DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1113632  autor: mariusz9a
 18 mar 2021, 14:32
Coś tu jest powalone w tych pakietach :-D Przed chwilą sprawdziłem na pakiecie dla klientów Plusa i dodatkowych reklam nie mam. W wykazie pakietów (https://www.ipla.tv/pakiety) nie ma słowa że tych reklam ma nie być. Za to jest pakiet za 10zł który znosi reklamy. Także ja już się pogubiłem co i jak ;-)
 #1113645  autor: SomalijskiWluczega
 18 mar 2021, 17:21
yul69 pisze:
18 mar 2021, 13:56
U mnie ,,Nasz nowy dom'' jest dostępny w pakiecie Ipla Premium(nowe odcinki) za 12 zeta-jak masz dodany numer telef.w plusie.
Stare odcinki są za free.
To że są za free to wiem - bo i bez numeru plus na kartę mam to dostępne...
Moje pytanie brzmiało czy są to odcinki z reklamami czy też bez reklam?
To samo dotyczy innych programów, seriali i filmów za free udostępnianych przez Ipla.
Są w nich reklamy (jak i przed nimi) czy też nie ma żadnych reklam?
Wie ktoś?
No chyba ktoś używa telefonu na kartę z plusa?
 #1113731  autor: Remington
 20 mar 2021, 14:02
W darmowym pakiecie są reklamy. Kiedyś jeszcze była niska jakość, ale to się już chyba zmieniło. Do pozbycia się reklam trzeba mieć płatny pakiet (Premium lepiej wychodzi niż sam Ipla bez reklam, bo ma dodatkowe treści i kanały w sobie). W połączeniu z 5. doładowaniem gratis ceny wychodziły śmiesznie niskie, ale to se ne vrati. Wciąż jednak płacąc z numeru telefonu jest korzystniej, a kto ma firmę i wlicza doładowania prepaid w koszty ma jeszcze taniej.
 #1114098  autor: Karlos20
 26 mar 2021, 21:20
SomalijskiWluczega: ktoś na Konstruktorskiej czytał forum i wpadł na pomysł promocji :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121165  autor: yul69
 01 wrz 2021, 18:48
Sprawdzę dzisiaj i napiszę.

Oglądałem hbo go przez 2 godz.
na polsat box go korzystając z neta plusa i nic mi nie pobrało z pakietu gb.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2021, 21:44 przez yul69, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1121174  autor: maniek357
 01 wrz 2021, 20:14
Remington pisze:
01 wrz 2021, 19:37
Ciekawe jak we Flexie, gdzie dodali niedawno Iplę, tylko Ipli już nie ma i serwery mogą być inne.
To tylko rebranding. Serwery zostały te same i dalej transfer z Polsat Box Go jest w ramach Video Passa.