DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #884386  autor: bobiwr
 26 sie 2016, 12:46
asdaf pisze:wyglądało to tak:
Ja: Dzień doby. Chciałem zarejestrować numer na kartę. Konsul: Imię? Ja: Szymon. Konsul: Nazwisko? Ja: Kowalski. Konsul: Pesel? Ja: 1234567 Konsul: Dziękuję. Do widzenia.
Eeeee - nie zarejestrowałeś, bo nie podałeś numeru telefonu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 #884389  autor: garfield-
 26 sie 2016, 12:56
bobiwr: Może wziął abo ... tylko za szybko wyszedł ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 #884411  autor: jarekt
 26 sie 2016, 14:35
Od samego początku czyli od środy wieczorem 17 sierpnia, rejestracja poprzez Play24 numerów w taryfach RBM nie działa, pojawia się tzw. błąd komunikacji z serwerem. Zgłoszenia do Play są zrobione ale nie wiem kiedy to naprawią, może potrzebują więcej zgłoszeń i więcej czasu niż 10 dni.
 #884412  autor: asdaf
 26 sie 2016, 14:39
bobiwr pisze:nie zarejestrowałeś, bo nie podałeś numeru telefonu
Kurcze, masz rację ;) ale wszystko działa. Chyba miałem bliskie spotkanie z jasnowidzem :)
 #884531  autor: PetMat
 27 sie 2016, 10:43
Witam.
Czy ktoś próbował zarejestrować nową, nie aktywowaną kartę np. z Plusa, T-mobile przez Play24 ???
Przejdzie czy trzeba dreptać najpierw do salonu "właściciela" karty, zarejestrować i dopiero przejście do Playa ? ??
 #884532  autor: jarekt
 27 sie 2016, 10:48
Ja dostałem cegłówką w łeb i wtedy postanowiłem zarejestrować kartę T-Mobile w Play24.
Byłem mocno zdziwiony, ze się nie da.
Dopiero następnego dnia jak ból głowy minął i wstrząs mózgu się uspokoił zrozumiałem, że trochę głupio robiłem z tą kartą T-Mobile w Play24 ;)
 #885364  autor: Marcel82
 01 wrz 2016, 17:04
Nie ten temat, ale na czasie, więc więcej zajrzy :P
Ni z tego ni z owego wywaliło mi konto Play24...

Hasło nie działało, przy próbie resetu hasła napisało, że nr telefonu nie ma w bazie i mam dzwonić *500. Tak zrobiłem, na maila dostałem link, potem hasło SMS i odzyskałem dostęp do konta. Zniknęły mi dwa pozostałe numery. W głównym mam historię doładowań/połączeń, ale dziwne toto...
Pozostałe dwa numery dodam później.

Miał tak ktoś???
 #885370  autor: bolek2004
 01 wrz 2016, 17:22
U mnie dziś przy apce na androida wyświetla niepoprawne dane do logowania choć hasło jest zapisane i się powinno logować automatycznie.
Logując się przez www jest wszystko ok, widać mają jakąś awarię.
 #885408  autor: Taczian
 01 wrz 2016, 20:40
U mnie ten sam problem zarówno przy apce beta jak i na starej, przez www to samo. Wywaliło mi dwa numery z p24. Z czego jeden główny na który przychodziły kody...
 #885424  autor: jag888
 01 wrz 2016, 21:35
Taka ciekawostka, zamówiłem na stronie Play darmowy starter
Była opcja wyboru numeru ale ze to było obojętne nie zwróciłem uwagi jaki
Przyszła koperta poczta, w środku sim z numerem seryjnym, pin i puk.
Dzwonię na numer rejestracji, bez numeru telefonu nic nie załatwię ...
Dzwonie do bok, dyktuje numer seryjny, puk a konsultant sie dziwi i mówi ze nie widzi jaki to numer. I ze bok nie podaje takich rzeczy
Podchodzę do salonu przy okazji zakupów, znudzona Pani odsyła do bok (jak Dzień Świra)
Kodem *121# sprawdzanie niemożliwe
W mailach z zamówieniem karty nie ma numeru
Z karty nie da sie zadzwonić, bo ustawa, bez rejestracji nici
A zarejestrować sie nie da, patrz wyżej
Zanim wyrzucę, jakiś pomysł?
 #885470  autor: luk2664
 02 wrz 2016, 08:01
Napisz zgłoszenie na Play24 z innego numeru. U mnie to pomogło. Podaj ICCID, PUK oraz PIN. W odpowiedzi dostaniesz numer telefonu tej karty SIM.
 #886180  autor: Dorotea
 06 wrz 2016, 17:05
jarekt pisze:Od samego początku czyli od środy wieczorem 17 sierpnia, rejestracja poprzez Play24 numerów w taryfach RBM nie działa, pojawia się tzw. błąd komunikacji z serwerem. Zgłoszenia do Play są zrobione ale nie wiem kiedy to naprawią, może potrzebują więcej zgłoszeń i więcej czasu niż 10 dni.
Do dziś nie działa rejestracja kart RBM przez Play24. Udało mi się to obejść bez utraty darmowego LTE. Trzeba migrować do Fakt Mobile, zarejestrować i wrócić do RBM: https://forumplay.pl/showthread.php/334 ... post366909
 #886380  autor: surface123
 07 wrz 2016, 15:27
Dorotea pisze:
Do dziś nie działa rejestracja kart RBM przez Play24. Udało mi się to obejść bez utraty darmowego LTE. Trzeba migrować do Fakt Mobile, zarejestrować i wrócić do RBM: https://forumplay.pl/showthread.php/334 ... post366909
Co za szał ?? Przecież darmowe LTE w RBM5 jest w regularnej ofercie....
 #886401  autor: Dorotea
 07 wrz 2016, 18:44
Szału nie ma, po prostu kart RBM nie zarejestrujesz samodzielnie poprzez Play24, tylko sposobem, który podałam.

I to pod warunkiem, że chodzi o kartę aktywną, bo nieaktywne muszą być rejestrowane "ręcznie" w salonie lub przez konsultanta.

Natomiast karty z taryfami PLay, Fakt Mobile bez trudu dadzą się rejestrować online przez Play24.