DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 174 z 482
  • 1
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 482
 #1093038  autor: Window
 09 kwie 2020, 13:00
Ostatnio mam dla was sporo fajnych propozycji w Orange na kartę. Dzisiaj kolejna – „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+3 GB” na 7 dni za darmo. Warunek? Wyrażenie SMS-em zgody marketingowej. Czyli bonus za zgodę. Z promocji może skorzystać każdy użytkownik, który jeszcze nie wyraził zgody tą drogą. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści TAK pod numer 80290. Bonus zostanie przyznany automatycznie.

Warunki promocji
Wysłanie SMS-a o treści TAK pod 80290 oznacza wyrażenie zgody marketingowej na przesyłanie SMS-em informacji handlowych. Dzięki temu możecie otrzymywać przydatne informacje o ofercie Orange na kartę, promocjach i usługach obniżających koszty korzystania z telefonu.

Bonus zostanie przyznany automatycznie, a potwierdzenie otrzymacie SMS-em. Z promocji można otrzymać tylko jeden raz dla numeru, z którego wyraża się zgodę SMS-em.

W każdej chwili możecie możecie też odwołać zgodę poprzez konto w Mój Orange, kontakt z Biurem Obsługi Klienta (*100 ) lub wizytę w salonie Orange (oczywiście namawiamy do zdalnego kontaktu).

Masz już „bez limitu”? Nie stracisz GB
Promocja ma swoje ograniczenia. Nie mogą skorzystać z niej klienci, którzy mają włączoną dowolną wersję usługi „bez limitu („Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB” lub „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”). Jest to zabezpieczenie przed przypadkową utratą zgromadzonych gigabajtów i dni ważności z aktywnej usługi. Jeśli jednak chcecie skorzystać z promocji, najpierw należy wyłączyć usługę „bez limitu”.
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/now ... 1586299093
 #1093114  autor: Arturro_
 12 kwie 2020, 07:42
Witajcie,
Pewnie temat przedłużenia Grunwaldu już był wałkowany i tak przeczytałem kilka stron i coś nie moge tego odszukać.
Czy ktoś byłby łaskawy i napisał jakie są opcje na jego przedłużenie? Trochę zaspałem bo zapomniałem jeszcze kiedyś przedłużyć smsem za 30zł. Mam ważne 992GB przed 12 dni.

Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam!
 #1093119  autor: zoltan666
 12 kwie 2020, 11:10
Też mnie czeka takie przedłużenie GB na początku maja, no i chyba trzeba będzie doładować za te 5 dyszek, bo innego rozwiązania nie widzę, tym bardziej, że nie chcę tych GB chomikować, a jedynie zużyć pozostałe jeszcze 500 GB.
 #1093124  autor: Blazer
 12 kwie 2020, 14:04
zoltan666 pisze:
12 kwie 2020, 11:10
Też mnie czeka takie przedłużenie GB na początku maja, no i chyba trzeba będzie doładować za te 5 dyszek, bo innego rozwiązania nie widzę, tym bardziej, że nie chcę tych GB chomikować, a jedynie zużyć pozostałe jeszcze 500 GB.
Można jeszcze zrobić tak: doładowywać za 50zł i uruchomić usługę 3GB+1GB za 7zł z kumulacją GB, na początku wykorzystasz sobie GB promocyjne, a w tle będziesz zbierał kolejny pakiet- wada to taka, że na rok taka przyjemność wyjdzie Cię ~200zł (4x50zł), no i pytanie jakie masz miesięczne zużycie- bo jeżeli niewielkie, to lepiej doładować 2x50zł i wykupić przedłużenie za 99zł (jak podano wyżej).
 #1093126  autor: zoltan666
 12 kwie 2020, 15:48
Nie potrzebuje przedłużać tych 500 GB na jak najdłuższy okres, a jedynie na tyle czasu, aby je zużyć i myślę, że te dodatkowe 3 miesiące począwszy od maja powinny mi na to wystarczyć. Kwotę z doładowania przeleje komuś potrzebującemu jako przelew sms.
 #1093166  autor: tele2017
 13 kwie 2020, 12:51
No i najrozsądniej wybrałeś. Jednak w dobie kryzysu, mamy poważne obawy czy oper nie ukróci tej wygodnej furty "bezpłatnego" przedłużania jakim stał się przelew sms (bo kasa wraca). Pomyślcie ile zyska oper, gdy będzie obowiązek tylko i wyłącznie doładowania za 50zł każdej karty by zachować GB albo co gorsza wprowadzenie płatnego lub całkowita likwidacja RWK dla konta głównego złotówkowego. Co prawda zachowanie Grunwaldu płatną opcją za 99zł rok aż tak by nie bolało, ale po co to robić gdy ma się furtę przelew sms?

Oby "mądre głowy" kierownictwa "orangutanów" nagle nie przejrzały na oczy po moim wpisie, bo robią najpierw MEGA promocje, a potem idą po rozum, że klient ma za dobrze.
 #1093200  autor: Blazer
 13 kwie 2020, 20:50
Tylko przelew SMS chyba nic nie przedłuża, dodatkowo i tak są przy nim mocne ograniczenia (cykliczny max. 25zł/msc., jednorazowy max. 50zł/msc).
Dla mnie mogą likwidować RWK, byleby nie dotykali innych usług. Jak ktoś doładowuje regularnie (a inne usługi wymagają takich doładowań), to nie ma problemu by mieć cały czas GB. Tym bardziej, że te promocyjne to i tak są ważne max. 5 miesięcy.
 #1093299  autor: aster
 15 kwie 2020, 20:45
tele2017 pisze:
13 kwie 2020, 12:51
Co prawda zachowanie Grunwaldu płatną opcją za 99zł rok aż tak by nie bolało, ale po co to robić gdy ma się furtę przelew sms?
Pomijając furtkę to 99zł za rok przedłużenia to szok, szczególnie porównując to z pierwotną ceną przy wprowadzeniu tej funkcji. Do tego jest to chyba już druga podwyżka?

Ja wydałem wtedy całe pieniądze na koncie - już po otrzymaniu samego bonusa - na wieloletnie przedłużenie, ale jak to się skończy to trzeba się będzie zastanowić nad przyszłym użytkowaniem tej karty SIM.

Choć z drugiej strony jeśli będę jeszcze miał na koncie setki GB, a może i ponad 1 TB, to zamiast się bawić w inne karty lub innych operatorów to może jednak zapłacę 99zł za rok spokoju? :)
 #1093301  autor: Remington
 15 kwie 2020, 20:58
Kiedyś dawno temu trzyzłotowo-darmowy RWK przedłużał bonus, ale i tak czasem dane wygasały. Samo przedłużenie GB jako usługę dali w lutym 2019 za 30 zł, a parę miesięcy później podrożyli na 99 zł. Obyś nie wykrakał drugiej podwyżki!
 #1093378  autor: zoltan666
 16 kwie 2020, 22:46
Mam Grunwald ważny do 3 maja. Czy jeśli doładuje dziś konto za 50 zł. to Grunwald przedłuży mi się o 90 dni od dnia doładowania, czy od dnia 3 maja?
 #1093603  autor: tele2017
 21 kwie 2020, 18:31
Mnie chwilowo Grunwald bumeluje :smt006 bo jadę na kilku kartach darmo-korona-pakiet.
Wogóle to na różnych darmo-promo przez te lata od 2017 zaoszczędziłem GB na tej karcie (grunwaldowej) Neta przez ponad pół roku czasu. Zawsze to lepiej mieć więcej zachomikowane niż mniej. To u mnie główny Net w domu i mobilnie i dobrze mi z tym.

Jak myślicie czy u Orangunata w maju, tak jak w kwietniu, znowu będą "Mikołajki gigabajtowe"? :mrgreen: Będą hojni czy już starczy tego socjala wspomagającego zostanie w domu? bo na czymś jednak operator musi zarabiać.

Jakby kto nie był obeznany w promocjach to można mieć darmowy internet do końca kwietnia z okazji koronawirusa viewtopic.php?f=76&t=130081

Orange żali się, że nie zarabia na aktualnie znacznie zwiększonym ruchu w sieci oraz częstszych rozmowach w związku z ograniczonym kontaktem i zdalną pracą/nauką. Cóż winna oferta no-limit za niską kwotę oraz darmowe pakiety GB które co miesiąc bonusowo przyznają (promocja 10GB z okazji koronawirusa). Co wymyślą operatorzy na chude czasy? Likwidację no-limit i powrót do drogich pakietów minutowych? Czy pójdą w mega podwyżki dla no-limit, na wzór podwyżek płatnego przedłużania GB z doładowań czyli cena wzrost razy trzy ;) ?
 #1094290  autor: kemsinenu
 02 maja 2020, 12:47
Doświadczyłem braku przedłużenia Grunwaldu za pomocą doładowania. Historia jest prosta. Ponad 2 tygodnie temu doładowałem za 50zł. Zawsze działało, więc tym razem nie sprawdzałem następnego dnia czy ważność przedłużyła się. Wczoraj przyszedł sms, że wkrótce skończy się ważność bonusowych GB i żeby doładować aby przedłużyć. Sprawdziłem w apce i faktycznie ważne jeszcze tylko 2 dni, a powinno być jeszcze 2,5 miesiąca. Czy to awaria systemu i zostaje reklamacja?
  • Strona 174 z 482
  • 1
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 482
  • 1
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 482