DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 15 z 18
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
 #971165  autor: aster
 10 sty 2018, 15:33
Czy na tej taryfie zmieniono ostatnio przydział GB w roamingu w UE?

Wcześniej było to 1,25GB miesięcznie a teraz w Play24 widzę, że zostało mi jeszcze 1,5GB. Podwyższyli ostatnio?
 #972898  autor: aster
 19 sty 2018, 18:21
Chyba kwestia czasu aż Play nadepnie na pedał gazu i ruszy mocno do przodu gdyż Orange i Plus stają się coraz bardziej konkurencyjne lub nawet ciekawsze/lepsze w ofertach.

Orange ma już no-limit z 15GB/mies. za 25zł czyli konkurencja dla Formuły Unlimited w Play a Plus wyskoczył z no-limit włącznie z MMSami oraz 12 GB/mies za 29zł czyli taki pełny no-limit mogący konkurować z RBME.

Jak sądzicie, długo będziemy musieli czekać na odpowiedź Play? :)
 #972904  autor: kaspeed
 19 sty 2018, 18:50
Im te pedały gazu nie działają.1-11mega lte maks całe miasta okoliczne.Jak uda sie to 2-3w nocy po 120mega.. W dzien kaszana. Może dobiją do Folxa 20gb i to maks za 25-30zł

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972914  autor: Johnny
 19 sty 2018, 19:15
aster pisze:Chyba kwestia czasu aż Play nadepnie na pedał gazu i ruszy mocno do przodu gdyż Orange i Plus stają się coraz bardziej konkurencyjne lub nawet ciekawsze/lepsze w ofertach.

Orange ma już no-limit z 15GB/mies. za 25zł czyli konkurencja dla Formuły Unlimited w Play a Plus wyskoczył z no-limit włącznie z MMSami oraz 12 GB/mies za 29zł czyli taki pełny no-limit mogący konkurować z RBME.

Jak sądzicie, długo będziemy musieli czekać na odpowiedź Play? :)
na pewno coś zmienią.
w ofertach internetowych już zmieniają.
Pewnie w lutym lub marcu coś polepszą
 #972915  autor: iphoneski
 19 sty 2018, 19:32
Johnny pisze:
aster pisze:Chyba kwestia czasu aż Play nadepnie na pedał gazu i ruszy mocno do przodu gdyż Orange i Plus stają się coraz bardziej konkurencyjne lub nawet ciekawsze/lepsze w ofertach.

Orange ma już no-limit z 15GB/mies. za 25zł czyli konkurencja dla Formuły Unlimited w Play a Plus wyskoczył z no-limit włącznie z MMSami oraz 12 GB/mies za 29zł czyli taki pełny no-limit mogący konkurować z RBME.

Jak sądzicie, długo będziemy musieli czekać na odpowiedź Play? :)
na pewno coś zmienią.
w ofertach internetowych już zmieniają.
Pewnie w lutym lub marcu coś polepszą
Tylko te zmiany dla internetu są takie wiesz, play nie chce już tak rozdawać gb za grosze w kartach, wolą abonamenty, bo to zawsze pewny zysk. Jeśli play chcę być dalej number one musi dać w karcie, powiedzmy za 30 zł rozmowy, smsy, 10 gb neta a potem lejek do jednego mega, tak jak masz w abonamencie. Wtedy byłaby to najlepsza oferta, bo taki lejek do telefonu jest ok, radio z neta, nawigacja, tidal i inne pójdą spokojnie. A w telefonie nie potrzebny jest miliard gb, ma działać tak, żeby można było używać.
 #972917  autor: iphoneski
 19 sty 2018, 19:33
iphoneski pisze:
Johnny pisze:
aster pisze:Chyba kwestia czasu aż Play nadepnie na pedał gazu i ruszy mocno do przodu gdyż Orange i Plus stają się coraz bardziej konkurencyjne lub nawet ciekawsze/lepsze w ofertach.

Orange ma już no-limit z 15GB/mies. za 25zł czyli konkurencja dla Formuły Unlimited w Play a Plus wyskoczył z no-limit włącznie z MMSami oraz 12 GB/mies za 29zł czyli taki pełny no-limit mogący konkurować z RBME.

Jak sądzicie, długo będziemy musieli czekać na odpowiedź Play? :)
na pewno coś zmienią.
w ofertach internetowych już zmieniają.
Pewnie w lutym lub marcu coś polepszą
Tylko te zmiany dla internetu są takie wiesz, play nie chce już tak rozdawać gb za grosze w kartach, wolą abonamenty, bo to zawsze pewny zysk. Jeśli play chcę być dalej number one musi dać w karcie, powiedzmy za 30 zł rozmowy, smsy, 10 gb neta a potem lejek do jednego mega, tak jak masz w abonamencie. Wtedy byłaby to najlepsza oferta, bo taki lejek do telefonu jest ok, radio z neta, nawigacja, tidal i inne pójdą spokojnie. A w telefonie nie potrzebny jest miliard gb, ma działać tak, żeby można było używać.
Tylko nie wiem czy na to się zdecydują, teraz dużo inwestują w sieć, więc kasa jest potrzebna.
 #972930  autor: w12
 19 sty 2018, 20:23
iphoneski pisze:Jeśli play chcę być dalej number one musi dać w karcie, powiedzmy za 30 zł
Jak ma dać za 30 zł skoro teraz kosztuje 25 zł?
Cena w górę nie może pójść i nie pójdzie.
Może dołożą 4 GB żeby doszlusować do konkurencji w minimalnym wariancie.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #972943  autor: iphoneski
 19 sty 2018, 20:49
@w12 czemu nie może? Odnowa jest sporo droższa od tego za 25 zł i ma grono odbiorców. Formuła za 25 zł może zostać, dołożą pakiet za 30 pln taki, o jakim pisałem i każdy będzie zadowolony. Albo ten, co jest teraz dać za 20, a taki z lejkiem za 30. Jeśli play chce być ciekawy dla prepaid to taka opcja jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem, bo wyścig na gigabajty nie ma już sensu, w każdej ofercie jest ich aż za dużo, dla większości ludzi nawet te 6 gb jest za dużo i są tacy, co już po 70 gb nazbierali. Tylko właśnie nie wiadomo, czy oni chcą konkurować jeszcze w karcie, generalnie klient na kartę słabo się oplaca, poza tym zawsze można sobie odejść do konkurencji i znowu trzeba poprawiać ofertę.
 #972947  autor: w12
 19 sty 2018, 20:52
Odnowa ma zupełnie inny charakter, to nie jest taryfa typu no limit.
Po co mają wprowadzać coś nowego za 30 zł? Bez sensu. Niczego takiego nie zrobią.
Obniżki też nie będzie.
Formuła wymaga odświeżenia i pewnie play coś dołoży, może nie mms-y ale 10 GB pewnie będzie.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #972953  autor: iphoneski
 19 sty 2018, 20:58
@w12 Też nie myśle, że wprowadzą, napisałem wcześniej, że wtedy byliby numerem 1 na rynku prepaid i raczej długo nikt czegoś podobnego nie wprowadzi. Pytanie tylko, czy oni sami chcą :)
 #972957  autor: w12
 19 sty 2018, 21:05
Ostatnie kilkanaście miesięcy to jechanie na bonusach ale przedłużać ich nie idzie i nie wiadomo czy będzie można znowu z nich korzystać po wtórych przenosinach.
Wypadałoby aby play dał w formule i 10 GB i mms-y i swojej pozycji nie straci a nawet umocni przy coraz lepszej i mocniejszej infrastrukturalnie sieci.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #972959  autor: iphoneski
 19 sty 2018, 21:14
Ale to będzie tylko doścignięcie konkurencji, a i tak będzie marudzenie, że ktoś tam dał gigabajta więcej. Gdyby dali 1 mega za np 30 zł to wtedy król byłby tylko jeden. I ktoś to wkoncu kiedyś pewnie zrobi, pytanie kto. Ja bym wolał, żeby był to play.
 #972979  autor: aster
 19 sty 2018, 22:16
Analizując obecną ofertę Play oraz konkurencję chyba jest jasne, że zwiększenie ceny z 25zł w ogóle nie wchodzi w rachubę. :)

Obniżka raczej też nie wydaje się prawdopodobna, przynajmniej jeśli chodzi o Formułę Unlimited. Czym więc mogą walczyć z obecną ofensywą Orange? Chyba jedynie ilością GB oraz wliczeniem MMSów, choć to zbliży ofertę z RBME.

Natomiast tu wchodzimy już na teren Plusa, gdzie za 29zł mamy także MMSy oraz 12GB. Tak więc utrzymanie ceny 25zł pomoże w walce z Plusem jeśli wliczyliby MMSy i wyśrubowali przydział GB. Choć Plus tutaj nie śpi i jeśli mamy np. małżeństwo/parę to w duecie można mieć ich ofertę za 25zł/os.

Niby wszystko fajne, ale dla mnie największy minus w Plusie to akurat brak sumowania niewykorzystanego transferu. Akurat na ten "szczegół" ciężko mi się zgodzić, choć z drugiej strony nie przekroczyłem chyba jeszcze pułapu 12GB w miesiąc... ;)
  • Strona 15 z 18
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18