DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 12 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
 #912504  autor: garfield-
 22 lut 2017, 23:41
hm .... na luty już nie można przenieść ... coś przeoczyłem ? Czeka mnie zatem wycieczka ...
 #912511  autor: asdaf
 23 lut 2017, 05:17
Gregrin pisze:To jak ci się nie chce iść do salonu to przenieś gdzieś gdzie da się to zrobić online (virgin, lajt ?)
Jeśli Garfield nie ma w tej chwili aktywnego numeru na żadnej karcie (w VM numer wyłączyli a w Orange nie włączyli) to nie odbierze smsa z kodem i przenosiny online nie zostaną nawet rozpoczęte. W realnym salonie też pewnie będą trudności ale może uda się, jeśli trafi na konsula któremu będzie się chciało męczyć i będzie znał system.
 #912514  autor: macc
 23 lut 2017, 07:14
Problem w tym, że ludziom w salonach orange za bardzo się nic nie chce. Łaskę robię, że się odezwą. U mnie w mieście jak mam iść do salonu orange by zapytać o najmniejszą rzecz to dosłownie dostaje dreszczy skóry i do wymiotów mi się zbiera. Te baby ciągle są jakieś nieszczęśliwe i niezadowolone z życia jakby non stop miały ' okres'.
 #912515  autor: areksz
 23 lut 2017, 07:42
Wydaje mi się , że sytuacja jest podobna do mojej z tym numerem tymczasowym.
ja przenosiłem numer z pały4 do Orange i w salonie Orange nie wpisali numeru tymczasowego dla danej karty sim.
Karta była nieaktywna.
Po 2 tygodniach zapomniałem o tym i złożyłem wniosek o przeniesienie do plusa.
Wniosek odrzucił system gdyż jest aktywny ten z Orange.
Zadzwoniłem do Pał4 i wycofałem wniosek z O. Na drugi dzień z salonie Plusa ponowiłem nowy wniosek.
To samo, tumany z pały4 nie odznaczyły rezygnacji z przeniesienia numeru do Orange.
To spowodowało odrzucenie wniosku znowu drugiego plusa.
Teraz jest skarga w UKE i dzwonią :play, Orange i plus.
Co lepsze wnioski odrzucone w p4 ( te dwa z Plusa) twierdzi, że takich wniosków nie ma(nie było)!
 #913684  autor: zwariowany.kurczak
 01 mar 2017, 21:04
areksz pisze: Wydaje mi się , że sytuacja jest podobna do mojej z tym numerem tymczasowym. ...
Heh, mi Orange jeden numer aktywował tylko w jedną stronę i to tylko w swoje sieci, dla innych było że nie istnieje... , "magicznie" "niedasizm" ustąpił na drugi dzień po piśmie do UKE - choć odp. jeszcze nie mam.
Aktualnie walczę z T, mam inną taryfę niż w umowie, opłaty naliczą się jak chcą, LTE działało 1 dzień... Ale prezes się chwali ile to VoLTE nie ma, a podstawy kuleją.. ŚMIECH!!!!

max http://www.speedtest.pl/test/191863174
 #913742  autor: areksz
 02 mar 2017, 09:44
Co do przeniesienia tego numeru z p4.
Złożyłem skargę do UKE na p4.
Po tym numer się przeniósł, napisała Pani z salony O. bym podał numer karty sim(IMSI).
Po tym numer był w Łoryndż .
W ramach rekompensaty odpalili mi : 400GB za to , że zona mnie poleciła :) i 100Gb za rejestrację numeru+teraz jeszcze na starych zasadach spieram się o 100GB za pełne dane(bez zgód marketingowych), smsa z komendą Start wysłałem w dniu 28.02.17 w odpowiedzi, że nie spełniam warunków lecz spokojnie ...jak nie uruchomią to UKE odpali (regulamin mam na kompie jako załącznik ten do 28.02)
 #916861  autor: Fricco
 20 mar 2017, 10:31
Słuchajcie, numer mam już przeniesiony i wszystko działa. Doładowałem konto kwotą 30 zł, ale nie mam opcji włączenia usługi "Cykliczne Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 8 GB dla przenoszących numer" - moja taryfa to Orange Free na kartę. Co mam zrobić, aby mieć ten all inclusive za 28 zł/miesiąc? W ustawieniach konta widzę różne pakiety, ale tego akurat tam nie ma.
 #916864  autor: areksz
 20 mar 2017, 10:44
Już podaję rozwiązanie ;
nazywa się ta oferta "Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich i pakiet internetu", cena jaka widnieje to jest 35PLN .
Jak klikniesz aktywuj, pobierze Tobie 28PLN.
Tam w warunkach jest opisana informacja, że dla przenoszących pobierana jest cyklicznie opłata 28PLN/
Jak byś i tego nie miał(tej opcji w systemie internetowym) zadzwoń na BOK Orange 510100100 (chyba 1,5 PLN za połączenie) i poproś o włączenie ręcznie, lub mail.
 #916865  autor: Fricco
 20 mar 2017, 10:50
areksz pisze:Już podaję rozwiązanie ;
nazywa się ta oferta "Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich i pakiet internetu", cena jaka widnieje to jest 35PLN .
Jak klikniesz aktywuj, pobierze Tobie 28PLN.
Tam w warunkach jest opisana informacja, że dla przenoszących pobierana jest cyklicznie opłata 28PLN/
Jak byś i tego nie miał(tej opcji w systemie internetowym) zadzwoń na BOK Orange 510100100 (chyba 1,5 PLN za połączenie) i poproś o włączenie ręcznie, lub mail.
Dzięki, to faktycznie jest to. Swoją drogą mogli to nazwać jakoś bardziej intuicyjnie, albo to ja spałem dziś za krótko i komórki nie kojarzą odpowiednio szybko :)
 #917497  autor: Ricki1980
 23 mar 2017, 20:25
Zamierzam definitywnie skończyć z Play z uwagi na ich ofertę, zasięg i ostatnie zagrywki z limitem prędkości w roamingu. Mam pytanie, czy w Orange działa już normalnie przejscie z LTE do 3G i z powrotem, oraz czy rozmowy z 3G są zrzucane do 2G? Co to za promocja 1 GB za odnowienie pakietu?
  • Strona 12 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12