DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

#965921  autor: dixie3
 12 gru 2017, 20:42
Tak, jadę na stawkach cennikowych :D świadomie! numer jest używany głównie do odbierania telefonów na ogłoszenia, czasami muszę oddzwonić (billing mówi ok 30 minut miesięcznie) i SMSowania też ok 30 SMS-ów miesięcznie. Normalnie pasuje Virgin Freemium - tyle, że z Iplą nie połączę by mieć pakiet sportowy za 10 zł za miesiąc.

W Plus na kartę korzystam z promocji okazjonalnych (x0% więcej do doładowania), po doładowaniu RWK, 5te doładowanie gratis, premia za staż itd. Mimo to, jeśli można w a2mobile mieć pakiet za pół darmo chciałbym skorzystać ;)

Klucz przetestowany, pakiet PlusFREE działa tyle, że zapłacić nie mogę za dodatkowe, transakcja kończy się takim oto komunikatem "WYSTĄPIŁ PROBLEM PODCZAS PRZETWARZANIA PŁATNOŚCI."

Podsumowanie:
a) Lycamobile i a2mobile (prawdopodobnie wRodzinie też): przy próbie weryfikacji numeru telefonu w Ipli - brak SMS zwrotnego z kodem,
b) Klucz i Lajt: otrzymanie SMS'a z kodem umożliwiającym powiązanie numeru telefonu z kontem Ipla, pakiet PlusFREE działa poprawnie, pozostałe pakiety tylko promocyjne 14 dni po tym terminie nie są przedłużane i nie zostaje pobrana kwota z konta głównego,
c) Plus JA+ na kartę, wszystko działa jak w regulaminie,

Więc jeśli komuś wystarczy pakiet PlusFREE wystarczy numer w Kluczu lub Lajcie. Jako ciekawostkę mogę podać, że numery z Lyca i a2 korzystają tylko z nadajników Polkomtela na warunkach roamingu (litarka "R" przy zasięgu) natomiast Klucz i Lajt z całej infrastruktury (numer będący w tych sieciach rozpoznawany jest na stronie http://jakasiec.pl jako numer Plus'a)
 #1007429  autor: mp107
 11 sie 2018, 18:55
Jak aktualnie najtaniej uzyskać RWK w Plus, aby móc korzystać bez konieczności doładowań w międzyczasie z pakietu IPLA PLUS/PlusFREE (nie jestem pewien jego obowiązującej nazwy)?
Karta ma sobie leżeć, używać jej ponadto nie planuję.
Karty jeszcze nie kupiłem, wolę najpierw zapytać.
 #1007434  autor: mp107
 11 sie 2018, 19:17
24bis24 pisze:
mp107 pisze:Jak aktualnie najtaniej uzyskać RWK w Plus
włączasz RWK i doładowujesz za 5 zł
Kupić starter w dowolnej taryfie (JA+, Plus na Kartę), potem RWK kodem *136*11*10#, tak?