DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #835980  autor: Maks SIM
 20 lis 2015, 21:40
limaK pisze:Ktoś jeszcze, kto ma kartę z nieważnymi połączeniami przychodzącymi, dostał smsa o tym, że brak doładowania spowoduje wyłączenie numeru z końcem listopada? Wiem, że mieli takie zamiary, ale u mnie zbiegło się to w czasie z próbą rejestracji numeru i teraz nie wiem czy ma to związek z tym zgłoszeniem, czy rozsyłają takie wiadomości masowo?
T-Mobile bije rekordy "przyciągania" :shock:
A do kiedy teoretycznie miałeś ważną kartę SIM?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #836225  autor: limaK
 22 lis 2015, 19:48
1-05-2014 + miesiąc na odbieranie, z tym że ostatnie doładowanie było znacznie wcześniej, ze 3 lata temu jeśli nie dalej, ale - co ciekawe - T-M sam tę ważność, bez doładowania, przez jakiś czas przedłużał, co poprzedzały ostrzeżenia o wyłączeniu numeru. Od 1.05.14 ucichło aż do tego piątku.
Zapowiadali porządki i widać się za nie wzięli. Podjąłem próbę rejestracji tego numeru, ciekawe czy się uda :D
 #836443  autor: Niezgodna7
 24 lis 2015, 00:02
kolejna extra promocja dla wybranych:
za 10zł nielimit. internet, oraz 10GB za 5zł
:-) :- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #838472  autor: maker3
 05 gru 2015, 17:48
Działa komuś ta ważność?
Zdezaktywowałem sobie Frii Internet, otrzymałem już SMS z potwierdzeniem. SMS STATUS pod 415 również potwierdza, że oferta nie jest aktywna.
Natomiast jak wpisuje kod na 100 dni, to wyskakuje taki komunikat:
"Zlecenie odrzucone - wystąpił błąd. Prosimy spróbować później."

Jeszcze interesuje mnie czy dałoby się aktywować te 100 dni np. dwa razy, żeby zyskać 200 dni.
Regulamin niby nic nie mówi o jednokrotności
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 011296.pdf

EDIT:
Następnego dnia aktywacja studniówki powiodła się.
Nie udało się natomiast aktywować jej drugi raz, błąd zlecenie odrzucone.
Spróbuje ponownie jeszcze jutro.

Gdy oferta była na zaproszenie, bo był limit raz na 183 dni, ale teraz nie ma tego zapisu.