DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 36 z 39
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
 #1126984  autor: driver
 18 sty 2022, 01:33
Ostatni raz uruchamiałem Pakiet 10 za 5 w dniu 27.12.2021 r.
Ważność poprzedniego Pakietu mijała 27.12 o 23.59, a ja włączyłem nowy Pakiet po 19.00.
Zatem zobaczymy, czy tak samo uda się w styczniu br. ...

driver
 #1127124  autor: bolek2004
 21 sty 2022, 11:03
Uwaga na promocję bonus 5gb za doładowanie!!!
<w skrócie, gb poszły z konta głównego, a nie z pakietu promocyjnego za doładowanie>
Od dłuższego czasu jadę na formule 3w1. Miałem uzbierane 9gb netu. Ostatnio przedłużałem po raz kolejny formułę doładowując konto. Dostałem 5gb które zsumowały się z tymi 9gb.
Myślę sobie, po co mają te darmowe przepaść 5gb więc sobie to wykorzystam w ciągu 5 dniu. Tak też zrobiłem, nie przekroczyłem tych 5gb.
Później o tym zapomniałem. Powinno mi zostać te moje 9gb.
Dziś patrzę, a na koncie gb mam 4gb czyli w pierwszej kolejności pobierało z GB z konta, a nie z promocyjnych 5gb.
Według regulaminu przynajmniej jeśli chodzi o formułę to pakiet promocyjny powinien schodzić w pierwszej kolejności II 5.1
W każdym razie na czacie uznali to za błąd i włączyli mi pakiet 6gb na 30 dni, tylko co mi z tego jak on i tak przepadnie, a z formuły miałem 9gb uzbierane które można przedłużać w nieskończoność. Aż strach korzystać z tych 6gb bo zaraz się okaże że znowu ten pakiet będzie ostatni do wykorzystania i pójdzie reszta GB z uzbieranych.
Ale mają burdel z tym, zrobili by oddzielne konta i by była jasność.
 #1127147  autor: Karlos20
 21 sty 2022, 23:41
bolek2004: ostrzegałem przed tym bonusem, na moim przykładzie w taryfie odNOWA (podstrona 47).
Składaj reklamacje, bo zostałeś jawnie wprowadzony w błąd; przynajmniej dostaniesz doładowanie konta.
Jak widać, proceder nadal trwa w najlepsze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127157  autor: bolek2004
 22 sty 2022, 05:42
Oczywiście wiedziałem o tym wszystkim ale nikt nie wspominał o kolejności schodzenia GB, gdzie u mnie zamiast schodzić w pierwszej kolejności z tego promocyjnego pakietu, GB sobie szły z uzbieranych GB z konta głównego.
Zresztą regulamin jest tak ogólnikowo napisany że w sumie to jak dla mnie ten punkt mówi o kolejności rozliczania GB:
Jeżeli na podstawie innych Usług/Ofert Promocyjnych masz przyznany limit GB na transmisję danych w Strefie Euro, to odpowiednio dla Oferty:
5.1. Formuła Play na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę: korzystanie z tego limitu powoduje w pierwszej kolejności pomniejszanie Pakietów dostępnych w ramach tej Oferty Promocyjnej,
5.2. Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA: korzystanie z tego limitu powoduje w pierwszej kolejności pomniejszanie innych Usług/Ofert Promocyjnych.
Czyli na przykład w odnowie zgodnie z tym promocyjny pakiet 5gb możesz wykorzystać dopiero po wykorzystaniu najpierw GB przyznanych na podstawie innych promocji, więc jeśli ktoś ma inny pakiet netu włączony na przykład płatny 1gb to żeby skorzystać z 5gb promocyjnych najpierw musi wykorzystać to 1gb.
W formule wygląda że jest jak powinno być z kolejnością schodzenia pakietów w regulaminie, ale w praktyce wygląda to tak jak w odnowie niestety.
 #1127173  autor: forum_tg
 22 sty 2022, 12:36
driver pisze:
18 sty 2022, 01:33
Ostatni raz uruchamiałem Pakiet 10 za 5 w dniu 27.12.2021 r.
Ważność poprzedniego Pakietu mijała 27.12 o 23.59, a ja włączyłem nowy Pakiet po 19.00.
Zatem zobaczymy, czy tak samo uda się w styczniu br. ...
Od dwóch dni na trzech numerach brak możliwości uruchomienia
Ciągle pojawia się informacja ze pakiet jest aktywny co jest nieprawdziwą informacją
 #1127176  autor: TomLee
 22 sty 2022, 13:29
W Play już dawno nie ma fajnych pakietów internetu jak i również wygodnego sposobu ich podtrzymania. Wyjątkiem jest pakiet 100 GB na nowych kartach sim, ale jego nie da rady przedłużać. Dla stałych klientów nie ma żadnych promocji. Dlatego ja wolę korzystać z internetu w OFnK. Za doładowanie 5 zł dają tam 12,5 GB a cała kwota jest do wykorzystania.
 #1127177  autor: forum_tg
 22 sty 2022, 13:39
Na czacie złożone reklamacje i wszystkie uznane.
Znajomego podnosiłem o uruchomienie który nigdy nie korzystał i tez nie udało się za pomocą kodu.
Może coś "kombinują"
Tym co się nie uda i stracą promocyjne środki maja pecha a Play zyska.
 #1127497  autor: driver
 29 sty 2022, 04:00
Pakiet 10 za 5 uruchomiony po raz kolejny krótkim kodem z klawiatury w dniu 26.01.2021 r.
W tym miesiącu ważność poprzedniego Pakietu mijała 26.01 o 23.59, a ja włączyłem nowy Pakiet po 18.00.
Uruchomienie trwało dosłownie kilka minut i już Pakiet 10 za 5 był widoczny po sprawdzeniu kodem i w aplikacji Play.

driver
 #1128560  autor: bolek2004
 20 lut 2022, 20:54
W tym miesiącu dalej to 5gb na 5 dni za doładowanie schodzi jako ostatnie jeśli mamy jakiś swój pakiet netu włączony w formule co jest niezgodne z regulaminem. Napisałem zgłoszenie, może coś w końcu z tym zrobią, albo niech zmienią regulamin bo to żenada.
 #1128574  autor: Karlos20
 21 lut 2022, 11:27
bolek2004: nie licz na to, nie zmienią tego. Oby ta fatalna promocja zniknęła wraz z końcem lutego...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128583  autor: bolek2004
 21 lut 2022, 14:02
Też się tego spodziewam, zgadzam się z tym co piszesz, lepiej żeby ta promocja zniknęła bo jest strasznie perfidnie zrobiona że schodzi w ostatniej kolejności. Oczywiście większość ludzi jest tego nieświadoma, cieszy się że ma coś darmo.
Pal licho że przepada po 5 dniach, ale to że nie schodzi w pierwszej kolejności korzystając z neta to zwykła chamówa jak dla mnie tym bardziej że według regulaminu w niektórych taryfach tak powinno właśnie schodzić.
PS
Miesiąc temu jak to zgłosiłem to dostałem za błąd 6gb netu tam z groszami bo play liczy uczciwie 1GB=1024MB więc x 6 wyjdzie ponad 6 trochę. Jako że mało korzystałem z neta to jak teraz to policzyłem to wychodzi że to co dostałem z boku też w ostatniej kolejności czyli minął termin tych ponad 6gb to zabrali je dokładnie co do MB, a to co w trakcie miesiąca korzystałem to poszło mi z własnego pakietu neta. Genialne:)
Czyli takie pakiety mają sens tylko wtedy gdy nie mamy na koncie żadnych innych pakietów neta i dla pewności 0zł na koncie co by się nie zdziwić.
Ten kto to wymyślił to powinien złoty telefon dostać:)
 #1128584  autor: Remington
 21 lut 2022, 14:38
bolek2004 pisze:
21 lut 2022, 14:02
nie schodzi w pierwszej kolejności korzystając z neta to zwykła chamówa jak dla mnie tym bardziej że według regulaminu w niektórych taryfach tak powinno właśnie schodzić.

Już sobie wyobrażam płacz i złorzeczenie tych co mieliby horrendalne rachunki za net w euroroamingu gdyby bonus schodził pierwszy. Bo wtedy buliliby jak za zboże, a RLAH uniemożliwiałby wykorzystanie netu z pakietu płatnego. Błędne koło. Tylko jakoś pracy tworzących regulaminy pozostawia wiele do życzeni.
 #1128586  autor: Karlos20
 21 lut 2022, 15:25
Remington: to nie Orange/T/Plus. Bonus tak nie działa w Play. On powinien schodzić jako pierwszy (NIE JEST za ten pakiet przyznawany limit GB w UE) lub realnie połączyć się z saldem GB, które nabywamy płatnymi pakietami.
TAK NIE JEST.

A jak jest?
Wchodzi sobie w większości taryf z rodziny Play Na Kartę do salda *108# i tyle, ci z Play zadowoleni z życia, bo klient dostaje bonus, a operator kasę.
Ostrzegałem, że takie promo to wprowadzanie w błąd klienta, gdyż myśli, że GB są w jednym saldzie i są ważne nawet bezterminowo (taryfa odNOWA), co NIE JEST prawdą. Operator woli olać zgłoszenie / reklamację klienta i doładować mu jednorazowo konto główne, aby zamknąć mu gębę. To co robi Play to więcej niż masakra. A to wszystko trwa od wprowadzenia usług SOLO i nowych pakietów internetowych, każda nowa opcja, tylko psuje stare korzyści z danej taryfy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 36 z 39
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39