DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 109 z 127
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 127
 #1149637  autor: babciagienia1p
 12 maja 2023, 11:00
Licznik doładowań w promocji 4 doładowania i gratis nadal jest przesunięty. Pokazuje jedno doładowanie więcej niż faktycznie zostało wykonanych. Trzeba korygować o minus 1. Pozostałe funkcje w promocji działają prawidłowo i zgodnie z prawdziwą liczbą doładowań.

------------Edycja_1-----------
Ciekawe jak zareagowaliby na reklamację, że nie przyznano gratisu po czwartym doładowaniu? Jeśli ktoś z Was ma czas i brak zahamowań, może sprawdzić...

-----------Edycja_2-----------
Prawdziwą liczbę doładowań można łatwo sprawdzić już z poziomu konsultanta. W aplikacjach jest zakładka liczba i czas doładowań lub jakoś podobnie.
 #1149652  autor: biala1991
 12 maja 2023, 18:39
babciagienia1p pisze:
12 maja 2023, 11:00
Licznik doładowań w promocji 4 doładowania i gratis nadal jest przesunięty. Pokazuje jedno doładowanie więcej niż faktycznie zostało wykonanych. Trzeba korygować o minus 1. Pozostałe funkcje w promocji działają prawidłowo i zgodnie z prawdziwą liczbą doładowań.
Moim zdaniem licznik błędnie dodaje do liczby doładowań otrzymany gratis dlatego wygląda jakby kolejny gratis wchodził po piątym a nie czwartym doładowaniu tylko skąd klient ma o tym wiedzieć?
Wyłączyłam i włączyłam promocję i jeśli moja teoria się potwierdzi to po tym resecie powinnam dostać gratis prawidłowo a potem wszystko wróci do normy, czyli licznik znów zacznie pokazywać 5te doładowanie :D

babciagienia1p pisze:
12 maja 2023, 11:00
----------Edycja_2-----------
Prawdziwą liczbę doładowań można łatwo sprawdzić już z poziomu konsultanta. W aplikacjach jest zakładka liczba i czas doładowań lub jakoś podobnie.
Aplikacja nie pokazuje gratisów więc nie można tego zweryfikować (przez konsula nie próbowałam).

babciagienia1p pisze:
12 maja 2023, 11:00
-----------Edycja_1-----------
Ciekawe jak zareagowaliby na reklamację, że nie przyznano gratisu po czwartym doładowaniu? Jeśli ktoś z Was ma czas i brak zahamowań, może sprawdzić...
Na forum Plusa jest masa reklamacji, które operator odrzuca twierdząc (skądinąd słusznie), że gratisy wchodzą prawidłowo a klienci żyją w przekonaniu, że zostali oszukani. Plusowi to nie przeszkadza, woli rozpatrywać reklamacje niż usunąć usterkę co wydłuża czas załatwiania innych zgłoszeń.
Moja reklamacja promocji z Empikiem wciąż czeka na odpowiedź.
 #1149706  autor: babciagienia1p
 13 maja 2023, 20:04
biala1991 pisze:
12 maja 2023, 18:39
Moim zdaniem licznik błędnie dodaje do liczby doładowań otrzymany gratis dlatego wygląda jakby kolejny gratis wchodził po piątym a nie czwartym doładowaniu tylko skąd klient ma o tym wiedzieć?
Wyłączyłam i włączyłam promocję i jeśli moja teoria się potwierdzi to po tym resecie powinnam dostać gratis prawidłowo a potem wszystko wróci do normy, czyli licznik znów zacznie pokazywać 5te doładowanie :D

Jeśli jest tak jak piszesz, to tuż przed otrzymaniem gratisu resetuje się popsuty licznik z pięciu do zera. Przeszłam już trzy cykle doładowań na popsutym liczniku. Ciągle dostaję gratis, po zwrocie z INFO => 8844, liczba doładowań - 5. Po przyznanym gratisie wraca liczba doładowań - 1. Gdyby nie było resetu usterki, miałabym już, po ostatnim gratisie, liczba doładowań - 3.

@biala1991 - Twój wywód wygląda bardzo logicznie. Ciekawe czy technicy z Plusa czytają wątek? Może im pomogłaś, a może specjalnie to zostawili, żeby przywiązać populację do kolejnych doładowań?
 #1149713  autor: biala1991
 14 maja 2023, 05:54
Myślę, że w Plusie mają na to wyrąbane, podobnie jak na inne popsute promocje :D Promocja z Empikiem nadal nie zwraca żadnej odpowiedzi na sms EMPIK, baner z reklamą nadal wisi na stronie doładowań i nic z tym nie robią.
W związku z Empikiem musiałam zwiększyć kwotę doładowań co zmniejszyło ich częstotliwość dlatego potwierdzenie mojej teorii odnośnie licznika trochę potrwa.

Tak mi teraz przyszło do głowy, jeśli pula bonów do Empiku się wyczerpała to Plus ich przecież nie wyczaruje i może w ramach rekompensaty dać doładowanie 10zł, które... zdemoluje mi wartość gratisu :D Chyba na forum Plusa o tym czytałam, klient składał reklamację i tytułem przeprosin doładowali mu konto piątakiem. Ten ktoś miał już zebrane 3 doładowania po 30zł a dzięki "wspaniałomyślności" Plusa dostał gratis 5zł :D
 #1149883  autor: Window
 17 maja 2023, 12:20
kupić nowy starter w Plusie i aktywować go,
doładować konto za min. 10 złotych w terminie 30 dni od aktywacji konta,
włączyć promocję, wysyłając bezpłatny SMS pod numer 80099 o treści „Miesiac”.
Użytkownicy otrzymają w ten sposób rozmowy i SMS-y/MMS-y bez limitu oraz pakiet 100 GB. Kwota doładowania nie przepada, podobnie jak niewykorzystane GB z pakietu 100 GB, które mogą zostać wykorzystane w kolejnym miesiącu.

Dodatkowe 200 GB można uzyskać wyrażając zgody na komunikację marketingową - wysyłając SMS o treści „Zgoda” pod numer 80087. W ten sposób nowi użytkownicy otrzymują łącznie paczkę 300 GB z dostępem do sieci 5G Plusa.

Po okresie promocyjnym klienci mogą otrzymywać kolejne paczki gigabajtów. Utrzymując aktywny, cykliczny pakiet Bez Limitu za 35 złotych, klient będzie otrzymywał 100 GB co miesiąc. Po 12 miesiącach nieprzerwanego korzystania z pakietu na jego konto wpłynie bonusowe 300 GB. Łącznie to 1500 GB. Niewykorzystanie gigabajty kumulują się.
https://gsmonline.pl/artykuly/no-limit- ... e-na-karte
 #1150041  autor: biala1991
 20 maja 2023, 07:11
Zakończenie mojej sprawy z Empikiem
Odpowiedź na reklamację nie przyszła ale otrzymałam dwa smsy: jeden potwierdzający zapis do promocji a drugi... z kodem :D Tego samego dnia dostałam też potwierdzenie zapisu na innym numerze, na którym w kwietniu bezskutecznie zgłaszałam się do promocji. Wygląda na to, że tak jak pisał Remington promocja nie działała i teraz to naprawili (odblokowali smsy). Nie wiem czy to było wynikiem mojej reklamacji czy sami się zorientowali (w połowie maja), że promocja wprowadzona 1 kwietnia :D działa wadliwie.
Potwierdza się po raz kolejny, że infoludki na słuchawce opowiadają farmazony, które wyobraźnia im podpowie, "mój" konsul twierdził, że skoro nie dostaję żadnej zwrotki po wysłaniu smsa zgłoszeniowego, to znaczy że kody się skończyły :)
 #1150042  autor: babciagienia1p
 20 maja 2023, 08:22
@biala1991
Wszystko jest skutkiem Twojej pisemnej reklamacji. Ktoś bardziej rozgarnięty zgłosił temat wyżej i kierownik pogonił wajchowego, zeby nie obijał się i oprócz promocji 1500/2000 GB zajął się też Empikiem. Tymczasem wajchowy robi juz bokami.
 #1150045  autor: biala1991
 20 maja 2023, 09:08
I ja tak myślę, dlatego nie ma sensu doładowywać tego drugiego numeru, z którego też zgłoszenie wysyłałam w kwietniu a potwierdzenie udziału w promocji dostałam dopiero teraz, bo wątpliwe, żeby kod wszedł z automatu. Trzeba okazać zrozumienie i dać chwilę oddechu wajchowemu :D
 #1150714  autor: babciagienia1p
 04 cze 2023, 06:24
Karlos20 pisze:
24 maja 2023, 14:40
Ostatnio zaczęli wydłużać wychodzące do miesiąca, jeżeli usługa cykliczna ma dłuższą ważność od ważności kasy na koncie - przetestowałem to przy promocji BEZLIMIT 25 GB za 0 zł przy pierwszym zasileniu startera Plusa za 10 zł. Z 15 dób zrobiło się 31 dób (30 dób jest ważna usługa cykliczna a o 1 dobę dłużej są ważne złotówki). To bardzo podobne rozwiązanie, jakie używa Play w ofertach na kartę.

Plush - Nowy Plush
Aktywacja bezpłatnego BL + 35 GB za teoretyczne 40,- zł w ramach Rabatu 100% NIE przedłuża pierwotnej ważności konta (15 dób).
 #1150720  autor: Karlos20
 04 cze 2023, 10:02
babciagienia1p: czy mój wcześniejszy post został przeczytamy dokładnie? Przedłużenie jest możliwe, gdy spełnisz warunki promocji starterowej - zasilasz za 10 zł i odpalasz promkę z no-limitem za 35 zł z rabatem 100%. Ten ruch wydłużył mi wychodzące z 15 na 31 dób, aby korzystać z wykupionej usługi. Nie musi to wynikać z regulaminu promocji - sprawdziłem to samodzielnie (taryfa Plus Elastyczna).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1150727  autor: babciagienia1p
 04 cze 2023, 11:42
@Karlos20
Oczywiście, że przeczytałam, Twój post, dokładnie. Dlatego zaznaczyłam z podkreśleniem, że w taryfie Nowy Plush nie ma takiego przedłużenia. Informacyjnie, żeby nikt nie liczył na podobną zasadę ogólną w innych pakietach Plus/Plush i nie poczuł się zawiedziony
Karlos20 pisze:
24 maja 2023, 14:40
Ostatnio zaczęli wydłużać wychodzące do miesiąca, jeżeli usługa cykliczna ma dłuższą ważność od ważności kasy na koncie...
 #1151077  autor: arek810316
 09 cze 2023, 18:02
Jak przeniose numer to muszę jeszcze doładować zanim uruchomie jakiś pakiet i 3 miesiące za darmo?,czy przenoszę numer i dostaje 3miesiace za darmo i włączam obojętnie jaki pakiet bez limitu i np 35GB transferu?
 #1151078  autor: Karlos20
 09 cze 2023, 18:04
arek810316: ważność konta masz zapewnioną, aby uruchomić wybraną usługę no-limit na 3 okresy rozliczeniowe po 30 dób z rabatem 100%. W taryfie Nowy Plush za 5 zł kupujesz 365 dni ważności konta i to tam polecam przejść - dostajesz tam nawet 210 GB na start na 30 dób.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1151079  autor: arek810316
 09 cze 2023, 18:23
Jeszcze raz jak można;
Idę do plusa i przenoszę nr , uruchamiam no limit na 3 miesiące i dostaje co miesiąc 35GB ? Dobrze rozumiem? ,jak przenoszą to do czego z automatu,nowy plush czy elastyczna?
Chodzi mi o to ,żeby skorzystać jak najwięcej z GB przez te 3 miesiące oczywiście nic nie doładowując..
 #1151086  autor: babciagienia1p
 09 cze 2023, 19:01
arek810316 pisze:
09 cze 2023, 17:48
Jak przeniose numer to muszę jeszcze doładować zanim uruchomie jakiś pakiet i 3 miesiące za darmo?,czy przenoszę numer i dostaje 3miesiace za darmo i włączam obojętnie jaki pakiet bez limitu i np 35GB transferu?

Wszystko zależy od tego do czego chcesz wykorzystywać numer, w jakim czasie itd. To Ty sam wybierasz taryfę, do której chcesz przenieść numer.
Przy przeniesieniu do Plusa Elastycznej - nie trzeba doładowywać, przy przeniesieniu do Nowego Plusha - trzeba doładować nie później niż 15 dób od aktywacji startera (zwykle godz. 02:02).
Według mnie, korzystniejsze jest przeniesienie do Nowego Plusha i - po aktywacji promocji 4 doładowania i gratis - doładowanie za 6,- złotych. Można tez doładować za 5,- zł. Wszystko zalezy od Twoich planów co do przyszłości numeru i sposobu korzystania z usług.
Ilości transferu danych możliwych do ustawienia są znacznie większe niż 35 GB na miesiąc.
 #1151094  autor: arek810316
 09 cze 2023, 21:35
Czyli jak dobrze rozumiem jak przechodzę do plus na kartę to wtedy nic nie doładowane i mam np 35GB transferu i no limit ,a jak przenoszę do misia plush to muszę doładować za 5 zł i mam wtedy też 35GB i no limit i na 90 dób? A jak ma się to do subskrypcji
Do Nju? Tam też jest 3 miesiące za darmo..
 #1151096  autor: Karlos20
 09 cze 2023, 21:38
3 miesiące w nju dotyczy abonamentu, do którego przenosisz dowolny numer z innej sieci niż Orange (w tym czasie jeśli nie wykonasz pozacennikowej aktywności, przez pierwsze 3 miesiące nie dostaniesz faktury). Tam w planie najwyższym dostajesz 40 GB co miesiąc + promocyjnie jednorazowe 100 GB.
Decyduj.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1151116  autor: babciagienia1p
 10 cze 2023, 03:15
arek810316 pisze:
09 cze 2023, 21:35
Czyli jak dobrze rozumiem jak przechodzę do plus na kartę to wtedy nic nie doładowane i mam np 35GB transferu i no limit ,a jak przenoszę do misia plush to muszę doładować za 5 zł i mam wtedy też 35GB i no limit i na 90 dób? A jak ma się to do subskrypcji
Do Nju? Tam też jest 3 miesiące za darmo..

1) Jeśli zależy Ci TYLKO na trzech bezpłatnych miesiącach i ani dniu więcej, wtedy Plus Elastyczna bez doładowania. W zależności od aktywowanego pakietu dostaniesz NL z MMS-ami + 15-35 GB. Do tego jest możliwość aktywacji kumulujących się paczek 100-150 GB co 30 dób.
2) Jeśli myślisz o dłuższym korzystaniu z numeru w Plusie/Plushu, wtedy Nowy Plush z doładowaniem 5-6 złotych, nie później niż 15 dób od aktywacji przeniesionego numeru. Pakiety i paczki jak w pkt.1. Po okresie trzech bezpłatnych NL-ów można aktywować NL + 30GB na 90 dób za 30,- zł.
W obydwu przypadkach jest jeszcze możliwość aktywowania jednorazowej paczki 100 lub 200 GB, która schodzi po paczkach 100-150 GB, a przed paczkami z NL-ów, więc ma sens tylko w przypadku dużych transferów lub jako paczka ratunkowa. Paczki 100-150 GB kumulują się i z powodu błędu są ważne do końca ważności konta głównego - bez konieczności utrzymywania NL-ów. RWK w Elastycznej kosztuje 29,- zł, w Nowym Plushu - 5,- zł.

PS. @Karlos20
Sam widzisz, że czasami trudno jest uniknąć zaśmiecania wątku informacjami o innych ofertach.
 #1151347  autor: Karlos20
 13 cze 2023, 11:14
URODZINY na 80225. Czeka 25 GB na 30 dób za 0 zł. Możliwość aktywacji do 18 czerwca 2023.

EDIT: Promocja NIE DOTYCZY Plusha :(
Ostatnio zmieniony 13 cze 2023, 12:16 przez Karlos20, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 109 z 127
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 127
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 127