DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 73 z 127
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 127
 #1121583  autor: biala1991
 08 wrz 2021, 20:35
neotele pisze:@asdaf
Poniższy zapis sugeruje, że pierwsze pobranie nastąpi od 14 września (choć nie wiadomo od której godziny).
Jeśli ktoś nic nie robił w ciągu poprzedzających 30 dni, to powinien coś płatnego wykonać najpóźniej 13 września.
Opłata za brak aktywności na koncie będzie pobierana od 14 września 2021 r.
Dobrze, że zwracacie na to uwagę, bo żyłam w przekonaniu, że 14 września odpalają licznik nieaktywności a pierwsza opłata zostanie pobrana dopiero w październiku :)
 #1121889  autor: asdaf
 15 wrz 2021, 15:21
To pytanie kierujesz do niewłaściwych osób. Osoby tu zaglądające są świadome wprowadzonej opłaty i już wcześniej temu zapobiegły. :)
Z innej beczki: obecna wersja aplikacji to katastrofa. Codziennie jakiś błąd i brak możliwości zalogowani. Z poprzednią wersją takich kłopotów nie doświadczałem. Popraw się Plusie.
 #1121891  autor: Karlos20
 15 wrz 2021, 15:45
Oprócz niedziałającej apki, nieco dłużej czeka się na smsy zwrotne ze stanem pakietów po wprowadzeniu kodów *121# i *136#

Dla mnie powinni zmienić całkowicie platformę billingową. Tak aby korzystać z domyślnego APN internet; Korzystać z transmisji przy stanie 0,00 (jest to możliwe w KLUCZ MOBILE) ; dostawać po wbiciu kodu USSD zwrotną wiadomość o stanie pakietów wiadomością klasy 0 lub od razu po wbiciu kodów jako odpowiedź na USSD (Play, T-Mobile i częściowo Orange to potrafią), ważność pakietów do końca dnia kalendarzowego, zamiast stosować rachuby co do bieżącej godziny i minut odpalenia pakietu mnożone przez ilość dób.
Lista pożądanych zmian byłaby długa, skoro będą skubać userów mało aktywnych, powodując zjedzenie minimalnie 5 zł z doładowanego salda, aby połączenia wychodzące były aktywne przez 365 dób.
Skoro Plus wraz z Grupą Polsat Plus się zmieniają wyglądem i wizerunkowo, Plus powinien zmienić się też wewnętrznie, a nie tylko zewnętrzne opakowanie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121892  autor: neotele
 15 wrz 2021, 16:29
Remington pisze:
15 wrz 2021, 15:44
I teraz też ma czkawkę - ebok.pl też słabo działa: "Daj nam moment, wystąpił błąd aplikacji. Spróbuj ponownie za kilka minut."
Też mam problemy. I chyba nie tylko ja: https://downdetector.pl/status/plus/

Pewnie "wszyscy" sprawdzają, czy przypadkiem Plus im czegoś nie skubnął ;)
 #1121893  autor: asdaf
 15 wrz 2021, 16:42
@Karlos Część wymienionych przez Ciebie rzeczy jest związana z modelem biznesowym ale APN odmienny od standardowego jest strasznie irytujący.
Takie wielkie show że zmianą wizerunku a w środku archeo pozostało.
Ps. Z GB za medale korzystałem przy zerowym stanie konta. Tak że nie zawsze warunek plusowego konta jest konieczny.
 #1121965  autor: biala1991
 17 wrz 2021, 09:00
Zastanawiam się czy po wprowadzeniu opłaty czyszczącej konto, Plus zacznie skrupulatnie wyłączać niewykazujące aktywności numery w związku z brakiem kasy na opłatę za kolejny miesiąc? Zamiarem Plusa było chyba uniknięcie obowiązku zwrotu środków klientowi (albo państwu :D ) a nie samo pozbycie się martwych kart. Jeśli mam RWK do przyszłego roku i zero na koncie to nr będzie działać zgodnie terminem RWK czy wyłączą go za miesiąc, bo nie będzie z czego pobrać opłaty?


Dokładnie to na kilku leżakach mam po 3zł (nie da się przelać smsem), to wystarczy na wykonywanie kilkusekundowych połączeń przez długi czas tylko co miesiąc trzeba o tym pamiętać. Jeśli nie będę robić sobie fatygi z pozorowaniem aktywności to za miesiąc skubną to ostatnie 3zł i co dalej? numer do piachu pomimo posiadania RWK? :)
 #1121994  autor: Karlos20
 18 wrz 2021, 05:07
asdaf: żadnych zaległych opłat nie ma (z czego mieliby to zabrać - to nie bank, który potrafi debetować saldo). Mechanika podobna jak w Play odNOWA, zasilisz konto to będą zabierać za brak aktywności po 30 dniach od ostatniego zdarzenia. Z tym, że po blokadzie wychodzących jest 90 dni na zasilenie, inaczej tracimy numer.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121996  autor: biala1991
 18 wrz 2021, 09:43
Karlos20 pisze:asdaf: żadnych zaległych opłat nie ma (z czego mieliby to zabrać

W TM pobierają właśnie zaległą opłatę po doładowaniu konta, czyli system pamięta (nawet po długim czasie), że wisisz im jakąś kasę, której nie mogli wyegzekwować z powodu braku środków i jak wyczuje przypływ gotówki to kładzie na tym łapę :)
Jeśli Plus pójdzie tą drogą to za 11 miesięcy nieopłaconej nieaktywności będę dłużna operatorowi 33zł, które może zechcą rozliczyć po doładowaniu konta.
Chyba, że rozwiążą to inaczej i w związku z brakiem środków na należną opłatę za miesiąc wyłączą RWK i co dalej to już wiadomo. Czy jest jakiś regulamin pobierania opłaty za nieaktywność?
  • Strona 73 z 127
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 127
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 127