DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 97
 #827500  autor: Maciej Loret
 07 paź 2015, 09:21
Antyfcb pisze:Ten pakiet 1GB na rok nie daje możliwości korzystania z pełnej prędkości LTE.
A jaką daje?
Wystarczy mi 6-8Mb/s.
reboot pisze: Najlepiej doładuj za 50zł, dostajesz wtedy pakiet 500MB (mało,ale nie o to chodzi) ważny 150 dni.
Muszę doładować, pomimo że mam na koncie sporo więcej?
reboot pisze: Do tego kupujesz pakiet 10 GB za 10zł i dopiero za 150 dni musisz się martwić o kupowanie pakietów po 3zł.
jw., tzn. muszę doładować pomimo skarbonki?
Za 150 dni tej promocji może już nie być...
reboot pisze: Oczywiście zanim doładujesz wbij kod na bonusowy pakiet 1GB
Jaki kod :shock:
Nie wystarczy uruchomić w Play24?


To może jeszcze raz.
Dziś w nocy zostałem przeniesiony do RBM7, żadnych operacji na koncie nie wykonywałem. Mam sporą skarbonkę (z RBM5 i Faktu). Będę korzystał tylko i wyłącznie z Internetu LTE (potrzebuję około 30-40GM/mies.), zasięg Play jest.
Planowałem włączyć darmowy 1GB ważny rok, doładować za 3zł, żeby mieć jakiś pakiet MB (warunek darmowego LTE), włączyć darmowy internet LTE i korzystać, co miesiąc doładowując za 3zł. Czy błędnie myślę?

Jeśli w powyższym nie ma luk, to co zrobić, jeśli mimo wszystko jakimś cudem wyczerpię te 25MB. Trzeba doładować konto? Wystarczy znów najniższy pakiet? Czy coś więcej będę musiał zrobić?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #827511  autor: Luks
 07 paź 2015, 10:39
Właściwie to ja też nie rozumiem po co kolega ma ładować konto aż za 50 zł skoro ma skarbonkę.
Jeśli chcesz mieć ten darmowy pakiet 1 GB to musisz go wpierw włączyć, a potem za 10 zł doładować.
W przeciwnym wypadku wystarczy najtańszy pakiet 25 MB za 3 zł, a jeżeli boisz się, że może być za mały(gdyby kiedyś przypadkiem wywaliło Cię z LTE) to może ten 10 GB za 10 zł i będziesz sobie przedłużał co 30 dni za 3 zł ;)
 #827512  autor: Daawid1993
 07 paź 2015, 10:42
Dzisiaj kolejna próba przeniesienia z Faktu do RBM zakończyła się fiaskiem. Dowiedziałem się że tworzony jest nowy regulamin zmiany taryf, który ma być udostępniony "na dniach"
 #827514  autor: bosake
 07 paź 2015, 10:49
Daawid1993 pisze:Dzisiaj kolejna próba przeniesienia z Faktu do RBM zakończyła się fiaskiem. Dowiedziałem się że tworzony jest nowy regulamin zmiany taryf, który ma być udostępniony "na dniach"
Jakiś absurd. W takim razie obowiązuje aktualny regulamin a nie że za kilka dni ma być nowy regulamin to już teraz słownie zmieniamy istniejący regulamin.
 #827515  autor: bobiwr
 07 paź 2015, 10:51
Maciej Loret pisze:Dziś w nocy zostałem przeniesiony do RBM7............
Brawo. Skoro już przeszedłeś pomyślnie migrację, przenieś dyskusję do wątku dotyczącego Twojej taryfy. Tu powinno się dyskutować o samych przenosinach i związanych z tym problemach.
 #827516  autor: asffaf
 07 paź 2015, 11:02
Przed chwilą dzwoniłem i nie da się przenieść do RBM 7 albo 5. Tylko do energy i karta musi być zarejestrowana.
 #827519  autor: Maciej Loret
 07 paź 2015, 11:08
Luks pisze: Jeśli chcesz mieć ten darmowy pakiet 1 GB to musisz go wpierw włączyć, a potem za 10 zł doładować.
Na pewno po aktywacji pakietu 1GB muszę doładować? Nie wystarczy, że mam skarbonkę?
Luks pisze: W przeciwnym wypadku wystarczy najtańszy pakiet 25 MB za 3 zł, a jeżeli boisz się, że może być za mały(gdyby kiedyś przypadkiem wywaliło Cię z LTE) to może ten 10 GB za 10 zł i będziesz sobie przedłużał co 30 dni za 3 zł ;)
To by mi pasowało. Muszę doładować za 10zł i kupić ten pakiet 10GB czy mogę go kupić ze skarbonki na koncie głównym?
asffaf pisze: Przed chwilą dzwoniłem i nie da się przenieść do RBM 7 albo 5. Tylko do energy i karta musi być zarejestrowana.
Miałem w poniedziałek to samo. We wtorek zmiana konsultanta i poszło bez problemu do RBM7...

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #827522  autor: bolek2004
 07 paź 2015, 11:12
bobiwr pisze:
Maciej Loret pisze:Dziś w nocy zostałem przeniesiony do RBM7............
Brawo. Skoro już przeszedłeś pomyślnie migrację, przenieś dyskusję do wątku dotyczącego Twojej taryfy. Tu powinno się dyskutować o samych przenosinach i związanych z tym problemach.
Dokładnie, już 2 wątki są o tym samym klepane w kółko to samo, teraz ten zostanie rozwalony tymi samymi pytaniami.
Moderatorem nie jestem ale tu piszemy o migracji, reszta odpowiedzi jest w wątku o rbm i fakt, 100 razy w kółko klepane, wystarczy tam wejść i są wszystkie odpowiedzi.
asffaf pisze:Przed chwilą dzwoniłem i nie da się przenieść do RBM 7 albo 5. Tylko do energy i karta musi być zarejestrowana.
Na dzień dzisiejszy obowiązuje stary regulamin w którym jest ogólnie taryfa rbm na kartę więc czy 5 czy 7 mają obowiązek przenieść. Jak nie to skarga na konsultanta albo prośba o przełączenie do zwierzchnika.
 #827536  autor: Durek
 07 paź 2015, 12:14
Moje boje z dnia dzisiejszego:

1) dzwonie do FM, że chcę skoczyć z FM do RBM 7 -> w FM mi mówią, że zmieniła się procedura 2 dni temu i tylko zarejestrowane numery mogą być przeniesione i aby udać się do Play i zarejestrować numer,
2) mykam do Play, kobitka się poci ale się nie da. Numer widzi, ale zarejestrować się nie da, bo ją system nie puszcza (musi wybrać ofertę pre-paid i się nie da, ma puste pole). Dzwoni na wsparcie i jej mówią, że się nie da. Jedynie wrócić do PLAY i przenieść się nr RBM.
3) dzwonię do RBM i pytam się, że ponoć aby przejść do nich z FM numer musi być zarejestrowany a w salonie Play się nie da. Ona odsyła do FM, bo ona w RBM nie widzi numeru i to ich problem,
4) dzwonię do FM i mówię, że nie da się zarejestrować w salonie Play numeru, który jest w taryfie FM więc jak mam to zrobić bo się nie da i mogę dać do telefonu pracownika Play,
5) gostek z FM zmienił ton i mówi, że on spróbuje przenieść: co wybieram -> Energy czy 5. Mówię, że 5. Stuka puka i mówi, że na 5 się nie da, ale na ... 7 się da. To mówię, że na 7 w takim razie. Koniec rozmowy.
6) Aktualnie na Play24 widze, że wyświetla mi RBM na kartę (bez info czy to 5 czy 7). Ale jak wchodzę na Zmiana oferty, to mam do wyboru RBM na kartę 5 lub RBM Energy na kartę. Wychodzi z tego, że mam taryfę 7 jak konsul mówił.

PS1. Dziwna sytuacja, bo automatycznie mam zaznaczone, że mam już włączone Darmowy Internet LTE, choć jeszcze tej czynności nie wykonałem;

PS2. Ktoś próbował będąc w FM zarejestrować numer i mu przeszło ?
 #827541  autor: jazzzy
 07 paź 2015, 12:26
Wlasnie przed chwila zakonczylem rozmowe z konsultantem FM ktory twierdzi ze od 5 pazdziernika maja nowe wytyczne ze moga przenosic tylko do RBM Energy; kiedy chcialem aby mi podal skad moge pobrac ten regulamin to sie okazalo ze "jeszcze nie zostal dodany na strone Play". Wczoraj w rozmowie z konsultantem RBM uzyskalem informacje ze moga mnie przeniesc z FM do RBM 7 a tu problem. Co ciekawe polaczenie z FM na infolinie RBM bylo darmowe.

Teraz pytanie : pisac email do obslugi klienta Play czy probowac z jakims innym konsultantem bo ci RBM twierdza ze z Energy do RBM 7 nie da sie przeniesc a odwrotnie juz tak.
 #827545  autor: Gregrin
 07 paź 2015, 12:42
Ja bym próbował z innym konsultantem (może po południu i wieczorem). Postaraj się tłumaczyć tak ja Durek, ze chcesz się bardzo przenieść i już robiłeś wszystko ale nie da się zarejestrować i niech zobaczy moze przy twoim koncie jest możliwość przeniesienia do RBM.
Na p24 sami możemy zmieniać taryfy w RBM. Z RBM7 można przechodzić do RBM5 i do Energy. Z RBM5 tylko do Energy a z Energy już nigdzie ;)
W taki sposób RBM7-->RBM5-->Energy. Droga w jedna stronę ;)
Jeśli ktoś nie chce "walczyć" z konsultantami (lepiej prosić niż grozić) to do RBM5 lub Energy (będąc w Fakcie) można przejść jeszcze kodem *163#, "więcej" i tam jest RBM5
 #827553  autor: Gregrin
 07 paź 2015, 13:10
Durek pisze:PS2. Ktoś próbował będąc w FM zarejestrować numer i mu przeszło ?
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 42#p826442 ale nie napisał jaki był final. W każdym razie tez miał problemy.
jazzzy pisze:z tym ze ja mam zarejestrowany numer od lat w Play
No to trzeba do tego jakoś inaczej podejść. Stwarzaj presje ze bardzo ci zależy (ale nie bądź niemiły czy nie żądać tego). Jeśli konsultantowi będzie się chciało zajrzeć na twoje konto to jest cień szansy ze "kliknie" żeby cie przenieść. Jak nie, to możesz próbować i pisać zgłoszenie powołując się na regulamin. To wszystko spekulacje, każdy ma swoje podejście i sposoby ;)
 #827576  autor: bosake
 07 paź 2015, 14:25
Przeniosłem numer z Play do FM. Po wczorajszych problemach z przejsciem z FM do RBM na kartę postanowiłem dzisiaj zarejestrować kartę. Pojechałem do salonu PLAY i poprosiłem o rejestrację karty. Pan chciał dowód osobisty, PUK oraz numer telefonu i karty. Po chwili miałem zarejestrowany numer. Ale dalej nie moge przenieść numeru do RBM na kartę. Wogóle to jakiś zamęt z tymi nazwami ofert starych RBM, pogubiłem się, jest z 5 zł i za 9 zł i jeszcze energy, Czy ktoś może pokazać zdjęcia jak wyglądają startery każdej z taryf w opakowaniu oraz napisać jak się te taryfy nazywają?
 #827585  autor: Gregrin
 07 paź 2015, 14:39
Dzieki za info. Czyli jednak można zarejestrować numer w salonie play będąc w taryfie fakt...
Na pierwszej stronie pobieżnie opisałem taryfy w RBM. Starterów ciężko szukać.
Jak chcesz przejść do RBM5 to parę postów wyżej masz info. Sprawdź czy u ciebie są takie opcje.
 #827593  autor: bosake
 07 paź 2015, 15:04
Wciskam *163#, 8-Wiecej, no i mam do wyboru 1-RBM5.
Tak sobie myślę skoro teraz mam RWK w FM i jak przejdę na RBM5 to dalej będę miał RWK i wtedy wystarczy doładować aby mieć minimum 30 zł i wtedy mam darmowe LTE. Dobrze dumam ?
  • Strona 3 z 97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 97