DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 127
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 127
 #938658  autor: sindikat
 14 lip 2017, 08:44
To akurat nie mi, lecz młodocianej osobie.

Osoba ta by aktywowała roczną ważność konta i doładowywałaby po 5 zł, ale kodem.

I wtedy po uzbieraniu 25 zł włączałaby pakiet bez limitu, który jak rozumuję kosztowałby w rzeczywistości 20 zł (z konta pobiorą 25 zł).

Nie widzę żeby promocja się wykluczała z RWK: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... gratis.pdf

Tylko jak to na początek dobrze zrobić żeby jak najkrócej mieć telefon bez pakietów?

Można doładować cztery razy po 5 zł po każdym potwierdzeniu (np. co 10 minut tego samego dnia), że odnotowano zasilenie konta?
 #938661  autor: sindikat
 14 lip 2017, 08:51
I te otrzymane bonusy nie lądują na koncie promocyjnym (wykorzystywanym, np. najpierw), z którego nie można później aktywować pakietu bez limitu?
 #938898  autor: aizo
 15 lip 2017, 15:38
Kilka ostatnich pytań:

-Ile zajmuje przejście?Jutro lub w poniedziałek w salonie chcę dokonać formalności. Kartę otrzymam od razu i tylko czekać na przełączne miedzy operatorami. Jest jakaś przerwa w działaniu usługi?

-chcę skorzystać z promocji: 3 pierwsze doładowania za 50%,roczna ważność konta,co piąte doładowanie gratis. Rozumiem, że promocję nie wykluczają się?Będę korzystał z oferty na kartę(ważne czy promocja ta to obejmuje a nie np tylko ofertę z abo na czas nieokreślony)

-Jak wygląda kwestia aktywacji pakietów?Jak wygląda kwestia dnia bilingowego? Jest od 1-szego do ostatniego?Czy np od 20-steg do 20-stego? Przejdę do Plusha powiedzmy ok 20 lipca, jak będę rozliczany do końca miesiąca?Czy będzie to policzone częściowo, czy będę zmuszony wykonać połączenia zgodnie z cennikiem.

-pakiet aktywuje się automatycznie czy muszę za każdym razem wklepać kod?

-rozumiem, że doładowuje konto i np mam 50zł koncie i kodem aktywuje pakiet za 25zł i zostanie 25zł na następny miesiąc bądź inne operacje.

Dziękuje za pomoc;]

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #938901  autor: habish
 15 lip 2017, 15:54
1. Dostajesz kartę która nie będzie aktywna, gdy karta którą masz aktualnie straci zasięg, będzie to oznaczało że numer został przeniesiony i możesz odpalać kartę Plusha, nie ma przerw.

2. Nie ma promocji 3 pierwsze doładowania za 50%.
Dostępne promocje to:
+40% do pierwszego doładowania online: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 45#p221451
5 doładowanie gratis: https://www.plushbezlimitu.pl/5doladowanie
Przy przeniesieniu numeru dostajesz rabat 50% na 3 miesiące, dotyczy on aktywacji pakietu, zamiast płacić 25zł, płacisz 12,50zł: https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte-przenies
RWK to stała część oferty.
Bilet do kina za doładowanie: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 60#p222940

Powyższe promocje mogą być aktywne równocześnie, nic się nie wyklucza, pamiętaj tylko ze część z nich należy wcześniej aktywować kodem/SMSem więc poczytaj linki które załączyłem.

3.Pakiet odnawia się co 30dni, nie ma znaczenia kiedy go aktywujesz.

4. Pakiet co 30 dni aktywuje się automatycznie o ile masz na koncie wystarczającą ilość środków.

5. Dokładnie tak, doładowujesz za 50zł, pobiera ilość wymaganą do aktywacji promocji a reszta zostaje na koncie.
 #938941  autor: aizo
 15 lip 2017, 20:30
Dzięki za odpowiedź.
Co do punktu drugiego chodziło mi o o rabat 50% a nie doładowania, źle opisałem
Jeszcze kilka kwestii.
RWK jest rozumiem na przychodzące. Wychodzące są zgodnie z tym https://www.plushbezlimitu.pl/doladuj
I czy na pewno nie trzeba aktywować tego jakoś kodem?Bo wcześniejszych wątkach na forum piszą o jakiś kodzie
Bo tutaj ważna jest kwestia za ile doładować za pierwszym razem. Myślę jaką kwotą, chyba a 50zł będzie najlepiej.A dopiero potem bawić się w promocję 5 doładowanie gratis(wiem bonus doładowania jest liczony od najmniejszej kwoty z czterech doładowań.

Czy poziomu strony/konta intertowtowego jest opcja zablokowania połączeń na wyskopłatnych(700, 800) oraz wysłania/ODBIERNIA sms-ów premium
W przypadku Play dało się takie coś ustawić na Play24

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #938946  autor: aizo
 15 lip 2017, 20:40
zapytanie pisze:A co to by był za RWK bez wychodzących?
Chce się upewnić, nie byłem pewien. Żyjemy nie od dziś wiemy jak to jest. A upewnienie się tej kwestii było ważne w przypadku pierwszego doładowania.

Jeszcze inna kwestia z innego topicu
darkangel pisze:Z tego co wiem połączenia oczekujące w Plush są tylko w opcji ABO, w prepaidzie niestety tej usługi nie uświadczysz :(

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #938954  autor: habish
 15 lip 2017, 21:06
RWK musisz włączyć wcześniej kodem: *136*11*10# a następnie doładować konto za minimum 5zł.
Jeśli chcesz ładować za 50zł to warto włączyć przed doładowaniem promocję 5 Doładowanie Gratis, wówczas odfajkujesz sobie przy okazji jedno z doładowań ;-)

Usługi o podwyższonej opłacie możesz zablokować hurtowo wszystkie tutaj: www.ebok.pl
lub konkretną opcję za pomocą SMS: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=4122

Połączenia oczekujące/zawieszanie połączeń/połączenia konferencyjne nie są dostępne w ofertach na kartę Plusa.
Gdy będziesz miał zajęte a w tym czasie ktoś będzie do Ciebie dzwonił, to zostaniesz o tym poinformowany za pomocą SMS.
 #938961  autor: Remington
 15 lip 2017, 21:47
aizo pisze:Bo tutaj ważna jest kwestia za ile doładować za pierwszym razem. Myślę jaką kwotą, chyba a 50zł będzie najlepiej.A dopiero potem bawić się w promocję 5 doładowanie gratis(wiem bonus doładowania jest liczony od najmniejszej kwoty z czterech doładowań.
Najkorzystniej wychodzi:
1. aktywować promo 5. doładowanie gratis
2. aktywować promo 40% za 1. doładowanie
3. doładować przez stronę operatora

Doładowując tak pierwszy raz za:
- 150 zł, otrzymasz na konto 240 zł, czyli 60% bonusu
- 100 zł, otrzymasz 150 zł, czyli 50% bonusu
 #938980  autor: aizo
 15 lip 2017, 22:57
Remington pisze:
aizo pisze:Bo tutaj ważna jest kwestia za ile doładować za pierwszym razem. Myślę jaką kwotą, chyba a 50zł będzie najlepiej.A dopiero potem bawić się w promocję 5 doładowanie gratis(wiem bonus doładowania jest liczony od najmniejszej kwoty z czterech doładowań.
Najkorzystniej wychodzi:
1. aktywować promo 5. doładowanie gratis
2. aktywować promo 40% za 1. doładowanie
3. doładować przez stronę operatora

Doładowując tak pierwszy raz za:
- 150 zł, otrzymasz na konto 240 zł, czyli 60% bonusu
- 100 zł, otrzymasz 150 zł, czyli 50% bonusu
Czyli mam 9 miesięcy korzystania z usług za 16,66zł miesięcznie.(przy doładowaniu za 150)
Troszkę może brakować np konferencji (skorzystałem z tego może 5 razy w życiu) no ale za taką Januszową cenę to i tak jest dobrze.

Dziwne to, że zawieszenie połączenia czy oczekujące to jakaś specjalna opcja.

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #939013  autor: Remington
 16 lip 2017, 10:45
Za doładowanie powyżej 40 zł można jeszcze zgarnąć bilet do Cinema City (SMS o treści Bilet na nr 80150).
aizo pisze:Dziwne to, że zawieszenie połączenia czy oczekujące to jakaś specjalna opcja.
Platforma prepaid tego nie oferuje. Niektóre rzeczy nadal są w Plusie takie jakie były przy starcie w 1996 r. (np. płatne połączenia do poczty głosowej, a w oba osobny cennik dla przekierowań i abonament za zakazy połączeń).
 #939043  autor: Remington
 16 lip 2017, 16:41
Każdy projekt informatyczny ma to do siebie, że wdrażany jest system zgodny z zamówieniem. Jeśli stara platforma tego nie oferowała i Polkomtel tego w nowej nie zamówił, to prawdopodobnie nie dostał. Oczywiście prawdopodobna jest też opcja, że dostał, lecz nie włączył.
 #939047  autor: -Gosc-
 16 lip 2017, 17:02
Patryk7588 pisze:
Remington pisze:Platforma prepaid tego nie oferuje.
Długo tak myślałem ale okazało się to nie prawdą.
Platforma jest w miarę nowa: http://gsmonline.pl/artykuly/ericsson-p ... open-cloud
Po prostu są to czynniki które mają zachęcić do oferty Abo ;-)
Z moich testów wynika że najlepsze platformy do obsługi prepaida mają:

1. Plus (szybko i bez problemu wszystko załatwiam "od ręki")
2. Orange (tutaj też, ale czasem przymuli, zagmatwane w porównaniu do +)
3. T-mobile (to jest kompletne dno i katastrofa w porównaniu do O i +)
 #939296  autor: aizo
 17 lip 2017, 21:31
Podsumowując pierwsze kroki po aktywacji numeru.
Pierwszy kod na RWK - *136*11*10#
Następnie 5 doładowanie gratis - Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 8844
40% Gratis pierwszego doładowania - GRATIS na numer: 80808

Doładowuje konto przez neta jak największą kwotą, dostaje 40% i bawię sie w kolejne doładowania aby dostać gratis.
A pierwsze 3 miechy mam za 12.50

Chyba wsio tak ma być:>
Patryk7588 pisze:
Remington pisze:Platforma prepaid tego nie oferuje.
Długo tak myślałem ale okazało się to nie prawdą.
Platforma jest w miarę nowa: http://gsmonline.pl/artykuly/ericsson-p ... open-cloud
Po prostu są to czynniki które mają zachęcić do oferty Abo ;-)
No może ale do tej pory miałem Play z opcją SZM czyli oferta dość wiekowa. I wyszystko było oczekujące, konferencje etc

Połączenie nie może być zrealizowane.
  • Strona 4 z 127
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 127
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 127