DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 14
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
 #1127843  autor: forum_tg
 06 lut 2022, 12:41
potwierdzam, że dziś nie dodał na jednym numerze minut z Orange. Drugi później sprawdzę.

Dzwoniący to na 100% nr z Orange (bo to mój numer) - w apce oraz przez krótki kod nie pokazało dodatkowych minut.
 #1127850  autor: baranke
 06 lut 2022, 14:44
Uwaga.. połączenia muszą być robione normalnie.. bez VO-WiFi... ponoć to robi lipę i nie nabija minut. Jeśli któraś ze stron połączenia korzysta z tej funkcji to może być tak, jak mówicie i nie nabije. Najlepsze, że bywa i tak, że nawet nie mając włączonej usługi VO-WiFi też może oszukać.. wtedy zostaję stary fon z klawiszami, który na bank korzysta ze starych technik połączeń
 #1127963  autor: PiotrG-dz
 08 lut 2022, 14:28
Dziś odebrałem teleporadę z przychodni z numeru komórkowego Orange no i nie nabiło mi ZM.Numer sprawdziłem w wyszukiwarce na stronie Orange i wyszło mi ,że numer należy do tej sieci.Widać Play coś kombinuje z ZM we Freshu. :(
 #1127983  autor: bolek2004
 08 lut 2022, 20:15
ign123 pisze:
08 lut 2022, 16:20
Sprawdziłem u siebie: dziś połączenie z Plush przedłużyło mi ZM, w niedzielę przetestowałem Nju i też było OK.
Sprawdź za 2 dni. Każdy kto tu napisał w wątku że mu działa, po 2 dniach już nie działało:)
Tak na serio sporo ludzi może nawet tego nie zauważyć że Orange nie nabija, sam bym na to nie wpadł bo tego nie sprawdzam i pewnie sporo osób też tak ma.
Zobaczymy co będzie dalej.
 #1127992  autor: Karlos20
 08 lut 2022, 21:27
asdaf: obawiam się, że nie ma co pytać pana Krzysztofa. Możliwe, że operator coś skopał między połączeniami (tylko jest wolniejszy net w roamingu krajowym Orange, reszta działa jak w macierzystym Playu).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128001  autor: vannacut
 09 lut 2022, 10:55
Dolacze do rozmowy - u mnie ZM nie dziala, gdy dzwoni do mnie telefon z NJU mobile. Ostatni raz naliczyli mi minuty 4 lutego.
Nie wiem natomiast czy jak z innej sieci ktos zadzwoni do mnie to bedzie dzialac.
 #1128144  autor: forum_tg
 13 lut 2022, 14:32
Problem z nienaliczaniem minut z Orange nadal wystepuje.
Dziś przeprowadziłem test i potwierdził problem.
 #1128148  autor: bolek2004
 13 lut 2022, 14:45
Oczywiście, myślę że to już jest nienaprawialne, jeszcze chwilę i wyłączą kolejne sieci i tyle z tego będzie.
Tam gdzieś ktoś pisał że zgłosił do boku to dodali mu trochę minut, ale dalej nie nalicza z Orange.
Może play testuje użytkowników na ile się mogą z tą usługą posunąć. Wątpię żeby to był przypadek.
 #1128151  autor: patrix-83
 13 lut 2022, 15:00
Ja też mam z tym problem a dokładnie z połączeniami z Orange które są wykonywane na jeden z moich numerów ze starym ZBIERAJ MINUTY i stworzyłem takie oto zgłoszenie:

"Witam.

Proszę o sprawdzenie pod kątem prawidłowości działania usługę ZBIERAJ MINUTY na numerze 692......... ponieważ pomimo odbierania długich połączeń przychodzących z sieci Orange z numeru 783........... minuty w proporcji 1 minuta do wszystkich sieci za 2 minuty odebranego połączenia nie przyznają się mi w ogóle na konto połączeń ZBIERAJ MINUTY.
Poniżej podaję połączenia z sieci Orange z numeru 783............ za które nie dostałem ani minuty w usłudze ZBIERAJ MINUTY:
1. 12 LUTY 2022 godzina 22:40 - otrzymanie połączenia przychodzącego z numeru Orange 783............... trwającego 142 minuty z czego na moje konto usługi powinno zostać przyznane połowę tych minut czyli 71 minut do wszystkich sieci a zostało przyznane 0 minut.
2. 13 LUTY 2022 godzina 6:00 - otrzymanie połączenia przychodzącego z numeru Orange 783.............. trwającego 159 minut z czego na moje konto usługi powinno zostać przyznane połowę tych minut czyli 79 minut do wszystkich sieci a zostało przyznane 0 minut.

Pragnę zaznaczyć ze połączenia przychodzące z pozostałych sieci tj. Plus i T-Mobile działają prawidłowo w usłudze ZBIERAJ MINUTY i są za nie przyznawane minuty do wszystkich sieci w proporcji 1 minuta otrzymana gratis za 2 minuty odebranego połączenia, natomiast połączenia przychodzące z sieci Orange nie naliczają minut w usłudze ZBIERAJ MINUTY co jest błędem po stronie sieci Play.

Proszę o usunięcie tej usterki w usłudze ZBIERAJ MINUTY związanej z siecią ORANGE tak aby minuty przychodzące z tej sieci naliczały się w w/w usłudze a także proszę mi zwrócić 79minut+71minut czyli w sumie 150minut do wszystkich sieci które nie naliczyły się za połączenia przychodzące z sieci ORANGE z numeru 783............które to dwa połączenia wymieniłem wyżej.

Dziękuję.
P........."

Czekam na rezultat tego zgłoszenia i odpowiedź z BOK Play.
 #1128154  autor: R.Mandano
 13 lut 2022, 15:13
bolek2004 pisze:
13 lut 2022, 14:45
.... Może play testuje użytkowników na ile się mogą z tą usługą posunąć ...
A iluż pozostało userów z tą usługą :?:
Kilku (nastu) z Forum + kilku "szwagrów" :?:
:lol:

Mnie - choć też mam ZM - już dawno znudziło ciułanie minut, zwłaszcza, że internet w tej taryfie jest absurdalnie drogi, a na dodatek mam wersję ZM bez SD w sieci.

Im szybciej skasują - tym szybciej będę mógł bez bólu - migrować z numerem po operatorach w poszukiwaniu atrakcyjnych No_Limitów ...
:lol:
 #1128158  autor: forum_tg
 13 lut 2022, 16:27
Jakie ciułanie?
Nic nie robiąc gromadzisz godziny rozmow
Dla starszych osob oferta rewelacyjna
Prawie za darmo można rozmawiać bez ograniczeń
Nie znam oferty która w tej cenie pozwala rozmawiać bez ograniczeń
Jeden z czlonkow mojej rodziny ma ok 100h i nigdy nie ogranicza sie w dzwonieniu. Odbierajac polaczenia dochodzą kolejne minuty
 #1128159  autor: bolek2004
 13 lut 2022, 16:38
Dokładnie, już to kilka razy pisałem w tym wątku.
W dobie tanich no limitów tym bardziej się zm opłaca bo nie trzeba nic nabijać ani kombinować, jak ktoś normalnie korzysta z telefonu to się samo nabija i jest bezobsługowe.
Myślę że trochę jednak jest osób co korzysta z tej usługi.
Do netu są inne taryfy i dual sim jak ktoś potrzebuje.
 #1128169  autor: patrix-83
 13 lut 2022, 22:07
forum_tg pisze:
13 lut 2022, 15:12
@patrix-83
jak dostaniesz odpowiedź daj nam znać
Oczywiście, wkleję tu odpowiedź z BOK i sprawdzę wcześniej czy po rozwiązaniu zgłoszenia nabija minuty po odebraniu połączenia z sieci Orange.
 #1128170  autor: ukefake
 13 lut 2022, 22:23
U mnie z orange abo i flexa nie nabiło, po połączeniu z abo-timo minuty się normalnie nabiły i są widoczne pod kodem i w aplikacji.
  • Strona 10 z 14
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14