DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 14
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14
 #1050446  autor: R.Mandano
 16 lis 2018, 13:30
Czy włączenie SD (o ile w ogóle jest możliwe w tej taryfie) nie spowoduje wyłączenia, albo innych cyrków, w sZM :?:

w Regulaminie SD (tym z 6.02.2015) Play Fresh nie jest wymienione
 #1052626  autor: kamil4862
 18 lis 2018, 19:10
Co do naliczania się minut od Rebtel. Właśnie złożyłem szóstą reklamację... Poprzednie 5 nic nie dały, bo ciągle twierdzą, że się nie da. Przy ostatnim telefonie z Play dostałem wytłumaczenie, że minuty nie naliczają się, ponieważ Rebtel działa na nadajnikach Play :lol:

Obrazek
 #1056956  autor: 24bis24
 25 lis 2018, 16:18
R.Mandano pisze:
25 lis 2018, 13:00
PiotrG-dz pisze:
16 lis 2018, 14:00
po wbiciu *188# są tylko darmowe rozmowy ...
No to jest SD czy nie :?:
po wbiciu *188# nie ma darmowych rozmów jest tylko informacja jak je uzyskać :mrgreen: , piszę o Freshu.
darmowe rozmowy do Play są tylko po doładowaniu w taryfie play fresh darmowe rozmowy i sms lub po wykupieniu pakietu za 10 zł.
w Play karta wbijając *188# są darmowe rozmowy.
ps. była swego czasu możliwość włączenia SD we Freshu był błąd w systemie ale temat znany był tylko nielicznym.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1063184  autor: 24bis24
 22 sty 2019, 12:39
Ot, taka ciekawostra. Połączenie z numeru sieci Play wykonane z jednego z krajów UE (połączenie od naszego forumowicza, pozdrawiam go :-) ) do Polski, przedłuża Stare Zbieraj minuty we Freshu.
Nie wiem czy to błąd ale połączenie z tego samego numeru w Polsce na ten sam numer ze ZM nie nabija starej usługi ponieważ w ramach własnej sieci, usługa nie dopisuje minut.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1063483  autor: admundo
 26 sty 2019, 11:00
Co to za starter? Napisane że to Play Fresh ale przecież tam nie da się już włączyć ZM?

https://allegro.pl/oferta/play-fresh-zb ... 7614855737

A to co to za jakiś kod na 400 minut? O co tu chodzi? Działa to w Play Fresh?

https://allegro.pl/oferta/kod-na-400-mi ... 7787014299

Albo to. Jakim cudem gość sprzedaje niezarejestrowany starter Play Fresh i to jeszcze z włączoną usługą Zbieraj Minuty która w dodatku ma zebrane 497 godzin? Przecież taki niezarejestrowany starter powinien być już nieaktywny?

https://allegro.pl/oferta/play-fresh-zb ... 7614855737
 #1063498  autor: 24bis24
 26 sty 2019, 14:34
po prostu w zacytowanych przez Ciebie aukcjach opisy są nie zgodne z oferowanym produktem.
kod to nic innego jak połączenie na Twój numer z numeru wystawiającego aukcje- inaczej portal usuwa aukcje.
``Jak chcesz numer zarejestrować na siebie to w salonie play w Warszawie ,Olsztynie , Białymstoku . Mogę sprzedać bez rejestracji.``-gdzie tu jest napisane, że niezarejestrowany?
Niezarejestrowany bo zarejestrowanych sprzedawać nie można , może sprzedać bez rejestracji bo zarejestrowany jest na sprzedającego lub kogoś innego.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1065615  autor: marokmon
 19 lut 2019, 03:06
Zaciekawił mnie wpis z początkowych stron:
Drugi numer to Play Karta 9 nigdy nie uruchomiany, nie otwierany, nierejestrowany. To pierwsza stara play karta i tam są okreslone waznosci konta po doładowaniu. W tej taryfie usługa zbieraj minuty jest w stałej ofercie ( nie jako usługa promocyjna) i Play nie może jej wycofać.
Czyli rozumiem, ze te startery play fresh ze zm może play wyłączyć w każdej chwili?
 #1065632  autor: Remington
 19 lut 2019, 10:02
Nie rozumiem skąd przekonanie wielu osób, że ZM operator nie może wycofać. Może w dowolny sposób zmienić regulamin oferty i jej cennik. Nie jest to promocja, więc musiałby w ustawowy sposób (a więc papierowo) powiadomić wszystkich korzystających z tej taryfy o zmianach. Widocznie się to nie opłaca.
 #1065658  autor: 24bis24
 19 lut 2019, 11:34
Widzę, że piszący w tym wątku nie rozróżniają ZM.
ZM są w Play Karta oraz w Play Fresh Darmowe rozmowy i sms oraz Darmowe sms do wszystkich sieci. Obie te taryfy są już niedostępne. W Play Karta ZM były usługą cennikową natomiast w Play Fresh promocyjną.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1101904  autor: PiotrG-dz
 25 sie 2020, 15:07
Hej!Mam pytanie na ile dni przed końcem RWK we Freshu można ponownie odpalić w go w Play24 :?: Pytam bo w poprzednie wersji Play24 można było zrobić to szybciej.
 #1110141  autor: mfa
 15 sty 2021, 17:46
Cześć wszystkim.
Jeżeli pytam w złym miejscu to sorry.
Mam starą taryfę Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play z aktywnymi Zbieraj Minuty. Karta sim, której używam też jest stara. Teraz kupuję nowy telefon, w którym slot na karę sim to "nano". Przypuszczam, że starego "sima" ciężko będzie przyciąć do formatu "nano", lub będzie to wręcz niemożliwe.
W związku z tym mam pytanie:
czy, gdy będę chciał w Play wymienić starą kartę sim na "nowy model", istnieje ryzyko i możliwość, że Play wyłączy mi moją starą taryfę bądź usługę Zbieraj Minuty? Korzystam z telefonu głównie do rozmów i bardzo sobie cenię usługę ZM. Szkoda byłoby to stracić.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
 #1110365  autor: aster
 19 sty 2021, 21:21
Wow, przypomnieliście mi czasy gdy sam korzystałem ze starego zbierania minut. :) Do tego pakiet na rozmowy stacjonarne, internet osobno, itd.

Natomiast z czasem uznałem, że 25zł miesięcznie to i tak żadne pieniądze aby mieć spokój z ustawianiem i pilnowaniem wszystkiego, do tego wszystko wliczone w cenę. A w parze z abo bez zobowiązań nawet za 38zł można mieć 2 numery z no-limit.

Ale gratuluję wytrzymałości z tym zbieraczem. Historyczna usługa, fajnie że nadal działa dla tych co nie zmieniali taryfy.
  • Strona 7 z 14
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14