DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

#856894  autor: Dax13
 18 mar 2016, 10:48
Witam, posiadam numer w Heayh na kartę (taryfa dniówka) i chciałem zmigrować na T-Mobile Frii na kartę.
Zgodnie z regulaminem migracja jest bezpłatna, jednak po kilkukrotnym kontakcie z biurem obsługi za każdym razem otrzymywałem informację że koszt migracji to 3 zł.
Karta to typowy leżak, dlatego nie opłaca mi się go doładowywać a chciałem przejść do TM i aktywować konto ważne rok, jednak to dziwne że konsultanci nie stosują się do regulaminu. Czy ktoś miał podobną sytuację?
Link do regulaminu zmiany taryfy na Frii na kartę: https://www.heyah.pl/regulaminy/na-kart ... 124cfd9674
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020, 13:27 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1089303  autor: michcio123
 02 lut 2020, 20:28
Mogę potwierdzić że na 100% lejek znika po zmianie taryfy. Sprawdzałem to na starterze leżaku więc jak jest z usługą tego jeszcze nie wiem. Migrację zrobiłem t-mobile heyah t-mobile wszystko przez *100# po powrocie do t-mobile samoistnie uruchomił się pakiet no limit 5zł na 5dni +1gb od razu go wyłączyłem kodem *150*161*3# potem włączyłem pakiet 1gb na próbę*100*861*9# aby sprawdzić prędkość lejka 15/15 nie było.
 #1089345  autor: michcio123
 03 lut 2020, 14:59
Środki zostają jest pobierane tylko 3zł za migrację. Nie zostałem w heyah bo chciałem zobaczyć czy przy migracji do t-mobile nie włącza się z automatu jakaś usługa która narzuciła by niezdejmowany lejek 15/15. Docelowo chciałbym numerem z Masz złotówkę.. zrobić migrację do heyah i z powrotem żeby zostać w oryginalnej taryfie po to aby w razie jakichś problemów z usługą nie mieli argumentów do odmowy naprawy usługi.
 #1089346  autor: surface123
 03 lut 2020, 15:03
Obawiam się że to "zdjęcie" lejka 15/15 jest spowodowane wyłącznie błędem systemowym :( i może zostać kiedyś "naprawione" :(

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile
Cena - 55 zł za m-c. Kontakt na PW

Kupię, cesja, internet T-Mobile, blueconnect i inne , kontakt PW
 #1089695  autor: marcingp5
 08 lut 2020, 19:46
Mam lejek 15 Mbps od chyba ponad pół roku jak nie więcej w "masz złotówkę masz no limit na wszystko" czasami znikał całkiem net to dostawałem po zgłoszeniu raz rekompensatę na 100 zł ale w większości to kilkanaście zł .
Czy mogę zaryzykować tą migrację i ile czasu to trwa boję się bo używam tej oferty kilka lat i nie widzę lepszej.
 #1089698  autor: surface123
 08 lut 2020, 20:15
Jest ryzyko jest zabawa ;)

A sama migracja tam i spowrotem to kwestia 10-15 minut
( w tyle można się uwinąć )

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile
Cena - 55 zł za m-c. Kontakt na PW

Kupię, cesja, internet T-Mobile, blueconnect i inne , kontakt PW
 #1089718  autor: Taki_tam
 09 lut 2020, 11:09
Jak zdecydujesz sie na zmiane taryfy i spowrotem to moja uwaga jest taka. Nie panikuj, jak sie cos spitoli przy zmianie taryfy to spokojnie poczekaj z 30 minut. Tam jest wiele systemow, ktore musza uaktualnic taka zmiane. Jak cos utknie to zrob zgloszenie do boa i nie wspominaj o swojej ofercie. Jak ukonczy sie migracja na pierwotna taryfe dopiero wtedy mozna cos wspominac o ofercie nolimit.
 #1089755  autor: michcio123
 09 lut 2020, 21:30
Odnalazłem swój starter heyah z limitowanej edycji "10gb co tydzień i na tydzień" można go było zdobyć tak jak nasze Masz złotówkę... Zrobiłem na nim test z migracją między taryfami itd. i tak:
Migrowałem do t-mobile i po ok. 2 godzinach wysłałem smsa aktywującego (tak pod 80480) po 3 min pobrało 7zł ale usługa nie uruchomiła się. Po wysłaniu ponownie smsa aktywującego przychodzi zwrotny że numer już zgłoszony do udziału w promocji tak jak w masz złotówkę z tym że nadawcą jest heyah czyli oryginalna taryfa promocji. Po 3 dniach migrowałem do heyah i tak samo jak wcześniej wysłałem smsa 7zł pobrało ale usługa nie uruchomiona czekam aż minie regulaminowe 72godz. i idzie reklamacja zobaczymy co zrobią.
Usługę na tym numerze na pewno raz aktywowałem jak otrzymałem starter i wiem że działała od tamtej pory więcej jej nie włączałem więc nie wiem czy bez tych kombinacji ze zmianą taryf też nie było by problemów z jej uruchomieniem (może ktoś ostatnio korzystał i powie czy działała prawidłowo).
Według regulaminu usługa włącza się na 4 7-dniowe cykle i nie można jej wcześniej wyłączyć ale jak widzę migracja ją jednak deaktywuje w masz złotówkę pewnie będzie tak samo. O tym że migracja zdejmuje lejek 15/15 pisałem wcześniej więc już nie wspominałem o tym.
 #1089757  autor: abrams
 09 lut 2020, 22:31
michcio123 pisze:
03 lut 2020, 14:59
Środki zostają jest pobierane tylko 3zł za migrację. Nie zostałem w heyah bo chciałem zobaczyć czy przy migracji do t-mobile nie włącza się...
Reklamuj, opłata 3 zł może być pobierana tylko gdy migrujesz z TM=>Heyah
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 007158.pdf
ale w drugą stronę z Heyah=>TM już nie. System pobiera 3zł ale regulamin mówi coś innego:
http://www.heyah.pl/regulaminy/na-karte ... 124cfd9674
............
5.Warunkiem migracji jest posiadanie przez Użytkownika konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stanu konta minimum 0 zł.
6.Migracja na taryfę Frii w T-Mobile na kartę jest bezpłatna.

...........
U mnie tak było na 3 kartach, gdy dawali 15GB na 15 lat Heyah i po wykorzystaniu wskoczyłem do TM aby mieć RWK.
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 014114.pdf
 #1089763  autor: abrams
 10 lut 2020, 00:51
24bis24 pisze:
09 lut 2020, 23:28
abrams pisze:
09 lut 2020, 22:31
Reklamuj, opłata 3 zł może być pobierana tylko gdy migrujesz z TM=>Heyah
jest nowy regulamin odwołujący ten co podałeś i zgodnie z nim 3 zł prawidłowo pobiera
Cały 24bis24, może byś tak łaskawco linka podał potwierdzający to co napisałeś :?

EDIT: Zmyśłasz aż "miło". Tu jest strona z aktualnymi regulaminami
https://www.heyah.pl/regulaminy/taryfa-dniowka
a na niej :
22-04-2014 Warunki Oferty Promocyjnej „Migracja do T-Mobile na kartę na taryfę Frii” dla Użytkowników Heyah
i link:
https://www.heyah.pl/regulaminy/taryfa- ... 124cfd9674
a w nim
...................
6.Migracja na taryfę Frii w T-Mobile na kartę jest bezpłatna.
...................
i to samo jest jak kliniesz w "archiwum" gdzie z dopiskiem (aktualny) jest to samo:
https://www.heyah.pl/regulaminy/taryfa- ... 674/ver/1
Nie siej zamętu :evil:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2020, 09:13 przez abrams, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1089766  autor: 24bis24
 10 lut 2020, 08:50
abrams pisze:

Cały 24bis24, może byś tak łaskawco linka podał potwierdzający to co napisałeś :?

Zmyśłasz aż "miło".

łaskawca, siejący zamęt, zmyśłasz potwierdza to co napisał:

1. W okresie od dnia 08.07.2018 r. do wycofania niniejszej oferty, T-Mobile Polska S.A. operator usługi Heyah (dalej „Operator”) oferuje na zasadach opisanych w niniejszych warunkach (zwanych dalej „Warunkami”) ofertę „Migracja do T-Mobile na kartę na taryfę Frii” (zwaną dalej „Ofertą”). 2. Z niniejszej Oferty może skorzystać każdy Użytkownik Heyah korzystający z taryfy Dniówka (zwany dalej „Użytkownikiem”). 3. Użytkownik może dokonać migracji wysyłając Ekspresowy kod *100*811# lub w Biurze Obsługi Użytkownika. 4. Operator może udostępnić inne sposoby migracji. Informacje na ten temat dostępne są u Konsultanta w Biurze Obsługi Użytkownika. 5. Warunkiem migracji jest posiadanie przez Użytkownika konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty za migrację.
.................................................................................................................
6. Koszt migracji na taryfę Frii w T- Mobile na kartę wynosi 3 zł.
------------------------------------------------------------------------------------------

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1089768  autor: abrams
 10 lut 2020, 09:21
24bis24 pisze:
10 lut 2020, 08:50
abrams pisze:

Zmyśłasz aż "miło".

łaskawca, siejący zamęt, zmyśłasz potwierdza to co napisał:

1. W okresie od dnia 08.07.2018 r. do wycofania niniejszej oferty, T-Mobile Polska S.A. operator usługi Heyah (dalej „Operator”) oferuje na zasadach opisanych w niniejszych warunkach (zwanych dalej „Warunkami”) ofertę „Migracja do T-Mobile na kartę na taryfę Frii” (zwaną dalej „Ofertą”). 2. Z niniejszej Oferty może skorzystać każdy Użytkownik Heyah korzystający z taryfy Dniówka (zwany dalej „Użytkownikiem”). 3. Użytkownik może dokonać migracji wysyłając Ekspresowy kod *100*811# lub w Biurze Obsługi Użytkownika. 4. Operator może udostępnić inne sposoby migracji. Informacje na ten temat dostępne są u Konsultanta w Biurze Obsługi Użytkownika. 5. Warunkiem migracji jest posiadanie przez Użytkownika konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty za migrację.
.................................................................................................................
6. Koszt migracji na taryfę Frii w T- Mobile na kartę wynosi 3 zł.
------------------------------------------------------------------------------------------
I nadal konfabulujesz preparując tekst i warunki, których nie ma i jak ognia unikasz podania LINKA do regulaminu z którego to rzekomo skopiowałeś.
Baw się nadal w nabijanie sobie liczby postów .

EDIT:
Sam się wkopałeś łgarzu, ponieważ numeracja w T-Mobile jest inna, 2.4 2.5 2.6 itd a nie 5. 6. itd jak w Heyah:
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 007158.pdf
........................
2.4.Warunkiem migracji jest posiadanie przez Klienta konta aktywnego na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty za migrację.
2.5.Koszt migracji na taryfę Dniówka w Heyah wynosi 3 zł.
.........
Diabeł tkwi w szczegółach, na przyszłość bardziej uważaj przy preparowaniu argumentów :lol: