DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 79 z 127
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 127
 #1125210  autor: neotele
 07 gru 2021, 12:09
Stare dzieje (i stare stawki), gdy system nie pobierał żadnych kwot za błyskawiczne połączenie i rozłączenie.
Przy obecnych stawkach (minimum 35 gr/min czyli 0,583 gr/sek) trzeba szybko działać, np. dzwoniąc do siebie na inną komórkę, aby zakończyć rozmowę przed naliczeniem większym niż 1 gr.
A dzwoniąc przez sieć na inny numer i nie mając kontroli nad tym drugim numerem, z uwzględnieniem opóźnienia na łączach, rozłączenie się zaraz po usłyszeniu pierwszej sylaby wypowiedzianej przez rozmówcę (lub automat) kończy się z reguły opłatą 2 gr lub wyższą.
 #1125215  autor: mariusz9a
 07 gru 2021, 13:34
A czy czasami nie jest tak, że koszt połączenia jest zawsze zaokrąglany w górę do pełnego grosza?

EDIT:
No i jest jak mówię - cytat z cennika:
Opłaty za krajowe połączenia głosowe naliczane są za każdą rozpoczętą sekundę. Opłata za każde wykonane połączenie zaokrąglana jest do pełnego grosza w górę.
 #1125483  autor: Karlos20
 13 gru 2021, 21:59
I działa nadal. Korzystajcie, dopóki operator tej promocji nie odwoła.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125485  autor: kitakrzys
 13 gru 2021, 22:56
Witam

Prosze powiedźcie czy w plusie można dorejestrowac kolejny numer do głownego /zarejestrowanego w salonie/ ale za pomoca strony www / nie chodzi mi o bank ale o tzw selfservice czy tam ebok tak to się chyba nazywa/
 #1125514  autor: aupol
 14 gru 2021, 15:32
A czy sms z teleprzelewem jest traktowany jako płatna aktywność ? Dziś zasilałem inny numer i stąd mi przyszło to pytanie bo dwa razy po 5 groszy przecież pobrało ;)
 #1125516  autor: kitakrzys
 14 gru 2021, 15:47
Ponawiam
Halo czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie:
"Prosze powiedźcie czy w plusie można dorejestrowac kolejny numer do głownego /zarejestrowanego w salonie/ ale za pomoca strony www / nie chodzi mi o bank ale o tzw selfservice czy tam ebok tak to się chyba nazywa/"
 #1125523  autor: kitakrzys
 14 gru 2021, 18:47
"Remington prosze powiedz mi pare rzeczy - dorejestrowac nowy numer mozna:
1) wysylajac odpowiedni sms na konkretny numer z okreslona trescia ?
2) czy mozna tez zadzwonic na BOK i przez konsula dorejestrowac ? a jesli tak to jest tam jakis specjalny numer czy ten zwykly bok
i co nalezy przygotowac do takiej rozmowy
3)w apce iPlus jest opcja "dodaj numer". I teraz mam szereg pytań
a)czy najpierw dodajemy numer głowny a potem do niego dodatkowe (nowe)
b) klikajac na dodaj numer wpisac mam: numer i puk ( nowo dodawanego numeru )
c)czy numerami dodanymi przez apke mozna zarzadzac przez www
na koniec - goraca prośba : mozesz zajrzec do watku " [Virgin Mobile] - Dyskusja ....3" i pomóc mi w/s obsługi klubu virgin-selfcare i dodania tam nowego numeru. Nikt niestety jeszcze nie odpowiedział a musze koniecznie wiedziec to na wczoraj.
  • Strona 79 z 127
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 127
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 127