DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 107 z 127
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 127
 #1147220  autor: kwistas
 05 kwie 2023, 17:52
No właśnie to jest dziwne u znajomego, bo w jednym numerze który jest w Plush ze 2 lata i ma kartę Plush z przeniesionym numerem u niego wyświetla się "Plush", telefon jego to Poco F3
 #1147222  autor: Karlos20
 05 kwie 2023, 18:11
U mnie na każdej karcie Plush wyświetla się "Plus".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147238  autor: kwistas
 05 kwie 2023, 21:37
Spoko dzięki czyli widocznie to dotyczyło się może starych kart przenoszonych.
5 doładowanie gratis też obowiązuje w Plush?
 #1147411  autor: bolek2004
 08 kwie 2023, 06:47
Sytuacja wygląda tak że osoba potrzebuje tylko rozmowy, ma plus elastyczna na kartę z włączonymi minutami/sms no limit za 20zł.
Ale że nie ma w taryfie rwk więc stwierdziłem że zmienię na nowy plush więc zrobiłem tak:
Przejście kodem na nowy plush
Uruchomiłem rwk za 5zł
Włączyłem za 20zł nielimitowane rozmowy z kodem 11*05#
Niby wszystko ok ale pod 136 są rozmowy bez limitu, ale jest też usługa rabat video 30 dni z automatu.
Z tego co wyczytałem to jakiś pakiet netu który się odnawia automatycznie?
Wpisałem kod na jego wyłączenie ale nic to nie dało niby zlecenie przyjęte, ale potem że nie można wyłączyć usługi czy coś takiego.
I teraz pytanie co to jest i czy będzie co miesiąc 5zł pobierać na jakiś pakiet netu? Bo to jest w ogóle niepotrzebne, nie chcę żeby kasa z konta uciekała, a do tego telefonu nie mam dostępu przez net niestety. Jak to wyłączyć w razie co?
I drugie pytanie to co włączyłem za 20zł ten niby no limit to tam chyba jakiś pakiet netu jest którego nie potrzebuje?
 #1147412  autor: babciagienia1p
 08 kwie 2023, 07:40
@bolek2004
1) Dziwna historia z tym rabatem wideo. Pojawia się na starcie. Z regulaminu wynika, że można go wyłączyć kodem USSD. W rzeczywistości tylko przez kontakt z BOK-iem (telefon, czat, plusforum.pl, e-mail). W regulaminie napisali też, że jest płatny po pierwszych trzydziestu dniach, ale na moich Plushach jeszcze nigdy nie została pobrana opłata za odnowienie. Bez względu czy na koncie był aktywny pakiet z internetem, czy też nie było żadnego pakietu. Wciąż widzę go jako aktywny. Nawet nie pomyślałam, że mogą pobierać za niego opłatę... Jak dotąd nie pobierali.
https://api.plushbezlimitu.pl/jcr/files ... 2.2020.pdf
Skuteczniejsze jest sprawdzenie stanu *121# niż *136#

2) Włączyłeś tylko rozmowy bez limitu za 20,- zł (kod *136*11*05#). Pakiet rozmowy + 3 GB internetu, również za 20,- zł, włącza się kodem *136*11*04#. Pozostaje Ci dezaktywować *136*00*05# w ostatnim dniu ważności dotychczasowego NL-u rozmów i sprawdzić czy pakiet NL rozmowy + 3 GB jeszcze działa.
 #1147415  autor: bolek2004
 08 kwie 2023, 09:07
Dzięki. Właśnie sam byłem zdziwiony czytając regulamin tego pakietu video że jest cykliczny i 5zł pobierają stąd moje pytanie tu na forum. Zobaczę w następnym miesiącu czy pobierze opłatę, jeśli tak to pójdę z tym do salonu, choć jeśli miało by to pobierać opłatę to by była chamska zagrywka ze strony plusa, bo zmieniasz taryfę i masz to z automatu aktywowane nawet o tym nie wiedząc.
Co do reszty to zostawiam tak jak jest jeśli 20zł będzie pobierane za no limit rozmów to bez różnicy czy tam jakiś pakiet netu jest czy nie ma.
 #1147416  autor: biala1991
 08 kwie 2023, 09:45
Odkąd pamiętam pod kodem *136# wyświetla się info o rabacie video i nawet nie pomyślałam, że może to się wiązać z jakąś opłatą :) To chyba jakiś pakiet wirtualny, bez obaw, nigdy kasy za niego nie pobrali.

Jeśli chciałbyś mieć NL rozmów+3GB to trzeba użyć kodu podanego przez Babciagienia1p tylko najpierw musisz wyłączyć promo BS, wtedy będziesz mógł aktywować pakiet 3 GB zintegrowany z rozmowami ale nie dostaniesz bonusu internetu za doładowanie, z którego możesz korzystać w obecnej ofercie.
 #1147420  autor: bolek2004
 08 kwie 2023, 10:19
biala1991 Nie nie, same rozmowy wystarczą, także widzę że wszystko zrobiłem tak jak trzeba:)
Swoją drogą trochę jestem zdziwiony że te operacje poszły od strzała.
To dlatego że dawno temu miałem główny numer w simplusie i ciągle były jakieś problemy ze starą platformą, potem nową, znikanie kasy z konta i ogólnie cuda na kiju.
 #1147423  autor: biala1991
 08 kwie 2023, 10:37
Babciagienia1p
Podejrzewam, że dezaktywacja promo BS kasuje bonus za doładowanie ale nie testowałam tego. Na zarządzanym numerze utrzymuje NL+3GB i to w zupełności wystarcza.


Bolek2004
Ja z Plusem nie mam problemu nie licząc tego, że uprzedzili o pobraniu opłaty za brak wydatku ale nic nie pobrali :D
 #1148670  autor: ptysio
 26 kwie 2023, 01:24
Karlos20 pisze:
29 mar 2023, 17:27
ptysio: jak najbardziej. Zmień taryfę na Nowego Plusha i włącz za 5 zł RWK. Odpłatnie za 29 zł możesz wydłużyć wychodzące o kolejny rok, dzięki czemu za 34 zł zyskasz 2 lata wychodzących - odpłatne przedłużenie kumuluje ważność na wychodzące.
Jeszcze raz dzięki za pomoc. Właśnie aktywowałem RWK, kasa też przeszła. Ale chyba nie zrozumiałem tego dodatkowego przedłużenia za 29zł. Próbowałem przez iPlus: jest aktywny pakiet Plush Ważny Rok(włączony) i dostępny pakiet Plush Ważny Rok (nie włączony) za 5zł. Kliknąłem ten drugi i przedłużyło mi konto o 20 minut za 5 zł... I znowu mam dostępny pakiet Plush Ważny Rok (nie włączony) za 5zł... Aż się film Łowca Jeleni przypomina :shock:

p.s. znalazłem to przedłużenie przez sms/80009. Pobrało 29, przedłużyło do 2025. Dzięki. Szkoda tylko tych zmarnowanych 5zł (cebula) z apki. Da się to jakoś za darmo odkręcić, czy tylko telefon do BOK za 2zł?
 #1148671  autor: babciagienia1p
 26 kwie 2023, 02:20
@ptysio
Zadzwoń z numeru w innej sieci, na którym masz NL lub inne bonusy. Wtedy nie zapłacisz za połączenie z BOK-iem. Z moich doświadczeń - BOK Plusa/Plusha jest mało przyjazny. Może spróbuj przez czat w apce lub w ostateczności reklamacja wysłana z własnego e-maila.
 #1148672  autor: ptysio
 26 kwie 2023, 02:33
@ babciagienia1p
Dzięki za podpowiedź. Na razie wysłałem przez formularz kontaktowy ze strony plusa. Mają 30 dni na rozpatrzenie...Rano sprawdzę czat. A da się za darmo ze stacjonarnego (UPC)? Bo mogę jeszcze wykupić w Orange na kartę 1 dzień na komórki za 1zł...
 #1149099  autor: biala1991
 30 kwie 2023, 11:29
Od 1 kwietnia Plus daje 10zł do Empiku za doładowanie cykliczne minimum 20zł. Przed ustawieniem doładowania cyklicznego trzeba zapisać się do promocji wysyłając sms EMPIK pod darmowy nr 80777. Puściłam na dwóch numerach i żadne potwierdzenie nie przychodzi, czy to znaczy że pula kodów (750 szt.) się skończyła?

W regulaminie jest ciekawy zapis, że po spełnieniu warunków "MOŻNA" otrzymać kod do Empiku :D Słabo to wygląda ale i tak potrzebuję doładować na odnowienie pakietu i nie wiem czy czekać na potwierdzenie udziału w promocji, które jakoś nie przychodzi?
 #1149131  autor: biala1991
 01 maja 2023, 10:39
Nikt z tego nie korzystał? Znalazłam w necie jakąś starą promocję Plusa z kodami do Biedronki (ten sam nr sms do aktywacji) i ludzie pisali, że po wyczerpaniu puli przychodziła wiadomość, że promocja zakończona a tutaj głucha cisza, ani potwierdzenia ani zaprzeczenia.
Doładować i tak mam w planie tylko musiałabym zwiększyć kwotę zasilenia do promo 4 doładowania i gratis. Co robić, jak żyć? :D Minął miesiąc od wejścia promocji, pula kodów nieduża i ten brak odzewu na sms nie wróży dobrze
 #1149134  autor: biala1991
 01 maja 2023, 12:03
W BOKu to pewnie nawet nie mają pojęcia o istnieniu tej promocji :) Skoro zainteresowanie nią jest prawie żadne to może nawet ta niewielka pula kodów się nie rozeszła, coś jednak źle działa, bo nie ma żadnej odpowiedzi na sms aktywacyjny a jeśli nie przyszło potwierdzenie zapisu to wątpliwe żeby przyszedł sms z kodem.

Edit.
Tak jak przypuszczałam kontakt z BOKiem to strata czasu. Na pytanie dlaczego nie przychodzi potwierdzenie aktywacji, czy to znaczy, że kody się skończyły konsul arogancko odparł, że tego to on nie wie. Dociśnięty zaczął mi wmawiać, że dostałam odpowiedź "Nieprawidłowe polecenie". W końcu stwierdził, że skoro nie ma potwierdzenia to znaczy, że pula się wyczerpała ale ewidentnie to były jego domysły a nie rzeczowa informacja.
Teraz się dopatrzyłam, że przyszedł sms "Nieprawidłowe polecenie" ale... to była odpowiedź z numeru 8844 na zapis do promocji 4 doładowania i gratis :D Niedawno dyskutowaliśmy tu o błędnie działającym liczniku (u mnie pokazywał 1 doładowanie chociaż powinno być zero) dlatego wczoraj wyłączyłam promocję i próbowałam ją włączyć ponownie ale sms START zwracał właśnie Nieprawidłowe polecenie, udało się zapisać dopiero po wysłaniu INFO. Wg konsula odpowiedź z numeru 8844 dotyczyła promocji z Empikiem i oznacza brak kodów, profesjonalna obsługa :D
  • Strona 107 z 127
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 127
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 127