DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 82 z 127
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 127
 #1128042  autor: neotele
 10 lut 2022, 13:26
jacek1998 pisze:Czyli teraz korzystam z no limit rozmów i sms oraz 15GB/mc przez 3 miesiące za darmo?
Tak.
jacek1998 pisze: Czy z tej oferty, o ile nie zostanie wycofana w międzyczasie, będzie można skorzystać ponownie po zmigrowaniu numeru do innej sieci na miesiąc i powrocie?
Ponoć kiedyś ktoś to testował. Poczytaj kilka stron wcześniej. Ale jak to będzie za 4 miesiące?
Daj znać, gdy przetestujesz.
 #1128055  autor: 3G
 10 lut 2022, 17:45
A czy można przejść z Plusha np. do Elastycznej i czy tam też jest opłata za brak aktywności?

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1128226  autor: Karlos20
 14 lut 2022, 23:55
marcinek243: dostęp do 5G jest limitowany. Tylko usługa za 40 zł co 30 dób daje dostęp do tej technologii w prepaidzie.
Możesz ją mieć za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące przenosząc numer z innej sieci do Plusa na kartę (taryfa Plus Elastyczna Na Kartę). Po transferze numeru i aktywacji startera, włączają rabat 100%, a Ty kodem lub w aplikacji "iPlus" uruchamiasz zrabatowaną usługę.
Po 3 miesiącach cena będzie standardowa. Możesz ją zbić korzystając z promocji "cztery doładowania i gratis" i zasileń drogą online.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128703  autor: mirekK
 26 lut 2022, 09:18
Jako chwilowy użytkownik tzw żeglarz na PLUSH zauważyłem, że brakuje kilku istotnych funkcjonalności. Nie można:
- uruchomić przekierowania połączeń pomiędzy kartami sim , konkretnie z karty sim nr 2 (PLUSH) na kartę sim nr 1 (PLAY). W druga stronę można ustawić.
- dodać innego połączenia, w trakcie rozmowy
- zawiesić połączenia
- uruchomić połączeń oczekujących !
- szybkie zapychanie karty sms-ami.. po otrzymaniu ok kilkudziesięciu wiadomości, pojawia się komunikat o braku miejsca na karcie sim !

Do tego fatalna i niekompetentna obsługa w pierwszej linii kontaktu BOK.
 #1128809  autor: babciagienia1p
 01 mar 2022, 05:47
@mirekK
W przypadku obsługi odbierają te same osoby co w przypadku Plusa. Zależy na kogo się trafi.
Mocno przestrzegają, czasami absurdalnych, procedur. Jedną z nich, oprócz podania Peselu, jest konieczność potwierdzenia (słowne, bo jak inaczej), że jest się osobą, która ma właśnie ten Pesel. Kłopoty pojawiają się jak powie się prawdę, a nie jest się tym właścicielem. Zawsze można poprosić kogoś obok, aby potwierdził, że to właśnie on/ona. Gorzej kiedy podczas rozmowy nie ma nikogo obok. W przypadku mocnej obstrukcji, należy od razu deklarować, że "ja jestem właścicielem Peselu". Działa nawet w przypadku niezgodności płci ( możliwej do rozpoznania po głosie). Obawiają się zarzutu dyskryminacji ze względu na orientację.
Podobnie, jeśli idzie o Pesel, jest w przypadku Faktu.
T-Mobile nie wymaga potwierdzenia, że "ja to ja".
Najciekawsze, że u operatorów, którzy dopuszczają możliwość kontaktu przez czat nie ma wymogu "podwójnego" potwierdzania Peselu na czacie.
"Zamek" i "Folwark zwierzęcy" w pełnym rozkwicie.
 #1128812  autor: Remington
 01 mar 2022, 09:15
Gdzie tu odkrycie w poście @mirekK? Tak jest od 1998 kiedy wystartował Simplus.

Play Fresh w 2009 był pierwszym prepaidem, który zaoferował przekierowania, rozmowy konferencyjne, zawieszanie połączeń czy obsługę połączeń oczekujących. Przez kolejnych 13 lat ze starych operatorów jedynie TM trochę się przełamał i to w ograniczonym zakresie.

Jak pamiętam, już w 2002 r. korzystałem z telefonu mającego wewnętrzną pamięć SMS-ów, dziś to jest standardem, więc limit pojemności karty SIM trąci myszką.
 #1129085  autor: jacek1998
 09 mar 2022, 07:33
Cześć, mam kilka pytań:
1. Dość często przenoszę numer o Plusa do elastycznej na kartę dla internetu w roamingu. Przenoszę 3 numery co 3 miesiące co daje mi w sumie ponad 12GB/mc internetu za granicą za darmo. Po każdym takim przeniesieniu Plus wysyła tradycyjną pocztą list z informacją że przeniesiono numer. Czy można jakoś z tego zrezygnować / wyłączyć / zabronić?
2. Czy można kupić nowe startery z tą taryfą? Obecnie po 3 miesiącach przenoszę numery z Plus do Heyah01 i znów do Plusa co jest trochę uciążliwe.
3. WYMODEROWANO
Ostatnio zmieniony 09 mar 2022, 13:48 przez Remington, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Usunięto off-topic
 #1129092  autor: Karlos20
 09 mar 2022, 09:57
jacek1998:
1. Podczas składania wniosku o transfer numeru do Plusa na kartę / Plusha na kartę wybierasz maila czy SMSa jako formę poinformowania o przeniesieniu, nie musisz wybierać drogi listownej.
2. Nie, Plus ma swoje startery na których wbija do systemu taryfę Nowy Plush lub Elastyczna Na Kartę z włączonym już rabatem 100% na wybraną usługę no-limit, ważnym 97 dni (to czas w którym pierwsze 3 cykle usług po 30 dób jest za 0 zł), standardowe startery sklepowe mają tylko 1 zł na koncie głównym + pakiet kwotowy wypełniający kwotę startera + 6 lub 12 GB na start na 15 dni.
3.WYMODEROWANO
Ostatnio zmieniony 09 mar 2022, 13:49 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Usunięto off-topic

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129270  autor: bolek2004
 15 mar 2022, 16:03
Za czasów jeszcze starego simplusa była taka usługa że można było kupić kod doładowujący i odpowiednią komendą wpisując ten kod i inny nr który chcemy doładować można było z jednego telefonu doładować drugi.
Działa coś takiego w plushu? Ewentualnie jeśli tak to czy nie ma znaczenia że jeden numer jest w plushu, a drugi w simplusie czyli teraz plus na kartę i to przejdzie.
Tak wiem, że są łatwiejsze sposoby ale ten by mi najbardziej odpowiadał.
Remington pisze:
15 mar 2022, 10:51
Coś z platformą, bo od wczorajszego wieczora nie działały też kody USSD.
W plusie to norma, zaczynałem od pierwszej ze stanem konta na wyświetlaczu, potem przenosili na nowe platformy to albo pieniądze ginęły z konta albo inne kwiatki wychodziły. Widać do tej pory nie podumali:)
Chociaż ebok online wygląda jak w play? Bo za moich czasów to tylko mogłeś sprawdzić numer i chyba pakiety, takie to prymitywne było, i to nie przytyk ale dla mnie to oni ciągle zapóźnieni jacyś
 #1129274  autor: Remington
 15 mar 2022, 16:23
bolek2004 pisze:
15 mar 2022, 16:03
Za czasów jeszcze starego simplusa była taka usługa że można było kupić kod doładowujący i odpowiednią komendą wpisując ten kod i inny nr który chcemy doładować można było z jednego telefonu doładować drugi.
Działa coś takiego w plushu?

Widziałem to w aplikacji mobilnej, ale nie wiem czy działa.
bolek2004 pisze:
15 mar 2022, 16:03
Chociaż ebok online wygląda jak w play? Bo za moich czasów to tylko mogłeś sprawdzić numer i chyba pakiety, takie to prymitywne było, i to nie przytyk ale dla mnie to oni ciągle zapóźnieni jacyś

W tej kwestii nic się nie zmieniło, poza odświeżoną niedawno skórką. Wersja demo: https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/d ... ep1.action
 #1129377  autor: babciagienia1p
 18 mar 2022, 15:33
Od dwóch dni nie mogę skorzystać z aplikacji mobilnej iPlus dla numerów w Plushu. Nie pomaga odinstalowanie starej i zainstalowanie nowej. Na początku pojawiała się wersja ukraińska, później na chwilę jakieś chińskie znaki. Teraz mieli się bez efektu.
Sytuacja identyczna zarówno podczas komunikacji przez Wi-Fi jak i przez transmisję danych w Plushu. Urządzenie - iPad Mini 4.
Ktoś coś?

------------Edycja-----------------
Przepraszam, nie zauważyłam posta na poprzedniej stronie. Czyli nadal bez zmian?
daromar pisze:
15 mar 2022, 09:17
Jakby ktoś miał problemy z zalogowaniem do iplusa to za https://www.facebook.com/plus/posts/7145611058814026
Kod: Zaznacz cały
Witamy. Przepraszamy za niedogodności, aktualnie trwa aktualizacja systemu, 
bardzo prosimy o cierpliwość, w najbliższym czasie aplikacja będzie w pełni funkcjonalna.
 #1129378  autor: Remington
 18 mar 2022, 15:47
Zajrzyj do najnowszych opinii w AppStore. W jednym się tam ludzie mylą - to nie kwestia iOS 15.4.

Na Androidzie częściowo naprawione - daje się zalogować, choć jest komunikat o błędzie serwera.

Edit: już jest aktualizacja, która naprawia problem. Coś musieli zmieniać po stronie serwerowej, ale na pewno nie certyfikaty.
 #1129815  autor: asdaf
 29 mar 2022, 14:26
Czy ktoś zna jakiś sposób na aktywację nowego startera Plush bez straty pieniędzy z konta? Dzwonienie pod 0800... i pod 5555 nic nie dało. Odebranie połączenia przychodzącego także nic. Skorzystanie z internetu jest niepewne. Nie mam więcej pomysłów. Ktoś coś podpowie?
 #1129817  autor: babciagienia1p
 29 mar 2022, 14:43
@asdaf
Skorzystanie z internetu pożre środki. Spróbuj powysyłać różne kody typu *136#, *101#, włącz/wyłącz Promo BS, RWK, przyjmij SMS przychodzący i odczekaj jakieś 6 godzin.
W ostateczności połączenie wychodzące na 1 sekundę, ale wtedy saldo na koncie głównym schrzani się o 0,01 zł.
 #1129818  autor: asdaf
 29 mar 2022, 15:01
No właśnie kody "nie wchodzą" bo karta nie aktywna. :) Chciałem uruchomić RWK i doładować. Podpiąć tej karty nie mogę też w apce bo nieaktywna. Takie problemy to chyba tylko w Plusie. ;)
  • Strona 82 z 127
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 127
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 127