DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 86 z 97
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 97
 #1028764  autor: adacomp
 26 paź 2018, 20:57
Andrzej311 pisze:Wczoraj zmieniłem taryfe na rbm5 i ważność konta nie przedłużyła się na 14 dni. Ktoś wie dlaczego? Czy play coś zmajstrował?
KG tylko się przedłuży do 14 dni jak miałeś w poprzedniej taryfie KG < 14 dni.
 #1028766  autor: adbadbad
 26 paź 2018, 21:00
adacomp pisze:
Andrzej311 pisze:Wczoraj zmieniłem taryfe na rbm5 i ważność konta nie przedłużyła się na 14 dni. Ktoś wie dlaczego? Czy play coś zmajstrował?
KG tylko się przedłuży do 14 dni jak miałeś w poprzedniej taryfie KG < 14 dni.
Oj chyba nie.. ja ostatnio mialem wazne Play na karte do 25 pazdziernika, a 23 przenioslem do Play Lubie to i teraz mam wazne do 7 listopada.
 #1028773  autor: jarekt
 26 paź 2018, 22:11
Miałeś 23.10 konto ważne 2 dni (do 25.10) - sam to napisałeś.
Zmieniłeś taryfę 23.10 na inną, na PnKLT i ważność wydłużyła Ci się o 14 dni, do 07.11 - sam to napisałeś.

Ważność Ci się wydłużyła z 2 do 14 dni, a Ty piszesz, że się nie wydłuża.
Zastanów się chwilę i napisz co Ci umyka...
Ostatnio zmieniony 07 lis 2018, 18:49 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano. Niestosowne zwroty personalne.
 #1028774  autor: adbadbad
 26 paź 2018, 22:16
jarekt pisze:@adbadbad, weź się ogarnij pajacu.
Miałeś 23.10 konto ważne 2 dni (do 25.10) - sam to napisałeś.
Zmieniłeś taryfę 23.10 na inną, na PnKLT i ważność wydłużyła Ci się o 14 dni, do 07.11 - sam to napisałeś.

Ważność Ci się wydłużyła z 2 do 14 dni, a Ty piszesz, że się nie wydłuża.
Zastanów się chwilę i napisz co Ci umyka...
Eee nie obrażaj Pan dobre? Bo ja do Pana miło a Pan do mnie nie miło... :? :? :?
 #1028777  autor: jarekt
 26 paź 2018, 22:31
To jak nie chcesz się podszkolić, to nie pisz więcej bzdur.
Prawda jest taka, że nie łapiesz "podstawowych podstaw", bardzo nieprecyzyjnie formułujesz myśli, a być może masz nawet problem z liczeniem w zakresie do 20 oraz z elementarnym logicznym myśleniem.

Jak chcesz pytać to pytaj, ale nie neguj rzeczy na których się nie znasz.
 #1028781  autor: jarekt
 26 paź 2018, 22:47
To Ci napisałem na samym początku, żebyś przestał pajacować, czyli się skupił, przestał klepać szybko posty i zastanowił się gdzie popełniłeś błąd, czyli co Ci umknęło.

PS. Znak < to nie jest strzałka tylko znak mniejszości ( > to znak większości). Jak pójdziesz do szkoły, to uważaj na lekcjach matematyki.
 #1028784  autor: adbadbad
 26 paź 2018, 23:03
jarekt pisze:To Ci napisałem na samym początku, żebyś przestał pajacować, czyli się skupił, przestał klepać szybko posty i zastanowił się gdzie popełniłeś błąd, czyli co Ci umknęło.

PS. Znak < to nie jest strzałka tylko znak mniejszości ( > to znak większości). Jak pójdziesz do szkoły, to uważaj na lekcjach matematyki.
oj dobra, nie łap mnie za słowka, bo czepiasz się jak rzep psiego ogona..
 #1028791  autor: jarekt
 26 paź 2018, 23:25
@adbadbad, jeśli w zapisie "KG < 14 dni" podanym przez @adacomp, znak < to dla Ciebie strzałka, no to wiadomo skąd te problemy i dlaczego tego poprawnie nie odczytałeś.

Pisałem o tym kilka razy już ale powtórzę ponownie: forum to nie jest czat z kolegą - tu nie klepiemy co ślina na język przyniesie.

Chcesz poczatować to masz czata na głównej stronie forum, a jak nasz czat Ci nie pasuje to się wymień numerem fona z osobą z którą chcesz popisać co Ci ślina na język przyniesie. PW też nie służy do czatowania (chyba że obie strony się na to godzą).

Są tematy czasami bardzo dynamiczne i dyskusje są mega-live z dużą domieszką tego co ślina właśnie przyniosła - czyta się nieuważnie, wszyscy pytają po kilka razy o to samo, padają ciągle te same odpowiedzi, itp. itd. Tutaj w tym momencie nie ma takiej potrzeby tak klepać postów.

Zasady są proste:
Czytasz post 2 razy. Zastanawiasz się 3 razy. Piszesz 1 raz. Edytujesz 5 razy.
Natomiast Ty robisz tak:
Czytasz post niedokładnie 1 raz. Zastanawiasz się 0 razy. Piszesz 5 razy. Edytujesz 0 razy.

Wiesz z czego się potem bierze śmietnik w tematach na forach i problemy z odszukaniem odpowiednich informacji przez inne osoby?
Z wiecznego klepania postów powyższym adbadbad-owym sposobem...
 #1028794  autor: adbadbad
 26 paź 2018, 23:40
Po to jest to forum, aby pytać jak się czegoś nie wie. A gdy ktoś wie to odpowie i pomoże. A to że ktoś ma pamięć krótkotrwałą to nic na to nie poradzisz

2 godziny i 10 minut temu pisałem Ci żebyś dał spokój. Sam niepotrzebnie rozwijasz ten temat. Rozumiem że Ty nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania, które wysłałem Ci w wiadomości prywatnej. Chyba że nie zgadzasz się odpisywać na priv skoro ani słowem się nie odezwałeś. Ok koniec tego zbędnego gadania. Bo temat służy zmianom ofert a nie głupiej dyskusji Pana przemądrzałego z takim „pajacem” jak ja. Swoją kulturę osobistą już pokazałeś.

Pozdrawiam
 #1028797  autor: adbadbad
 26 paź 2018, 23:45
jarekt pisze:Wysłałem Ci 4-5 PW z odpowiedziami na Twoje pytania. Więcej do mnie nie pisz.
4-5? :mrgreen: ja dostałem tylko 1 wiadomość od Ciebie, że "napisałem już na forum jakie przykładowe 2 darmowe pakiety można włączyć i w jakiej taryfie".
Nic więcej.
 #1028877  autor: Andrzej311
 27 paź 2018, 12:54
adacomp pisze:
Andrzej311 pisze:Wczoraj zmieniłem taryfe na rbm5 i ważność konta nie przedłużyła się na 14 dni. Ktoś wie dlaczego? Czy play coś zmajstrował?
KG tylko się przedłuży do 14 dni jak miałeś w poprzedniej taryfie KG < 14 dni.
Niestety, ale nikt tutaj z forum nie ma racji. 25 października zmieniłem taryfe z rbm1 na rbm5 i konto główne nawet na jeden dzień więcej się nie przedłużyło. Konto ważne miałem do 25 października, więc wczoraj musiałem doładować bo zostało zablokowane. I co wy na to? Teraz pytania dwa:
1. Z rbm5 da się przejść do faktu kodem czy poprzez infolinie.
2. Czy przejście z taryfy fakt mobile do rbm5 zmieni się konto na 14 dni czy będzie tak jak miałem 25 października czyli w ogóle.
 #1028878  autor: jarekt
 27 paź 2018, 13:03
@Andrzej311, ważność konta skraca się do 14 dni lub wydłuża do 14 dni lub pozostaje bez zmian lub staje się bezterminowa w zależności od tego z jakiej taryfy migrujesz na jaką (jest obecnie kilkadziesiąt kombinacji, a w zasadzie ponad 100).
Nie będę Wam pisał o każdym przypadku, albo jak jest najczęściej, albo jaka zmiana daje "bonusowe" korzyści.
Dodatkowo niektóre takie zmiany WK podczas migracji są zgodne z regulaminami migracji, a niektóre nie.

A ogólnie:
- przed zmianą taryfy, zapoznaj się z regulaminem takiej migracji;
- jeśli warunki związane z WK odpowiadają Ci, to zmień taryfę;
- jeśli migracja odbyła się niezgodnie z regulaminem ale jest dla Ciebie korzystna, to zignoruj "problem";
- jeśli migracja odbyła się niezgodnie z regulaminem i jest dla Ciebie niekorzystna, to piszesz reklamację (można też wylać żale na forum i przestrzec innych).
Ostatnio zmieniony 27 paź 2018, 13:11 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 86 z 97
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 97
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 97