DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #861912  autor: Przemix
 15 kwie 2016, 10:20
W T-mobile są dwa regulaminy RWK:

Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/document ... d_rozm.pdf
Dezaktywacja Oferty nie powoduje zwrotu opłaty aktywacyjnej, opłaty cyklicznej, ani zmiany ustawienia daty ważności konta.
Frii
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 006721.pdf
Dezaktywacja Oferty powoduje ustawienie daty Ważności Konta na 14 pełnych dni kalendarzowych,nie powoduje zwrotu ani opłaty poniesionej z tytułu aktywacji Ofertyaniopłaty cyklicznej.
Musicie sobie odpowiedzieć na pytanie czy da się uzyskać starą taryfę, i wtedy macie za 3zł rok ważności płatne jednorazowo.
 #861915  autor: dusk
 15 kwie 2016, 10:46
no ja mam niestety frii bo niedawno z mixa przeszedlem, zobacze jak to bedzie, na koncie jest 200zł, moze uda mi sie je jakos wydac to nawet to "rwk" nie bedzie konieczne, najlepiej jakby byl jakis sposob zeby kupic cos w google play z t mobile karty :(
 #861952  autor: biala1991
 15 kwie 2016, 14:14
"Musicie sobie odpowiedzieć na pytanie czy da się uzyskać starą taryfę"
BOK raczej nie wpuści do starych taryf.


Dusk, jeśli przyszedłeś z Mixa na kartę to pewnie z automatu włączyli ci cykliczny pakiet 2w1. Jest w nim pseudo-RWK tyle że za 10zł/mieś. T Mobile aktywując niezamawiane usługi pomaga rozwiązać problem konta-skarbonki:)
 #861989  autor: Wiola_K
 15 kwie 2016, 18:44
Ja też w maju będę mieć podobną sytuacje jak przejdę z mixa. Przeboleję te 3 zeta miesięcznie bo msm ponad 300 zeta które chcę wydać na neta w niedalekiej przyszłości. Tylko się boję co oni mi tam powłanczają. Mam nadzieję że wszytko się uda powyłanczać przez miboa.
 #862051  autor: biala1991
 16 kwie 2016, 08:45
"Tylko się boję co oni mi tam powłanczają."


Granie na czekanie, prenumeraty.. standard. Tego nie zneutralizujesz przez MIBOA:) najlepiej po otrzymaniu smsa z aktywacją od razu odesłać NIE
 #862114  autor: Wiola_K
 16 kwie 2016, 17:36
W t mobile jest masa spamu. Mam numer w play i mam włączone zgody marketingowe i w sumie nie dostaje tyle spamu co w t mobile. Jak przeniesie się numer na kartę będę musiała zrobić z tym porządek. A już szczyt wszystkiego że po złożeniu wypowiedzenie dzwonił numer parę razy dziennie. Czasem gdy odebrałam wyłanczał się. Wyczytałam że to numer konsultanta z t mobile ale to nie był ten standardowy numer. Musiałam zablokować numer ale zglosilam to w t mobile bo to jest mega przegięcie.
 #862145  autor: Wiola_K
 16 kwie 2016, 22:55
Ja mam wibrachę więc godzina nie jest tak ważna ale ludzie na FB Się skarżą na godzinę przychodzenia głupich smsów. Na pewno jest ich dużo horoskopy itp.
 #866531  autor: grzegorz1982
 16 maja 2016, 22:07
Wiem ze to nie odpowiedni temat ale:

Mam pytanie mam taryfę TAK TAK HOT czy w tej taryfie są jakies opcje obniżające połączenia wewnątrz sieci oprócz opcji "tanie numerki" ?
A moze w innej taryfie cos co mógłbym mieć wewnątrz sieci za darmo ?
 #866534  autor: Karlos20
 16 maja 2016, 22:11
Właśnie w taryfie Frii masz do wyboru Frii Rozmowy w T-Mobile i Heyah, albo... w starej taryfie zbieraj minuty za odbierane połączenia (Bonus). Poproś kogoś, kto ma nielimitowane połączenie do wszystkich, aby częściej do Ciebie dzwonił i nałapiesz minut. 4000 minut odebranych to 2000 minut wymienialne na 8000 SMSów do T-Mboile i Heyah za 1,01 zł/mies. Chyba warto.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #866557  autor: driver
 17 maja 2016, 01:54
W temacie RWK w taryfie Frii.
Potwierdzam, że w czystej taryfie Frii, bez aktywacji jakichkolwiek ofert, po pierwszym darmowym włączeniu RWK, a następnego dnia jego dezaktywacji, ważność konta ustawiła się na 14 dni od wyłączenia RWK.
Tańszą opcją, niż RWK we Frii za 3 zł co miesiąc po pierwszym darmowym miesiącu, wydaje się być promocja „100 dni ważności konta” za 4,99 zł uruchamiana kodem *140*350#.
Tyle, że w tej promocji też nie można mieć powłączanych opcji „Frii rozmowy w T-Mobile i Heyah”, „Frii SMS-y do wszystkich sieci”, „Frii Internet”, „Rok Ważności Konta”.
Szczegółowe warunki promocji pod linkiem http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 011296.pdf

A z drugiej beczki to jest szansa, że już niedługo nie będziemy mieli takich problemów z RWK w prepaidzie. Informacja z telepolis: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/uke- ... 36160.html
Ale, że w przyrodzie nic nie ginie, to ww. problem się za czas jakiś skończy, a pojawi się konieczność rejestracji prepaidów dla ogólnej poprawy bezpieczeństwa krajowego w ramach dojnej zmiany.

driver
 #866558  autor: ja.michal
 17 maja 2016, 03:09
driver pisze:Tańszą opcją, niż RWK we Frii za 3 zł co miesiąc po pierwszym darmowym miesiącu, wydaje się być promocja „100 dni ważności konta” za 4,99 zł uruchamiana kodem *140*350#.
Da radę uruchomić to przy opcji Jump! (bez limitu do wszystkich za 10 zł 7 dni)? W regulaminie nie ma, a z T-Mobile różnie bywa.
 #866689  autor: karlin
 17 maja 2016, 18:05
W taryfie Frii w zależności od kwoty doładowania przedłużysz ważność konta o liczbę dni:
5-9 zł o 5 dni
12-24 zł o 10 dni
25-49 zł o 31 dni
50-500 zł o 100 dni

dla innych taryf wygląda to następująco:
mniej niż 10 zł bez przedłużenia
co najmniej 10 zł o 7 dni
co najmniej 25 zł o 1 miesiąc
co najmniej 50 zł o 3 miesiące
co najmniej 100 zł o 4 miesiące
co najmniej 150 zł o 6 miesięcy
 #866761  autor: grzegorz1982
 18 maja 2016, 08:16
Zakładając ze uzupełnię konto za 50zł przedłoży mi o 100dni i opcja "Frii rozmowy w T-Mobile i Heyah" będzie automatycznie pobierana opłata 10zł ?

PS. "pakiet 2in1 dla użytkowników na t-mobile na kartę" to co innego niż "frii rozmowy w t-mobile..."
czyli opcja druga jest za darmo a za pakiet 2w1 trzeba płacić ?

PS2. czy doładowania sie sumują do ważności konta ?
 #867057  autor: driver
 20 maja 2016, 01:25
grzegorz1982
Ad. PS. Praktycznie sam sobie odpowiedziałeś. Tak, "pakiet 2in1 dla użytkowników na t-mobile na kartę" to co innego niż "frii rozmowy w t-mobile...". Opcja druga jest za darmo a za pakiet 2w1 trzeba płacić opłatę cykliczną 9,99 zł naliczaną z góry za cykl 30-dniowy. Zwróć też uwagę, że ww. oferty się wzajemnie wykluczają.
Ad. PS2. W taryfie Frii doładowanie nie powoduje zsumowania okresu ważności konta przed doładowaniem z okresem ważności wynikającym z wartości doładowania. Po doładowaniu masz po prostu konto ważne na okres zapewniany przez wartość doładowania.
Powyższe wynika z regulaminów ww. usług T-Mobile, które najłatwiej znaleźć chyba przez wyszukiwarkę, która u mnie pojawia się w prawym górnym rogu np. na ich stronie z ofertą na kartę.

driver
 #867080  autor: Karlos20
 20 maja 2016, 10:36
grzegorz1982: z drugiej strony: operator daje Tobie możliwość albo utrzymać wychodzące przy włączeniu Frii rozmów T-Mobile/Heyah albo mieć z tym spokój zapewniając co miesiąc 9,99 na koncie, bo każde odnowienie usług "Wszystko w jednym" powoduje ustawienie ważności konta na przynajmniej 31 dni.
Jeszcze jest 100 dni ważności konta bez wymaganego doładowania za 4,99 zł

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #867714  autor: grzegorz1982
 25 maja 2016, 06:59
Jak włączę taryfę frii i doładuje za 50zł to będę mógł rozmawiać przez 100dni za free po aktywacji usługi frii rozmowy w t-mobile... ?
 #867729  autor: Karlos20
 25 maja 2016, 09:46
Radzę najpierw włączyć Frii Rozmowy w T-Mobile i Heyah, a potem doładować konto. Darmowki są ważne póki konto jest aktywne na wychodzące.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥