DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #866513  autor: Karlos20
 16 maja 2016, 20:18
Niezła wpadka :)
Dla mnie niezrozumiałym jest nowa taryfa Play na Kartę Surf skoro ma to samo, co Play na Kartę Lubię To! tak jak wcześniej przypuszczałem To samo co stary Play Fresh 5 = Play na Kartę RWK. Dobrze, że to limitowana edycja. No i numeracja prefiksu dziwna 577 7xx xxx

I jeszcze na start jest 2042 MB zamiast 2048, gdzie 6 MB wcięło?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #866711  autor: garfield-
 17 maja 2016, 19:15
w play24 nie ma takiej taryfy do wyboru.
A wypróbuje ktos kod aktywacji na LT albo w formule ?
 #866799  autor: garfield-
 18 maja 2016, 12:29
Dax13: a przed aktywacje Rok Internetu ile miałeś ?
próbowałeś tym kodem z surf w tych innych taryfach, tak ?
 #870003  autor: garfield-
 06 cze 2016, 20:42
Nom, przyjemnie by było, ciekawe czy dałoby się zmigrować...
mam akurat jeden numer do przeniesienia, którego nie można było zmigrować przed końcem kwietnia.

może jest jakiś tajny kod, jak do faktu
 #886483  autor: Pawelek0787
 08 wrz 2016, 08:54
Właśnie zarejestrowałem i włączyłem nowy starter pnk surf. Włączyłem rok internetu. Rozumiem, że po aktywacji bonusu za rejestrację będzie 100 GB? (dzięki włączeniu roku internetu? Jakie myki jeszcze warto zastosować?
Rozumiem, że z tej taryfy nie da się zmigrować do FM?
 #886491  autor: bolek2004
 08 wrz 2016, 09:48
Play surf to taryfa głosowa. Taka mieszanka play na kartę z lubię to, więc bonus będzie taki jak dla taryf głosowych czyli 10gb. 1gb netu za darmo będzie wydłużać ten bonus.
Kod na zmianę taryfy do Faktu to *163*12# ale nie działa ze wszystkich taryf, na pewno działa z pnk rwk więc trzeba by na tą taryfę najpierw przejść. Tyle że wiąże się to z utratą wszystkich bonusów/pakietów no i rok internetu za darmo przepada, tylko w tej taryfie on działa.
 #907027  autor: jarekt
 24 sty 2017, 22:34
Czy ktoś kiedykolwiek ale szczególnie ostatnio ładował konto w tej taryfie (Play na Kartę Surf) poprzez Strefę Doładowań Play na FB (albo z pominięciem FB) i OTRZYMAŁ Bonus złotówkowy 15% lub 30% na konto promocyjne?
 #907296  autor: kruczek68
 26 sty 2017, 11:50
honorr pisze:Czy w tej taryfie można uruchomić pakiet 10 za 5?
Raczej nie - regulaminy dla tej usługi występują tylko dla taryf:
1. FORMUŁA Play na Kartę
2. Play na Kartę
3. Play na Kartę Rok Ważności Konta
4. Play na Kartę Lubię to!
5. Play Fresh

A przy próbie uruchomienia na PnKSurf jest komunikat:
"Usługa chwilowo niedostępna. Spróbuj później."
 #907304  autor: bart223
 26 sty 2017, 13:04
Nadal na tej taryfie bez problemu można załączyć Rok neta za darmo? I czy GB co miesiąc się ładnie kumulują? Bo z tego co widzę w regulaminie to powinno tak być. W połączeniu z rokiem ważności konta za rejestrację możnaby i odgrzebać ten starter. :)
 #907306  autor: kruczek68
 26 sty 2017, 13:31
bart223 pisze:Nadal na tej taryfie bez problemu można załączyć Rok neta za darmo?

Tak - aktywacja bonusu za rejestrację (czyli m. in. RWK) działa bez problomu.
Jedyny wymóg jest taki, że nie możesz mieć osiągniętego limitu 3 odebranych bonusów w Play (i być może w "brandach" - RBM i FM).
bart223 pisze:czy GB co miesiąc się ładnie kumulują?
W którymś z wątków ktoś opisywał, że kumulacja działa, tylko czasami, jak jest jakaś awaria w Play, to może się wyzerować konto z uzbieranymi GB (ale wtedy można reklamować, bo zgodnie z pkt. 9 regulaminu RIzD środki kumulują się.
 #907309  autor: Gregrin
 26 sty 2017, 13:56
bart223 pisze:I czy GB co miesiąc się ładnie kumulują? Bo z tego co widzę w regulaminie to powinno tak być. W połączeniu z rokiem ważności konta za rejestrację możnaby i odgrzebać ten starter. :)
Powinny ale nie przedłużą bonusu GB za rejestracje, niemniej za darmo będzie co miesiąc 1GB dodawało przez rok.
 #907329  autor: jarekt
 26 sty 2017, 14:36
Sprawdzone na wielu kartach PnKSurf:

a) Bonus za Rejestrację aktywowany do 16.11.2016 -> 10GB za rejestrację nie przepada i PRZEDŁUŻANE jest co miesiąc pakietem 1GB z RIzD (przynajmniej na razie).
b) Bonus za Rejestrację aktywowany od 17.11.2016 -> 10GB za rejestrację PRZEPADA i nie zostało przedłużone pakietem 1GB z RIzD.

Ostatnie karty PnKSurf jakie aktywowałem to w połowie grudnia i Bonus za Rejestrację (BzR) również.

Ponieważ promocja z Bonusami za Rejestrację się powoli kończy i w tej chwili już nie jest atrakcyjna jak kiedyś (mniej Bonusów na PESEL, brak możliwości przedłużenia) to dla tych co czytają do końca mam taka małą ciekawostkę (może ktoś już wie, może nie): limit 10 Bonusów na PESEL (i późniejszy 3 na PESEL) nie był w rzeczywistości aktywowany aż do 16 listopada.
Tzn. albo opcja sprawdzania limitu była do tego dnia wyłączona albo było tam wpisane minimum 1000 :)
Dopiero równo od 17 listopada limit zaczął faktycznie działać i wynosił 3 łącznie dla automatycznych aktywacji (kodem lub poprzez Play24 pod warunkiem że wcześniej w ogóle z Bonusów nie skorzystaliśmy choćby 1 raz) - bo konsultant z uprawnieniami może uruchomić 10 Bonusów dla numerów zarejestrowanych do 19 października, dodatkowe 3 między 20.10 a 16.11 i dodatkowe 3 od 17.11.

To albo taka nagroda od Play dla tych pierwszych osób, które sobie zarejestrowały swoje 100 numerów albo jakiś pracownik Play sobie taką furtkę zrobił aby sobie odpalić 100 Bonusów i rozdać wszystkim w okolicy. Trzeba było jeszcze oczywiście to odkryć aby skorzystać. Mam nadzieję, że to nie sprawka Bułgara była bo to raczej miły chłopak był i z wyglądu uczciwy.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2017, 15:03 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7