Strona 1 z 1

Kiedy nowa oferta MIX w PLAY?

Post:09 sty 2017, 02:55
autor: verona
Witam. Do końca umowy mam 5 doładowań. Doładowuję wtedy gdy skończy mi się 1GB internetu, więc równie dobrze mogę go oszczędzać i robić to standardowo raz na miesiąc, a mogę raz na tydzień i niedługo zakończyć umowę.

Stąd pytanie - czy wie ktoś kiedy została wprowadzona obecna oferta (interesuje mnie MIX 30 bez telefonu z 6GB) i kiedy można by się spodziewać zmian (spodziewać, wiem że nikt mi nie powie na 100%)? Może na nowy rok są wprowadzane zmiany? Nie chcę by po przedłużeniu umowy okazało się że miesiąc później PLAY wprowadzi np. 10GB w tej samej cenie. Warto czekać i oszczędzać czy przedłużać obojętnie kiedy?

Re: Kiedy nowa oferta MIX w PLAY?

Post:09 sty 2017, 07:34
autor: abberline
A po co się pakować w MIX? Przejdź do Formuła Play na Kartę i włącz sobie pakiet Formuła Unlimited, który ma nolimit + 6GB za 25 zł. Jeśli nie potrzebujesz rozmów i SMS to sam pakiet internetowy 6GB za 20 zł.

Re: Kiedy nowa oferta MIX w PLAY?

Post:09 sty 2017, 15:17
autor: verona
Chyba tak właśnie zrobię, sprawdzam jeszcze ich Red Bull Mobile na kartę.
Dzięki

Re: Kiedy nowa oferta MIX w PLAY?

Post:09 sty 2017, 15:22
autor: abberline
Jeszcze tylko dopowiem, że jeśli potrzebujesz rozmów i SMSów tylko do Play to włącz Stan Darmowy.

Re: Kiedy nowa oferta MIX w PLAY?

Post:09 sty 2017, 20:11
autor: Gregrin
verona pisze:sprawdzam jeszcze ich Red Bull Mobile na kartę.
Zobacz sobie tutaj [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na karte ~30zl