DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 36 z 39
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
 #1125852  autor: Karlos20
 22 gru 2021, 17:30
Reklamacja uznana (zasili konto za 25 zł i wydłużyli ważność konta o dodatkowe 2 miesiące w odNOWIE), aby mi "zamknąć gębę", ale to nie rozwiąże problemów z wprowadzaniem klientów w błąd przy przyznawaniu dodatkowych GB np. z akcji promocyjnych na główne saldo np. *108#. Proceder nadal trwa. UWAŻAJCIE.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125876  autor: R.Mandano
 23 gru 2021, 12:39
Karlos20 pisze:aby mi "zamknąć gębę", ale to nie rozwiąże problemów z wprowadzaniem klientów w błąd przy przyznawaniu dodatkowych GB
Karlos20 pisze:
20 gru 2021, 02:47
Powtarzam, Play wprowadza klientów w błąd wrzucając promocyjne GB do wspólnego salda terminowego, a w odNOWIE do salda bezterminowego, powodując, że klient nie wie kiedy mu te środki przepadną (szczególnie przy wielokrotnych doładowaniach które przyznają każdorazowo bonus).
Dziwne, że nie spławili cię tym, że obowiązuje Regulamin Promocji a nie jakieś kody "108".
:lol:
 #1125914  autor: Karlos20
 24 gru 2021, 01:07
Bo wiedzieli, że mam rację i mnie wprowadzili w błąd. A oni celowo błędu nie naprawią, aby ludziom poprzepadały pakiety danych (tak się dzieje nie tylko w promocji doładowań online, ale też w pakietach SOLO, pakietach internetowych czy usługach zawierających minuty/SMS/MB np. w Fakt Mobile). Dodatkowo nie opłaca się dezaktywować przedwcześnie pakietów cyklicznych (odnawialnych co miesiąc) z prostej przyczyny - po jej wyłączeniu tracimy nabyte środki, a kasa nie zostanie zwrócona. Takich kwiatków nie było w starych Formułach (3w1, 4w1, Unlimited, SMS w taryfie Formuła PNK - pogrubione opcje nadal można uruchomić krótkim kodem, aby się spokojnie odnawiały co miesiąc i kumulowały niezużytego neta).

Takim praktykom należy przeciwdziałać, a jest na to najlepszy wybór, nie kupować lub nie zasilać konta w Play (bądź wybierać starsze oferty, gdzie GB pięknie się kumulują - a oferty są powoli wygaszane, bo chciwość Playa nie zna granic).

A pomyśleć, że ludzie narzekali na "orżnąć", a tu niespodzianka. Tam no-limity i / lub GB możesz mieć ważne tyle, na ile chcesz i potrzebujesz, za opłatą, bez ryzyka, że to przepadnie po kilku dniach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125943  autor: lukjac
 25 gru 2021, 00:15
Skoro doładowanie w aplikacji Play24 nie przedłuża już Promocyjnych Złotówek to traci sens ładowania konta tą drogą (poza wygodą i bezproblemowością). Przeglądając oferty doładowań w internecie nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego tak popularne są oferty doładowań, których koszt zakupu jest wyższy od samej kwoty doładowania.
 #1125944  autor: Karlos20
 25 gru 2021, 00:34
lukjac: to proste. Prowizja.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126984  autor: driver
 18 sty 2022, 01:33
Ostatni raz uruchamiałem Pakiet 10 za 5 w dniu 27.12.2021 r.
Ważność poprzedniego Pakietu mijała 27.12 o 23.59, a ja włączyłem nowy Pakiet po 19.00.
Zatem zobaczymy, czy tak samo uda się w styczniu br. ...

driver
 #1127124  autor: bolek2004
 21 sty 2022, 11:03
Uwaga na promocję bonus 5gb za doładowanie!!!
<w skrócie, gb poszły z konta głównego, a nie z pakietu promocyjnego za doładowanie>
Od dłuższego czasu jadę na formule 3w1. Miałem uzbierane 9gb netu. Ostatnio przedłużałem po raz kolejny formułę doładowując konto. Dostałem 5gb które zsumowały się z tymi 9gb.
Myślę sobie, po co mają te darmowe przepaść 5gb więc sobie to wykorzystam w ciągu 5 dniu. Tak też zrobiłem, nie przekroczyłem tych 5gb.
Później o tym zapomniałem. Powinno mi zostać te moje 9gb.
Dziś patrzę, a na koncie gb mam 4gb czyli w pierwszej kolejności pobierało z GB z konta, a nie z promocyjnych 5gb.
Według regulaminu przynajmniej jeśli chodzi o formułę to pakiet promocyjny powinien schodzić w pierwszej kolejności II 5.1
W każdym razie na czacie uznali to za błąd i włączyli mi pakiet 6gb na 30 dni, tylko co mi z tego jak on i tak przepadnie, a z formuły miałem 9gb uzbierane które można przedłużać w nieskończoność. Aż strach korzystać z tych 6gb bo zaraz się okaże że znowu ten pakiet będzie ostatni do wykorzystania i pójdzie reszta GB z uzbieranych.
Ale mają burdel z tym, zrobili by oddzielne konta i by była jasność.
 #1127147  autor: Karlos20
 21 sty 2022, 23:41
bolek2004: ostrzegałem przed tym bonusem, na moim przykładzie w taryfie odNOWA (podstrona 47).
Składaj reklamacje, bo zostałeś jawnie wprowadzony w błąd; przynajmniej dostaniesz doładowanie konta.
Jak widać, proceder nadal trwa w najlepsze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127157  autor: bolek2004
 22 sty 2022, 05:42
Oczywiście wiedziałem o tym wszystkim ale nikt nie wspominał o kolejności schodzenia GB, gdzie u mnie zamiast schodzić w pierwszej kolejności z tego promocyjnego pakietu, GB sobie szły z uzbieranych GB z konta głównego.
Zresztą regulamin jest tak ogólnikowo napisany że w sumie to jak dla mnie ten punkt mówi o kolejności rozliczania GB:
Jeżeli na podstawie innych Usług/Ofert Promocyjnych masz przyznany limit GB na transmisję danych w Strefie Euro, to odpowiednio dla Oferty:
5.1. Formuła Play na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę: korzystanie z tego limitu powoduje w pierwszej kolejności pomniejszanie Pakietów dostępnych w ramach tej Oferty Promocyjnej,
5.2. Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA: korzystanie z tego limitu powoduje w pierwszej kolejności pomniejszanie innych Usług/Ofert Promocyjnych.
Czyli na przykład w odnowie zgodnie z tym promocyjny pakiet 5gb możesz wykorzystać dopiero po wykorzystaniu najpierw GB przyznanych na podstawie innych promocji, więc jeśli ktoś ma inny pakiet netu włączony na przykład płatny 1gb to żeby skorzystać z 5gb promocyjnych najpierw musi wykorzystać to 1gb.
W formule wygląda że jest jak powinno być z kolejnością schodzenia pakietów w regulaminie, ale w praktyce wygląda to tak jak w odnowie niestety.
 #1127173  autor: forum_tg
 22 sty 2022, 12:36
driver pisze:
18 sty 2022, 01:33
Ostatni raz uruchamiałem Pakiet 10 za 5 w dniu 27.12.2021 r.
Ważność poprzedniego Pakietu mijała 27.12 o 23.59, a ja włączyłem nowy Pakiet po 19.00.
Zatem zobaczymy, czy tak samo uda się w styczniu br. ...
Od dwóch dni na trzech numerach brak możliwości uruchomienia
Ciągle pojawia się informacja ze pakiet jest aktywny co jest nieprawdziwą informacją
 #1127176  autor: TomLee
 22 sty 2022, 13:29
W Play już dawno nie ma fajnych pakietów internetu jak i również wygodnego sposobu ich podtrzymania. Wyjątkiem jest pakiet 100 GB na nowych kartach sim, ale jego nie da rady przedłużać. Dla stałych klientów nie ma żadnych promocji. Dlatego ja wolę korzystać z internetu w OFnK. Za doładowanie 5 zł dają tam 12,5 GB a cała kwota jest do wykorzystania.
 #1127177  autor: forum_tg
 22 sty 2022, 13:39
Na czacie złożone reklamacje i wszystkie uznane.
Znajomego podnosiłem o uruchomienie który nigdy nie korzystał i tez nie udało się za pomocą kodu.
Może coś "kombinują"
Tym co się nie uda i stracą promocyjne środki maja pecha a Play zyska.
 #1127497  autor: driver
 29 sty 2022, 04:00
Pakiet 10 za 5 uruchomiony po raz kolejny krótkim kodem z klawiatury w dniu 26.01.2021 r.
W tym miesiącu ważność poprzedniego Pakietu mijała 26.01 o 23.59, a ja włączyłem nowy Pakiet po 18.00.
Uruchomienie trwało dosłownie kilka minut i już Pakiet 10 za 5 był widoczny po sprawdzeniu kodem i w aplikacji Play.

driver
 #1128560  autor: bolek2004
 20 lut 2022, 20:54
W tym miesiącu dalej to 5gb na 5 dni za doładowanie schodzi jako ostatnie jeśli mamy jakiś swój pakiet netu włączony w formule co jest niezgodne z regulaminem. Napisałem zgłoszenie, może coś w końcu z tym zrobią, albo niech zmienią regulamin bo to żenada.
  • Strona 36 z 39
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39