DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #835073  autor: Maks SIM
 15 lis 2015, 21:54
Jak myślicie.. co się stanie z nadajnikami T-M po upadku T-Mobile :( ??
Może Orange by je przejęło? :D
chociaż nadajniki by można ratować :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #835079  autor: zolvio
 15 lis 2015, 22:27
Maks SIM pisze:Facebook:
Witam. Od tygodnia próbuje dostać się na wasz jakże cudowny serwis IBOA ponieważ chciałbym aktywować pakiet internetu. Od tygodnia za każdym razem wyskakuje strona startowa gdzie znajduje się stan konta itp. Gdy przechodzę do innych zakładek wyskakuje komunikat(jak na zdjęciu) oczywiście kody/smsy nic nie dają bo cały czas odrzuca. Brawo!
[qoute]Wygląda to na Mega Awarie w systemie T-Mobile[/quote]
Może to następna promocja operatora: "czekaj na zaproszenie do skorzystania z M.IBOA. SMS zostaną wysłane do wybranych ..."
Mi nie jest do śmiechu, też nie mogę aktywować netu.

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
 #835084  autor: Niezgodna7
 15 lis 2015, 23:29
hihi.. nic nie upadną - ewentualnie t-m pozbędzie się karciarzy, będą żyć z postpaid i firm.
POWODZENIA!
:-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #835145  autor: wojtklos
 16 lis 2015, 12:38
Nie ma co się oburzać chyba, każda sieć w polsce jest trochę inna a t-mobile raczej stawia na jakość niż cene, od cen ma swój tańszy odpowiednik przecież i tak jest w każdej sieci w PL przecież
 #835148  autor: asdaf
 16 lis 2015, 12:50
wojtklos pisze:każda sieć w polsce jest trochę inna a t-mobile raczej stawia na jakość niż cene
Uhm... jakość, mówisz?! A awaria trwa już czwarty dzień.
 #835189  autor: wojtklos
 16 lis 2015, 15:23
asdaf pisze:
wojtklos pisze:każda sieć w polsce jest trochę inna a t-mobile raczej stawia na jakość niż cene
Uhm... jakość, mówisz?! A awaria trwa już czwarty dzień.
ok, pokaż mi sieć gdzie awarie się nie zdarzają. Mówię ogolnie
 #835203  autor: Rebeliant
 16 lis 2015, 17:09
Dokładnie, byłem ładnych kilka lat w Erze i nie było problemu z awariami. To, że w TM jest drogo i mają te swoje "promocje", to nie znaczy, że w każdej kwestii są do czterech liter.
 #835205  autor: Niezgodna7
 16 lis 2015, 17:18
niech się pozbędą całego prepaida - jestem ciekawy, czy tylko na abonamencie da się dobrze zarabiać.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #835210  autor: Rebeliant
 16 lis 2015, 17:30
Myślę, że w ich przypadku tak. Z resztą sami się do tego przyznali, że dla nich prepaid to kula u nogi i zasugerowali, że będą celowo zaniedbywać ten segment. Na miejscu TM zlikwidowałbym cały prepaid z głównej oferty, przeniósł do Heyah, której przywróciłbym dawną renomę. W sumie to już granica między ofertami na tyle się zatarła, że dziwi mnie fakt utrzymywania obydwóch ofert.
Zdaje się, że TM żyję głównie z abonamentu, co z resztą mogę w jakimś stopniu zauważyć. Moja firma współpracuję z potężnymi zagranicznymi koncernami (USA, Japonia) i wszyscy pracownicy mają telefony służbowe w TM.
 #835218  autor: Gregrin
 16 lis 2015, 18:12
iPlus pisze:poponuje T, żeby zrobiło promocje że tylko wybrane osoby wpuszczą do salonu żeby zrobiły aktywacje :),
Heh wychodzi na to ze np LTE włączają losowo ;)
maciekperla pisze:i nawet LTE działa :)
LOOPO pisze:U mnie nic nie naprawili.
 #835310  autor: iPlus
 17 lis 2015, 10:04
T ma się za sieć dla elyt, coś na zasadzie chcesz u nas być to się dostosuj i akceptuj nasze warunki, a w ogóle to się ciesz, że masz nasz zasięg, mają obsesje na punkcie zasięgu choć wcale nie jest taki najlepszy no ale oni swoje,

T raczej nie upadnie, a jedyne nadajniki jakie T ma lepsze od O to te 2G na 900, a już 3G mają miejscami do kitu, prawie w ogóle nie działa choć jest i lepiej wtedy ustawić telefon na tylko 2G, LTE gorsze od Play, niewiele można ratować po T, jedynie 2G 900 opłacałoby się ratować,
Calm7 pisze:niech się pozbędą całego prepaida - jestem ciekawy, czy tylko na abonamencie da się dobrze zarabiać.
nie tylko, w abonamencie mają większą pewność, że nie uciekniesz z dnia na dzień kiedy inna sieć wprowadzi lepszą oferte tylko będziesz siedział do końca umowy kiedy korporacja T będzie wyciskała kase z innych sprzedając mało korzystną oferte, a lepszą może zrobią kiedy będziesz chciał odejść, w karcie tak nie ma, karta jest korzystniejsza dla ludzi bo zmiany można wprowadzić od razu zamiast czekać miesiącami,

wie ktoś czy sieci mają prawny obowiązek utrzymania ofert na karte oprócz abonamentu ? serio pytam, bo tak mi te oferty T na karte od dawna wyglądają jakby nie mogli ich zlikwidować i, że są dla T niewygodne i dlatego robią wszystko, żeby zniechęcić do karty i w ten sposób przenieść ludzi do abonamentu,
wojtklos pisze:Nie ma co się oburzać chyba, każda sieć w polsce jest trochę inna a t-mobile raczej stawia na jakość niż cene, od cen ma swój tańszy odpowiednik przecież i tak jest w każdej sieci w PL przecież
ten komentarz dowodzi, że marketing T jest skuteczny i trafia do ludzi,

jakość ?

skasowanie nadajników w NetWorks i pozbawienie w niektórych miejscach ludzi zasięgu to jest jakość ?

przeniesinie nadajników bliżej firm na których więcej zarabiają kosztem gorszego zasięgu dla zwykłych ludzi to też jakość ?

no to korzystaj z tej jakości,

dla mnie jakość T to jako tako póki klient nie ucieknie
 #835444  autor: Niezgodna7
 17 lis 2015, 19:27
hihi..
biedronka dała coś ciekawszego niż te ,,wypociny" wielkiego t-m:
15zł = 1oo' + 1oo sms + 2GB
:- )
nie jest to rewolucja, ale takie promocje dużo lepiej wyglądają.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #835477  autor: data17
 17 lis 2015, 21:26
wycofali sie ze sprawdzania salda za 4gr to dali oplate 4,99 za przedluzenie waznosci o 100dni.
ale w sumie tragedia jest w pre-paid i nie ratuje ich nawet heyah. Abonamenty maja w sumie konkurencyjnie bo rok temu dawali te samsung s4 w abo 69zl to byla bardzo dobra oferta wiec pewnie jakiegos duzego odplywu klientow nie bedzie jeszcze dlugo.
 #835970  autor: droxu1
 20 lis 2015, 20:15
Jakby kogoś interesowała ta oferta to dostałem dzisiaj na dwa numery Heyah smsa o treści:
Nowosc w Heyah na karte. 100 dni waznosci konta tylko za 4,99 zl. Nie zwlekaj, doladuj sie za 5 zl i kup w ciagu najblizszych 3 dni wysylajac SMS (koszt SMS 0zl) o tresci TAK na numer 80403. Usluga aktywuje sie w ciagu 3 dni. Oferta jednorazowa. Wiecej na http://www.heyah.pl
 #835978  autor: limaK
 20 lis 2015, 21:08
Ktoś jeszcze, kto ma kartę z nieważnymi połączeniami przychodzącymi, dostał smsa o tym, że brak doładowania spowoduje wyłączenie numeru z końcem listopada? Wiem, że mieli takie zamiary, ale u mnie zbiegło się to w czasie z próbą rejestracji numeru i teraz nie wiem czy ma to związek z tym zgłoszeniem, czy rozsyłają takie wiadomości masowo?
 #835980  autor: Maks SIM
 20 lis 2015, 21:40
limaK pisze:Ktoś jeszcze, kto ma kartę z nieważnymi połączeniami przychodzącymi, dostał smsa o tym, że brak doładowania spowoduje wyłączenie numeru z końcem listopada? Wiem, że mieli takie zamiary, ale u mnie zbiegło się to w czasie z próbą rejestracji numeru i teraz nie wiem czy ma to związek z tym zgłoszeniem, czy rozsyłają takie wiadomości masowo?
T-Mobile bije rekordy "przyciągania" :shock:
A do kiedy teoretycznie miałeś ważną kartę SIM?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #836225  autor: limaK
 22 lis 2015, 19:48
1-05-2014 + miesiąc na odbieranie, z tym że ostatnie doładowanie było znacznie wcześniej, ze 3 lata temu jeśli nie dalej, ale - co ciekawe - T-M sam tę ważność, bez doładowania, przez jakiś czas przedłużał, co poprzedzały ostrzeżenia o wyłączeniu numeru. Od 1.05.14 ucichło aż do tego piątku.
Zapowiadali porządki i widać się za nie wzięli. Podjąłem próbę rejestracji tego numeru, ciekawe czy się uda :D
 #836443  autor: Niezgodna7
 24 lis 2015, 00:02
kolejna extra promocja dla wybranych:
za 10zł nielimit. internet, oraz 10GB za 5zł
:-) :- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #838472  autor: maker3
 05 gru 2015, 17:48
Działa komuś ta ważność?
Zdezaktywowałem sobie Frii Internet, otrzymałem już SMS z potwierdzeniem. SMS STATUS pod 415 również potwierdza, że oferta nie jest aktywna.
Natomiast jak wpisuje kod na 100 dni, to wyskakuje taki komunikat:
"Zlecenie odrzucone - wystąpił błąd. Prosimy spróbować później."

Jeszcze interesuje mnie czy dałoby się aktywować te 100 dni np. dwa razy, żeby zyskać 200 dni.
Regulamin niby nic nie mówi o jednokrotności
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 011296.pdf

EDIT:
Następnego dnia aktywacja studniówki powiodła się.
Nie udało się natomiast aktywować jej drugi raz, błąd zlecenie odrzucone.
Spróbuje ponownie jeszcze jutro.

Gdy oferta była na zaproszenie, bo był limit raz na 183 dni, ale teraz nie ma tego zapisu.