DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 86 z 125
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 125
 #1134006  autor: Karlos20
 22 lip 2022, 21:38
Ale przy tym stracimy możliwość odpłatnego wydłużenia konta w Elastycznej. Trzeba dezaktywować usługę, odpłatnie wydłużyć konto, a potem znów włączyć usługę. Tak prosto nie ma :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134028  autor: Karlos20
 24 lip 2022, 01:54
achromski: pisałem o tym w poprzednim poście - zachowujemy główne złotówki i ich ważność, reszta może przepaść, chyba, że promocja jest dostępna w danej taryfie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134030  autor: szunaj
 24 lip 2022, 08:56
W Plushu jest ta promocja "4 doładowania i gratis"? Chyba nie bo nie widzę na stronie?

Edit.Znalazłem na stronie PLUSA "Jeśli korzystasz z oferty Plus na Kartę (w tym Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę)" znaczy że jest.
 #1134034  autor: Karlos20
 24 lip 2022, 11:41
Odpaliłem na obecnie używanej karcie Plus Elastyczna promkę 240 GB za 15 zł czyli 3 paczki po 80 GB co 30 dób.
Trzeba mieć 15 zł na koncie głównym aby przeszła aktywacja. Jeśli będzie 10 na głównym i 5 na promocyjnym (np. z promki czwartego doładowania i gratisu) - promocja nie włączy się, musimy jeszcze jedną "piątkę" doładować - wówczas pobierze część kwoty z promocyjnego.
Możliwość aktywacji do końca sierpnia 2022.
Można mieć i promkę 240 GB jak i wersję 120 GB aktywne jednocześnie - wówczas jednorazowo za 30 zł otrzymamy 3 pakiety po 120 GB neta.
Więcej info > https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/ ... esice_.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134037  autor: neotele
 24 lip 2022, 13:19
Karlos20 pisze:Jeśli będzie 10 na głównym i 5 na promocyjnym (np. z promki czwartego doładowania i gratisu) - promocja nie włączy się
To jest sprzeczne z Regulaminem Promocji „4 doładowania i gratis” (jak poniżej)
O ile nie jest to kolejny błąd systemu, to kwalifikuje się do reklamacji.
2. Gratis można wykorzystać na wszystkie usługi dostępne dla Abonentów z wyjątkiem usług o podwyższonej opłacie. Wartość Gratisu może być wykorzystana do uiszczania opłat za aktywację usług, promocji i pakietów oraz opłat cyklicznych za ich odnowienie.
 #1134041  autor: Karlos20
 24 lip 2022, 14:24
neotele: za włączenie promocji ostatecznie zjadło mi z kasy promocyjnej (zostało 5 zł na głównym, które wydałem na inny pakiet netowy 5 GB co 5 dni), (aby nie zjadło 3-złotowej daniny), ale musi być 15 zł na głównym aby opcja się uruchomiła. Inaczej wypluje SMS zwrotny o niewystarczających środkach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134045  autor: Karlos20
 24 lip 2022, 14:45
nowlasnie: będzie działał przy 0,00. Wystarczy APN "plus" dla routerów i iPhone'ów lub "internet" dla urządzeń z Androidem.
Dzięki temu unikniemy daniny 3-złotowej oraz przypadkowego wejścia w debet gdy wpadniemy w "dziury" platformy billingowej Plusa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134483  autor: neotele
 04 sie 2022, 00:06
Jak faktycznie jest z ważnością starterów w Plusie na połączenia przychodzące? (taryfa Elastyczna na Kartę)
Zarówno na opakowaniu startera jak i w regulaminie piszą jedynie o 15 dniach ważności dla usług wychodzących.
Konsultant wstępnie mówił, że ważność przychodzących jest taka sama, tj. 15 dni, jednak po "uświadomieniu" mu, że Plus ostatnio wydłużył karencję dla numerów kartowych do 2 lat, zmienił zdanie i powiedział, że w systemie dla tego numeru jest wpisana ważność 2 lata dla przychodzących. (I ta informacja nie jest widoczna dla klienta.)

Czy to może być prawdą? Czy może ktoś to praktycznie sprawdzał?
Pytam, bo być może będę chciał za kilka dni/tygodni przenieść ten numer do innego operatora i zastanawiam się, czy po tych 15 dniach będzie to możliwe?
 #1134485  autor: Karlos20
 04 sie 2022, 06:37
neotele: po utracie ważności na wychodzące, jest 2 lata na odbieranie połączeń.
Jeśli skorzystamy z promocji z RWK - wówczas odbierać połączenia możemy łącznie przez 3 lata, albo i dłużej (odpłatne przedłużenie konta na wychodzące z promocji "Ważne konto"). Wszystko zależy, kiedy numer przejdzie z okresu aktywnego na pasywny.

Remington w poprzednich postach podpowiada, jak to działa i ile aktualnie wynosi czas życia numeru w Plusie na kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134490  autor: neotele
 04 sie 2022, 07:23
@Karlos20
Ogólne zasady ważności numeru w Plus były kilkukrotnie dyskutowane i są mi znane.

Natomiast, w świetle braku informacji na opakowaniu startera i w Regulaminie startera o ważności na przychodzące, zastanawiam się, czy one obowiązują także dla zakupionych starterów, które jeszcze nie były doładowane?
Dlatego pytałem: Czy ktoś to w praktyce sprawdzał?
 #1134502  autor: Karlos20
 04 sie 2022, 13:37
neotele: ważność konta na odbieranie jest ustalana w cennikach danej taryfy. Ostatnio Plus przedłużył okres karencji (liczony od utraty ważności na wychodzące), który wynosi 2 lata. Nowe zasady zostały włączone automatyczne dla każdego numeru w Plusie na kartę i innych kartach / taryfach obecnie aktywnych (jako jedyny operator ma mnóstwo archiwalnych ofert, ich baza SIM niekiedy może być spora - baa, nawet ofertę SamiSwoi trzymają dla obecnych klientów).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134583  autor: Karlos20
 05 sie 2022, 22:35
marek1975: jeśli masz taryfę Plus Elastyczną na Kartę - tak. Nawet po zalogowaniu do eBoku (iPlus www) na tej taryfie widziałem opcję migracji do Ja + Na Kartę I. Pamiętaj, że migracja jest płatna 5 zł, a po migracji możesz nie mieć dostępnych wielu usług i promocji (ich regulaminy są dostępne w opcji archiwalnej strony Plusa oraz na forum operatora).
Poza tym pakiety w tej taryfie są mało atrakcyjne. Nawet tam nie masz RWK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 86 z 125
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 125
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 125