gb, co mogę użyć, aby zdobyć więcej GB? Nadal mam 50 zł w czasie antenowym / kredyt na tej karcie SIM.

Wielkie dzięki! I wesołych świąt :)

---
In english:

Hello, not sure if this place is the right place to ask for support - but thought I'd ask anyway!

I've bought a plush sim card and activated it. I loaded 50zl on it and got a 20GB internet as a bonus.

Now my concern is once this 20GB is finished, what are my options to get more gigabytes? I see there is a 5gb package - but I'm not sure if another 5gb can be used once this also ends.

Once I've used the 20gb and 5gb package, what can I use to get more GB? I still have 50zl in airtime / credit on this sim.

many thanks! And merry christmas :)
 #1061224  autor: petronella234
 02 sty 2019, 18:34
hej
powiedzcie mi prosze czy mozna aktywowac kilka pakietow 5GB/5zl
lub jak sie jeden skonczy nastepny? czy tez trzeba czekac az 30 dni

przepraszam za 2 pytanie ze tutaj go umieszczam ale moze ktos wie,
czy znajde wsrod taryf plusa (starsze taryfy tez moga byc)
oferte internetowa podobna do "plush", tj.:
-nielimitowane nocki za 10zl
-korzystne GB (jak najwiecej) za doladowania
-do kupienia duze paczki netu za nieduza kase czyli cos na miare 5GB/5zl

wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi
 #1062550  autor: nowy57
 14 sty 2019, 15:21
witam
rozmyslam nad przeniesieniem dwoch kart sim do plush duet (20zł/karta)
przeczytalem 4strony temu ze dodatkowy pakiet na social media i YT jest uzywany TYLKO I WYŁĄCZNIE przy ogladaniu filmow w apce YT przy rozdzielczosci 480p , czy to oznacza ze jesli bedzie ustawiona wyzsza rozdzielczosc to dane beda uzywane z pakietu podstawowego ?

punkt z regulaminu:
4. Pakiet Video na maxa obejmuje pakiet 10 GB na krajową transmisję danych w ramach serwisu YouTube. Pakiet Video na maxa przeznaczony jest na transmisję danych w ramach serwisu YouTube z wyłączeniem transmisji danych przez serwery proxy, aplikacji korzystających z mechanizmów kompresji danych (np.: przeglądarka Opera Mini), transmisji danych pochodzącej od reklamodawców zewnętrznych zamieszczających swoje filmy reklamowe w serwisie YouTube pochodzące z innych serwerów. Pakiet Video na maxa jest zoptymalizowany pod rozdzielczość ekranu 480 p. Polkomtel rekomenduje ustawienie automatycznego wyboru rozdzielczości.
Pakiet Video na maxa można wyłączyć kodem *121*00*02#. Ponowne włączenie nastąpi automatycznie po zasileniu, zgodnie z § 3 ust. 1.
 #1062560  autor: neotele
 14 sty 2019, 16:59
@nowy57
Z cytowanego przez Ciebie p.4 Regulaminu, nie wynika, aby było jakieś ograniczenie do "TYLKO I WYŁĄCZNIE przy ogladaniu filmow w apce YT przy rozdzielczosci 480p".
Jest tu jedynie mowa, że "Pakiet Video na maxa jest zoptymalizowany pod rozdzielczość ekranu 480 p.", co nie oznacza, że nie możesz korzystać z innej rozdzielczości.

O ile nie ma innych puntów jakiegoś Regulaminu, taryfy itp. mówiącego więcej na ten temat , to wg. p 4. Regulaminu, możesz oglądać w dowolny sposób, tylko bez kompresji danych i bez podmieniania reklam i dowolnej rozdzielczości (choć przy innej rozdzielczości niż 480p. nie będzie optymalnie - cokolwiek to oznacza).

Dla pewności możesz do nich napisać i zapytać. Potencjonalnemu klientowi powinni odpowiedzieć.
 #1062561  autor: nowy57
 14 sty 2019, 17:11
widzialem wypowiedz karlosa kilka stron wczesniej stad moje dopytanie .
dla mnie to dziwne ze ten pakiet dodatkowy mialby dzialac przy ogladaniu filmow do 480p to bylby haczyk i ściema roku od plusha !
przeciez z 80% telefonów juz wyswietla FH

ale chcialbym zeby ktos kto posiada plush potwierdzil

tu moja rozmowa z obsługa plush ale bez jednoznacznej odpowiedzi
https://www.dropbox.com/s/88k0x5rd3aevw ... 4.png?dl=0
 #1062591  autor: materacci
 14 sty 2019, 22:45
Podbijam pytanie, może ktoś ma doświadczenie w korzystaniu z Youtube na tym pakiecie 10GB dedykowanym na YT?
Czy można wyższej rozdzielczości używać i z jakiego pakiety wtedy ona schodzi?
nowy57 pisze:
14 sty 2019, 17:11
widzialem wypowiedz karlosa kilka stron wczesniej stad moje dopytanie .
dla mnie to dziwne ze ten pakiet dodatkowy mialby dzialac przy ogladaniu filmow do 480p to bylby haczyk i ściema roku od plusha !
przeciez z 80% telefonów juz wyswietla FH

ale chcialbym zeby ktos kto posiada plush potwierdzil

tu moja rozmowa z obsługa plush ale bez jednoznacznej odpowiedzi
https://www.dropbox.com/s/88k0x5rd3aevw ... 4.png?dl=0
 #1062606  autor: neotele
 15 sty 2019, 09:03
nowy57 pisze:
14 sty 2019, 17:11
tu moja rozmowa z obsługa plush ale bez jednoznacznej odpowiedzi
https://www.dropbox.com/s/88k0x5rd3aevw ... 4.png?dl=0
Dla mnie odpowiedzi konsula są jednoznaczne. Możesz korzystać z np. z 1080p z tym, że wtedy pakiet szybciej zejdzie.
Na stronie https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte wyjaśniają, co mają na myśli, mówiąc o optymalizacji:
Optymalizacja pakietu video polega na dostosowaniu rozdzielczości do oglądania na smartfonie treści w serwisie YouTube. Rozdzielczość zostanie ustawiona na poziomie nie większym niż 480p, dzięki czemu obejrzysz do 3x więcej treści video niż w najwyższej rozdzielczości 1080p
Inaczej mówiąc, jeśli będziesz oglądać filmy w 480p, to 10GB wystarczy Ci np. na ok 10 filmów, a przy 1080p wystarczy na max 3 filmy (albo i tylko 2).
 #1062609  autor: nowy57
 15 sty 2019, 09:21
temat rozciąga sie na 60stron a szkoda ze nikt nie moze potwierdzic JEDNOZNACZNIE bądz zanegowac czy z dodatkowego pakietu schodzą dane przy ogladaniu w apce YT filmow w pelnej rozdzielczosci czyli najczesciej FH badz nawet 2k - to ze bedą szybciej schodzic dane, to kazdy z nas sobie zdaje sprawe ale czy z tego dodatkowego pakietu czy podstawowego ?
 #1062613  autor: neotele
 15 sty 2019, 09:50
nowy57 pisze:
15 sty 2019, 09:21
czy z tego dodatkowego pakietu czy podstawowego ?
Drugie zdanie (choć trochę niegramatyczne) udzielonej Ci odpowiedzi jest jednoznaczne: "z pakietu dedykowanemu na YT".
Czyli z Pakietu Video, czyli nie pakietu podstawowego.

Jeśli masz wątpliwości, to porozmawiaj raz jeszcze. I zadaj pytanie ponownie, gdy uzyskasz niejasną dla siebie odpowiedź. Może inny konsul będzie bardziej elokwentny :)
 #1062614  autor: Remington
 15 sty 2019, 09:56
nowy57 pisze:
15 sty 2019, 09:21
temat rozciąga sie na 60stron a szkoda ze nikt nie moze potwierdzic JEDNOZNACZNIE bądz zanegowac czy z dodatkowego pakietu schodzą dane przy ogladaniu w apce YT filmow w pelnej rozdzielczosci czyli najczesciej FH badz nawet 2k - to ze bedą szybciej schodzic dane, to kazdy z nas sobie zdaje sprawe ale czy z tego dodatkowego pakietu czy podstawowego ?

To może zapytaj na forum Plusa gdzie oficjalnie wypowiadają się konsultanci. I często są naprawdę kumaci. Daj nam potem znać czego się dowiedziałeś.
 #1062615  autor: nowy57
 15 sty 2019, 10:01
wlasnie kupilem starter za 5zł do testów
doladowalem za 25zł , po chwili otrzymalem komunikat ze dostalem 10GB extra na social media, moj telefon to pixel 2xl, uruchomilem YT włączylem film w 1080p i UWAGA co chwile buforowanie :)

SZOK

mysle ze dlatego napisali adnotacje ze do 480p jest optymalizacja bo przycięta jest predkosc strzelam do 512kps (tak zeby plynne bylo 480p tak jak w zapisie regulamiu) !

niech ktos u siebie jeszcze potwierdzi ale nie ma opcji by bylo inaczej niz mowie
dla mnie to ściema nad ściemami
 #1062619  autor: neotele
 15 sty 2019, 11:34
nowy57 pisze:
15 sty 2019, 10:01
uruchomilem YT włączylem film w 1080p i UWAGA co chwile buforowanie :)
..
mysle ze dlatego napisali adnotacje ze do 480p jest optymalizacja bo przycięta jest predkosc strzelam do 512kps (tak zeby plynne bylo 480p tak jak w zapisie regulamiu) !
Zgodnie z wytycznymi YT do płynnego streamu 480p potrzebny jest Internet 4 Mb/s, a do 1080p - 12Mb/s.
Jeśli masz takie parametry łącza do serwisu YT, a ograniczenie pochodzi od Plush'a, choć o tym nigdzie nie pisali, to pisz reklamację i domagaj się zwrotu kasy + rekompensaty za wprowadzenie konsumenta w błąd.
  • Strona 44 z 127
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 127
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 127