DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 89 z 202
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 202
 #935085  autor: babcia77
 28 cze 2017, 18:23
kamil7777 pisze:
babcia77 pisze:
kamil7777 pisze:Gratuluję wytrwałości w tej usłudze, w dodatku placicie dużo kasy za same problemy,
Ostatnie doładowanie (za 5 PLN) zrobiłem OIDP 12 maja
Kolego wcześniej może i dawali jakieś rekompensaty, ale to było kiedyś, teraz się zmadrzyli, i oddadzą wam poniesione koszty, za co rekompensata, przecież mogłeś używać telefonu, Więc nie pisz kiedy doladowales telefon tylko jakie koszty podniosłes w tym okresie I ile czasu straciłeś na pisanie reklamacji, następnie gdy usługa nie działa pobiera pieniądze więc musisz znowu doładować, z czasem oddadzą, lecz ty ponosisz niepotrzebnie koszty i wiążesz się z operatorem, bo przecież nie przeniesiesz numeru, z pieniędzmi na koncie....


Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Czy kiedyś to 11 maja 2017? Bo wtedy dali mi w ramach reklamacji 50 PLN? Drobnym po 5 PLN nie liczę. Dodam że dodali po reklamacji telefonicznej w BOA.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, 18:37 przez babcia77, łącznie zmieniany 1 raz.
 #935086  autor: kamil7777
 28 cze 2017, 18:23
kaspeed pisze:Poza tym plus u mnie tak dziala ze 1-5mega w.lte.
Słaby sygnał plusa, proponuję orange free, za 30 zł no limit i około 200 GB miesięcznie, jeśli ktoś oczywiście wysyła setki GB [WINKING FACE]..




Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #935090  autor: kamil7777
 28 cze 2017, 18:42
babcia77 pisze:
kamil7777 pisze:
darekka pisze:Właśnie z zalet:
-totalny nolimit na wszystko(bez żadnych lejków-mając tą ofertę z full speedem przwalamy po kilkaset GB
Zastanawiam się w jaki sposób można w miesiącu wysłać ze smartfona kilkaset GB, wydaje mi się że piszecie niepotwierdzone rzeczy trochę mijając się z prawdą, mój net domowy limit 150 GB, urządzenia kizystajace z tego to 2 komputery,, tablet, 3 telefony, smart tv i tu często oglądana ipla lub dziecko bajki YouTube, plus dekoder.... Nigdy nie zdarzyło mi się przekroczyć, wiadomo nie pobieram kilku filmów dziennie, lub nie siedzę pół dnia na jakiś strzelankach, dlatego dziwi mnie ze ktoś zużywa kilkaset GB w telefonie....
Widzisz - ja kartę mam w routerze
OK rozumiem, mowa o ofercie no limit na kilka usług w smartfonie jeśli używasz karty tylko do netu, tym bardziej się dziwię red bull mobile ma dużo lepszą ofertę mowa oczywiście o taryfie Rmb1...

SWOJĄ WYPOWIEDŹIA NIE MIAŁEM NA CELU NIKO OBRAZIĆ, czytam wasz wątek o próbuje zrozumieć, niestety nie dostrzegam jakichkolwiek zalet czy korzysci w tej usłudze I szkoda by było mojego czasu na szarpie się z BOK i czekanie na odpowiedź...
Zupełnie porównywalna oferta to Orange free można włączyć Grunwald reszta na no limit i klarowny roaming.. Nie wspominam o ciągłych akwariach które chyba się nie zdarzają w rzadnej innej taryfie obecnie na rynku... Powodzenia, ciekaw jestem który z was będzie następny i piwie pass..



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #935100  autor: babcia77
 28 cze 2017, 19:38
kamil7777 pisze: OK rozumiem, mowa o ofercie no limit na kilka usług w smartfonie jeśli używasz karty tylko do netu, tym bardziej się dziwię red bull mobile ma dużo lepszą ofertę mowa oczywiście o taryfie Rmb1...

SWOJĄ WYPOWIEDŹIA NIE MIAŁEM NA CELU NIKO OBRAZIĆ, czytam wasz wątek o próbuje zrozumieć, niestety nie dostrzegam jakichkolwiek zalet czy korzysci w tej usłudze I szkoda by było mojego czasu na szarpie się z BOK i czekanie na odpowiedź...
Zupełnie porównywalna oferta to Orange free można włączyć Grunwald reszta na no limit i klarowny roaming.. Nie wspominam o ciągłych akwariach które chyba się nie zdarzają w rzadnej innej taryfie obecnie na rynku... Powodzenia, ciekaw jestem który z was będzie następny i piwie pass..
Nie obrażasz. :-) Tłumaczę czemu korzystam z tej oferty: bo jest tania i bez limitu. Bez lejków, konieczności kombinowania. I jest tania. Znajdź usługę gdzie możesz mieć internet bez limitu w konkretne dni. Np. doładowuję za 5 PLN i mam no limit od poniedziałku do piątku. Potrzebuję net na 2 dni w dużej ilości? Doładowanie z banku za 2 PLN i mam net no limit bez lejka przez 2 dni. Nie muszę wykupywać na 7b czy 30 dni. Nie muszę płacić za te 7 czy 30 dni. Ta usługa to umożliwia. Możesz ją mieć włączoną a net tylko w dni które opłacisz. Awarie i kontakt z BOK-iem to dla mnie folklor. Ot taka forma rozrywki. Reklamacja do BOK leci z szablonu gdzie zmieniają się daty, kwoty i numer zgłoszenia. Ja naprawdę nie podchodzę do tego tak cholernie poważnie. A przy okazji jak z bonusów mam ~2 miesiące gratis. I raczej kolejne dwa też. Do tej usługi trzeba podejść na luzie i tyle. Żeby nie było - stać mnie na duże pakiety netu. Z fabryki mam właściwie no-limit ale wolę żeby pracodawca nie śledził co robię.

W ogóle w założeniu ta usługa powstała jako forma "bonusu" dla dziennikarzy. Stąd nieduży limit kart i informacja o nich właściwie pocztą pantoflową. Stąd krótki czas na aktywację. Stąd jej niedomagania. Zakładali że po kilku miesiącach nikt już nie będzie tej usługi używał. A my używamy. ;-)

A Grunwald to tylko 1410 GB za 200 PLN (za około połowę z Alledrogo). Tyle to ja wyssę w kilka dni. za 5 PLN. ;-)

No i żeby było jasne - nie korzystam z LTE bo mam ZTE MF63. :-)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, 19:43 przez babcia77, łącznie zmieniany 2 razy.
 #935101  autor: darekka
 28 cze 2017, 19:39
Skoro mowa o DILu w RBM-regulaminem zastrzegają sobie lejek 1 lub 2Mb po 100GB i co najistotniejsze trzeba mieć zasięg Play LTE(mam taki tylko, że 10km od miejsca gdzie przebywam-wieś na lubelszczyźnie, a wcześniej osada letniskowa pod Łodzią w okolicach Koluszek i też tu LTE Playa bez anteny ani rusz).

W T/Heyah z tą usługą o zasięg w dowolnej technologii nie mam zmartwienia(pod Koluszkami stacje mam LTE1800 około 1,7km i wyciąga nawet 100Mb) zaś tu w lubelskim stacja T jest za płotem dosłownie 200m i zasięg LTE800 więc zero stresu, a osiągi 40/20Mb.

Do tego jakość DILa niestety od dawna nie powala ale za darmo jest więc ktoś kto ma ich LTE ma w sumie fajny net(sam kiedyś tłukłem na nim 2 lata ale osiągi mnie dobijały). Wytrzymałem z DILem do chwili pojawienia się naszej oferty i nie żałuję-za grosze/nawet da się zarobić mamy w tej ofercie wszystko bez limitu za praktycznie bezcen(wielu w tym ja zarabiam wręcz na tej ofercie), a przygody gratis. :lol:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #935110  autor: kaspeed
 28 cze 2017, 20:23
Ja z Redbull korzystałem dopoki nadajniki nie siadły z 50mega mam na dzis 2-5;)maks 10;D w dobrym czasie. Co do Ofree za malo za drogo;) Ale tak mam takową kartę i 4tB awaryjne.

A masz złotowką nie do pobicia i nie probuj pisac że tak nie jest.Nie doceniasz tego;) :lol:

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935120  autor: zoltan666
 28 cze 2017, 20:50
babcia77 pisze:A Grunwald to tylko 1410 GB za 200 PLN (za około połowę z Alledrogo). Tyle to ja wyssę w kilka dni. za 5 PLN. ;-)
A gdzie można mieć tyle GB za 5 zł.?
 #935124  autor: kamil7777
 28 cze 2017, 21:08
darekka pisze:Skoro mowa o DILu w RBM-regulaminem zastrzegają sobie lejek 1 lub 2Mb po 100GB
Zgadza się, ale to obecna taryfa Rmb5, ja mam RMB1, 50=150, bez limitu danych, co do prędkości to w moim przypadku 10-15 mbs kupiłem antenę dualna, prędkość 35-40 mbs..
Jak ktoś się waha kupić czy nie, to polecam...
 #935134  autor: darekka
 28 cze 2017, 21:49
Nawet najstarsza wersja(RBM) ma w regulaminie lejek 2Mb po 100GB(miałem 2 lata starter z pierszą wersją DILa i podziękowałem jak sieć przysiadać zaczęła)-jego stosowanie praktycznie nie występuje ale jest. Można rozważać pod warunkiem obecności choćby niewielkiego zasięgu.

Tylko jak piszesz osiągi deko mizerne, bo sieć DILem obciążona, a w naszej usłudze 40Mb to standard bez anteny, a obecnie T-mobile poprawia kodowanie więc bez kosztowo dla nas osiągi +30%.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #935194  autor: kamil7777
 29 cze 2017, 05:49
darekka pisze:Nawet najstarsza wersja(RBM) ma w regulaminie lejek 2Mb po 100GB.
Testuje 2 lata temu coś takiego


www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5575542829

Osobiście sprawdzałem po wykorzystaniu 100 GB prędkość nie spada.. Oczywiście za kartę nie płaciłem takiej kwoty aukcja tylko do porównania.
 #935300  autor: darekka
 29 cze 2017, 13:01
Dawno pisałem, że chcą załatwić usługę-nie mogą tego zrobić sami, bo regulamin tego nie przewiduje(ba nawet nie przewiduje, że można go zmienić aby taką opcję dopisać) i jedynym sposobem jest nas zmęczyć abyśmy ją pożucili-niedoczekanie... :lol:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 89 z 202
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 202
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 202