DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #883135  autor: jag888
 18 sie 2016, 09:46
W nocy pojawiła się opcja rejestracji kart sim poprzez Play24.

Co ciekawe, wymagane jest podanie hasła jakie smsem jest wysyłane na rejestrowany numer, więc póki co taką rejestracją obejmiemy już działające karty sim (a nie te dopiero nabyte)

"Rejestracja numeru na kartę
Podaj numer telefonu na kartę w Play, który chcesz zarejestrować.
W następnym kroku poprosimy Cię o podanie jednorazowego hasła weryfikacyjnego wysłanego SMS-em na ten numer"
 #883185  autor: maniek357
 18 sie 2016, 15:52
Ta opcja chyba jeszcze nie w pełni dopracowana ... Próbowałem 2x zarejestrować numer RBM i po wpisaniu kodu z sms-a pojawia się błąd.
 #883194  autor: asdaf
 18 sie 2016, 16:31
korkodyl pisze:W tym "następnym kroku" masz możliwość podania kodu PUK zamiast hasła sms ;)
I powoli wszystko się normalizuje. A w następnym kroku jest możliwość dopisania rejestrowanego numeru do istniejącego konta na P24. Mój nowy, nie aktywny numer zarejestrowałem za pomocą PUK i zaznaczyłem opcję "dodaj do konta". Na razie dane tego numeru nie są widoczne na stronie. Ciekawy jestem jakie info mi się pokaże szczególnie interesuje mnie ważność konta.
 #883196  autor: zoltan666
 18 sie 2016, 16:48
Mój numer
123 456 789
Moje numery >
Moje dane >
Tu zarejestrujesz numer na kartę >
 #883199  autor: xander21
 18 sie 2016, 17:23
surface123 pisze:no własnie o tym pisałem, bezsens ze nie ma jak zarejestrowac nowego numeru...
Ja mam dwa numery innej sieci nieaktywowane. I jak włączyłem telefon to mam zasięg. Więc, według mnie sms weryfikujący przyjdzie również na nowy numer. :) Nie mam aktualnie nówki playa, żeby sprawdzić. KTO POTWIERDZI?
 #883201  autor: asdaf
 18 sie 2016, 17:24
tomektg pisze:Dzięki za info, ale dziwna sprawa bo nie mam tej opcji!
A logujesz się na konto numeru zarejestrowanego? Bo inaczej to opcji nie będzie.
 #883204  autor: jag888
 18 sie 2016, 18:18
korkodyl pisze:W tym "następnym kroku" masz możliwość podania kodu PUK zamiast hasła sms ;)
skąd o tym wiesz, zaden komentarz na www nie sugeruje by można było wpisać PUK?
podajesz cały PUK czy np. 4 cyfry?
ze starych kart nie mam PUKu, a na startówkę z doładowań Fanty dopiero czekam - i tu jak dojdzie chętnie popróbuje rejestracji
 #883210  autor: asdaf
 18 sie 2016, 19:19
korkodyl pisze:Bo rejestrowałem numer.
Zarejestrowałeś numer podając PUK? Dodałeś go do konta na P24? Aktywnie używasz tej karty? Widzisz informacje o tym numerze na P24?
 #883212  autor: korkodyl
 18 sie 2016, 19:29
Zarejestrowałem podając hasło sms (numer aktywny).
Utworzyłem nowe konto (ponieważ nie było).
Używam karty.
Widzę informacje o tym numerze na P24.

Rejestrowałem też drugi numer, który już posiada konto na P24 i wszystko przebiegło bez zakłóceń.
 #883213  autor: forum_tg
 18 sie 2016, 19:52
asdaf pisze:
tomektg pisze:Dzięki za info, ale dziwna sprawa bo nie mam tej opcji!
A logujesz się na konto numeru zarejestrowanego? Bo inaczej to opcji nie będzie.
wszystko jasne, ja sie logowałem z numeru który chciałem zalogować. teraz wszystko przeszło poprawnie! dzięki za info
 #883240  autor: n1rbf49lzjx
 18 sie 2016, 22:54
Witam.
Mam kilka starterów na plastikowych plakietkach. Jest numer seryjny, jest PIN, PUK ale nie wiem jakie to są numery telefonów. Co teraz? Jak odgadnąć jaki to numer telefonu na karcie sim? :/ Były to darmowe startery zamówione jakieś 3 miesiące temu w play i tak przeleżały do teraz. Nie mam nic oprócz tych plakietek plastikowych i starterów, jak odgadnąć poszczególne numery?
 #883348  autor: xander21
 19 sie 2016, 14:41
A nie działa sprawdzanie numeru *121#? przecież zasięg się pojawia, więc to może i działa kod?

ps: tak jak mówiłem, zasięg się pojawia i działa kod na sprawdzanie numeru. Przed chwilą sprawdziłem na kartach nierejestrowanych i nie uruchomionych nigdy. teraz włożyłem i można.