DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #965921  autor: dixie3
 12 gru 2017, 20:42
Tak, jadę na stawkach cennikowych :D świadomie! numer jest używany głównie do odbierania telefonów na ogłoszenia, czasami muszę oddzwonić (billing mówi ok 30 minut miesięcznie) i SMSowania też ok 30 SMS-ów miesięcznie. Normalnie pasuje Virgin Freemium - tyle, że z Iplą nie połączę by mieć pakiet sportowy za 10 zł za miesiąc.

W Plus na kartę korzystam z promocji okazjonalnych (x0% więcej do doładowania), po doładowaniu RWK, 5te doładowanie gratis, premia za staż itd. Mimo to, jeśli można w a2mobile mieć pakiet za pół darmo chciałbym skorzystać ;)

Klucz przetestowany, pakiet PlusFREE działa tyle, że zapłacić nie mogę za dodatkowe, transakcja kończy się takim oto komunikatem "WYSTĄPIŁ PROBLEM PODCZAS PRZETWARZANIA PŁATNOŚCI."

Podsumowanie:
a) Lycamobile i a2mobile (prawdopodobnie wRodzinie też): przy próbie weryfikacji numeru telefonu w Ipli - brak SMS zwrotnego z kodem,
b) Klucz i Lajt: otrzymanie SMS'a z kodem umożliwiającym powiązanie numeru telefonu z kontem Ipla, pakiet PlusFREE działa poprawnie, pozostałe pakiety tylko promocyjne 14 dni po tym terminie nie są przedłużane i nie zostaje pobrana kwota z konta głównego,
c) Plus JA+ na kartę, wszystko działa jak w regulaminie,

Więc jeśli komuś wystarczy pakiet PlusFREE wystarczy numer w Kluczu lub Lajcie. Jako ciekawostkę mogę podać, że numery z Lyca i a2 korzystają tylko z nadajników Polkomtela na warunkach roamingu (litarka "R" przy zasięgu) natomiast Klucz i Lajt z całej infrastruktury (numer będący w tych sieciach rozpoznawany jest na stronie http://jakasiec.pl jako numer Plus'a)
 #1007429  autor: mp107
 11 sie 2018, 18:55
Jak aktualnie najtaniej uzyskać RWK w Plus, aby móc korzystać bez konieczności doładowań w międzyczasie z pakietu IPLA PLUS/PlusFREE (nie jestem pewien jego obowiązującej nazwy)?
Karta ma sobie leżeć, używać jej ponadto nie planuję.
Karty jeszcze nie kupiłem, wolę najpierw zapytać.
 #1007434  autor: mp107
 11 sie 2018, 19:17
24bis24 pisze:
mp107 pisze:Jak aktualnie najtaniej uzyskać RWK w Plus
włączasz RWK i doładowujesz za 5 zł
Kupić starter w dowolnej taryfie (JA+, Plus na Kartę), potem RWK kodem *136*11*10#, tak?
 #1113569  autor: sql
 17 mar 2021, 16:44
Chciałbym odświeżyć temat. Wkrótce w Plus na kartę wprowadzą "opłatę za nieaktywność". Chcę mieć dostęp do IPLA FREE a nie potrzebuję karty do codziennego używania w Plusie. Na karcie Klucz nie przychodzi SMS...
 #1113597  autor: mariusz9a
 18 mar 2021, 10:08
SomalijskiWluczega pisze:I co to jest i jak działa Ipla free?
Nie ma reklam. Nie wiem czy jest jeszcze jakiś bonus?
SomalijskiWluczega pisze:Czy zadziała na internecie nie plusowym?
Działa na każdym internecie.
 #1113601  autor: SomalijskiWluczega
 18 mar 2021, 10:39
hmmm. Nie ma reklam?
Ja zapytałem w plusie i Pani mi powiedziała że dla ofert na kartę jest tylko ipla plus gdzie jest 5 kanałów tv polsat za free i nic więcej.
Jak chciałbym oglądnąć np nasz nowy dom bez reklam muszę za to zapłacić cennikowo 10zł na 30 dni.
Więc coś mi tu nie gra...
Jak to jest w praktyce? i jakie 5 kanałów można oglądnąć za free.
Czy Ipla Free a Ipla Plus to to samo?
I jak to się włącza by kosztów nie było?
Najpierw jak rozumiem trzeba przenieść nr do plus na kartę...
I jak dalej postępować?
 #1113616  autor: SomalijskiWluczega
 18 mar 2021, 11:50
Ok. Polsat i TV 4 mam nawet teraz bez numeru plusa za free i bez dodatkowych reklam.
Moje pytanie też brzmiało czy w tej Ipla plus będę miał bez reklam program np Nasz Nowy Dom?
Ktoś mógłby to na prepaidzie plusa sprawdzić?
 #1113632  autor: mariusz9a
 18 mar 2021, 14:32
Coś tu jest powalone w tych pakietach :-D Przed chwilą sprawdziłem na pakiecie dla klientów Plusa i dodatkowych reklam nie mam. W wykazie pakietów (https://www.ipla.tv/pakiety) nie ma słowa że tych reklam ma nie być. Za to jest pakiet za 10zł który znosi reklamy. Także ja już się pogubiłem co i jak ;-)
 #1113645  autor: SomalijskiWluczega
 18 mar 2021, 17:21
yul69 pisze:
18 mar 2021, 13:56
U mnie ,,Nasz nowy dom'' jest dostępny w pakiecie Ipla Premium(nowe odcinki) za 12 zeta-jak masz dodany numer telef.w plusie.
Stare odcinki są za free.
To że są za free to wiem - bo i bez numeru plus na kartę mam to dostępne...
Moje pytanie brzmiało czy są to odcinki z reklamami czy też bez reklam?
To samo dotyczy innych programów, seriali i filmów za free udostępnianych przez Ipla.
Są w nich reklamy (jak i przed nimi) czy też nie ma żadnych reklam?
Wie ktoś?
No chyba ktoś używa telefonu na kartę z plusa?
 #1113731  autor: Remington
 20 mar 2021, 14:02
W darmowym pakiecie są reklamy. Kiedyś jeszcze była niska jakość, ale to się już chyba zmieniło. Do pozbycia się reklam trzeba mieć płatny pakiet (Premium lepiej wychodzi niż sam Ipla bez reklam, bo ma dodatkowe treści i kanały w sobie). W połączeniu z 5. doładowaniem gratis ceny wychodziły śmiesznie niskie, ale to se ne vrati. Wciąż jednak płacąc z numeru telefonu jest korzystniej, a kto ma firmę i wlicza doładowania prepaid w koszty ma jeszcze taniej.