DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 141 z 482
  • 1
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 482
 #1077929  autor: Robin560
 07 sie 2019, 17:46
tak ale mogą przysłać nowszą wersję z "0zł do orange" na opakowaniu też działa ważne że taryfa yes

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1078011  autor: sylwekZolkusza
 09 sie 2019, 09:23
jarekt pisze:
25 lip 2019, 11:33
Orange wysłuchało twojej prośby.
SMS od numeru 131.
Dziękujemy za doładowanie.
Masz na koncie 139 zł ważne do 29,01,2022r.
Odpisz START na ten SMS,
{koszt SMS w Orange}, aby mieć rozmowy i SMS-y w Orange całkowicie za darmo.
Więcej na orange.pl
 #1078014  autor: jarekt
 09 sie 2019, 10:06
Zacytuję najważniejszy fragment mojej "prośby", bo to poważnie bardzo ważna kwestia (i jak widać, pomarańczowemu moja propozycja przekrętu się spodobała):
jarekt pisze: Nikomu nie radzę robić tego co sugerowałby taki SMS - wszystkie zgromadzone GB PRZEPADNĄ BEZPOWROTNIE, a nowe GB za doładowania nie zostaną przyznane, ale to drugie to akurat drobnostka (chyba, że zrezygnujemy z dopiero co włączonej promocji darmowych rozmów w Orange, to GB za doładowania znowu zaczniemy otrzymywać). Skrócenie WK do 30 dni to przy tym pikuś.
 #1078028  autor: jarekt
 09 sie 2019, 11:18
@Remington, napisałem komentarz o tym na głównej (pod niusem o tej promo) i prośbę do Telepolis/@orsona/@LuiNa aby o tym napisali, ale wiem, że może to być im nie na rękę z wiadomych powodów (ciągłe wyciąganie takich brudów u opów może się w końcu odbić w przychodach z reklam - ludzie jak pewnie wiesz są dosyć mściwi i pamiętliwi :) ).

Możesz dodatkowo ich powiadomić (może jako mod zostaniesz potraktowany poważniej) - cynku im nie daję, bo tylko raz na 10 razy to zadziałało (w sensie, że opisali coś o czym ich informowałem).
 #1078037  autor: asdaf
 09 sie 2019, 12:51
Nie róbcie spiny ;) Po wysłaniu kodu *110*47# przychodzi piękny sms zwrotny:
"Zlecenie wlaczenia "Za darmo w Orange" zostalo przyjete. Usluga "Konto Wazne Rok" oraz bonusy gigabajtow po kazdym doladowaniu zostana wylaczone. Bezpowrotnie utracisz zgromadzone juz gigabajty. Odpisz REZ w ciagu 15 min aby anulowac zlecenie."
Tak więc jest czas na opamiętanie ;)
 #1078039  autor: jarekt
 09 sie 2019, 13:02
Ale widzisz, że to nie jest standardowy tryb typu:
"Wyślij TAK aby potwierdzić włączenie usługi i bezpowrotne skasowanie GB"
tylko:
"Wyślij REZ w ciągu 15 minut aby zatrzymać skasowanie GB".

A co jeśli zignorujesz tego SMSa z dziesiątków powodów jakie mogą się do tego przyczynić? Odpowiedź: kasacja GB.
A co jeśli go nie zauważysz z 10 powodów, które mogą to spowodować? Odpowiedź: kasacja GB.
A co jeśli akurat padnie bateria, a jesteś w terenie i nie masz powerbanku? Odpowiedź: kasacja GB.
I tak dalej...

Sporo osób będzie chciało jednak włączyć ten darmowy nolimit w sieci i nie będzie nawet podejrzewała, że to wszystko jest tak zorganizowane, i że GB przepadają.
 #1078049  autor: jarekt
 09 sie 2019, 14:33
asdaf pisze:
09 sie 2019, 13:57
jarekt pisze: A co jeśli akurat padnie bateria, a jesteś w terenie i nie masz powerbanku?
Rozbawiłeś mnie. Ostatnie co robię przed padnięciem baterii to zmieniam taryfę ;) :smt006 Nie obraź się to tylko żarty.
Ale nie zmieniasz taryfy tylko włączasz dodatkową darmową usługę nolimitu na sieci własnej.

Czyli np. jesteś w terenie, nie masz innego pakietu na rozmowy, a przychodzi Ci nagle ochota czy potrzeba porozmawiać dość długo z kimś z Orange, włączasz więc ten darmowy nolimit, bo sobie o tym przypomniałeś że coś takiego jest, a masz jeszcze tego SMSa z ostatniego doładowania, więc łatwizna...

Scenariuszy może być sporo. Myślę, że nie każdy non-stop monitoruje naładowanie aku, choć z drugiej strony ciągłe zerkanie na ikonkę naładowania czy procenty, to jednak znak naszych czasów.

Ja oczywiście często daję skrajne przykłady, żeby pokazać jakie mogą być konsekwencje ale one się zdarzają!

Albo: nieświadomy niczego użytkownik przed zaśnięciem włącza ten nolimit ("żeby na rano już na 100% było włączone"), wyłącza/ścisza fona i idzie spać.
Rano darmowy nolimit jest (bo nie zgłoszono w ciągu 15 minut sprzeciwu), a GB wyzerowane...

Kilka milionów klientów prepaida jest w Orange i większość to OFnK, a sporo z nich ma masę GB na koncie. Ilu spośród nich jest takich jak Ty, ja czy @Remington? 100 tysięcy? Milion? A może tylko 2-3-cyfrowa garstka?


PS. Żeby mnie zdenerwować, albo żebym się obraził, to trzeba się dość mocno postarać :)
Ostatnio zmieniony 09 sie 2019, 14:40 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Strona 141 z 482
  • 1
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 482
  • 1
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 482