DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 78 z 482
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 482
 #959530  autor: tele2017
 05 lis 2017, 09:50
Oni prawie w każdy weekend coś majstrują w systemie. W razie "wykręcenia numeru" przez Orange z tą dwuznacznością regulaminu Grunwaldu, mam zostawione dodatkowe stare karty z kilkadziesięcioma GB ze zwykłych doładowań. Jak zlikwidowali RWK na Neta to już pewne na 100% że nie wykasują po 155 dniach Grunwaldu nikomu kto uczciwie sam doładował 200. Pewno mieli w kuluarach gorące dyskusje co zrobić z tym "nolimit grunwald" i zapewne była też rozważana taka opcja żeby po 155 dniach skasować. Za rok zapomną i znowu będą rozważać że aby być konkurencyjnym to albo przywracamy RWK albo chociaż przedłużamy mocno doładowania.
 #959567  autor: biala1991
 05 lis 2017, 13:02
W razie "wykręcenia numeru" przez Orange z tą dwuznacznością regulaminu Grunwaldu, mam zostawione dodatkowe stare karty z kilkadziesięcioma GB ze zwykłych doładowań.


To dobrze, że masz tam jakieś GB, u mnie konto bonusowe było puste ale miało datę ważności do przyszłego roku (RWK sprzed lipca), po doładowaniu Orange wrzuciło mi bonus nie na konto bonusowe ważne do przyszłego roku tylko na konto promocyjne, gdzie ważność została ustawiona odpowiednio do wartości doładowania :) Bonus trafił na niewłaściwe konto ale teoretycznie wszystko jest zgodnie z regulaminem, bo ważność jest prawidłowa. Można się przyczepić o brak możliwości sprawdzenia zużycia pod podanym w regulaminie numerem 411, jak wiadomo GB na koncie promocyjnym sprawdza się smsem na nr 901, o którym z kolei regulamin bonusu za doładowanie nic nie wspomina. Ciekawe czy to jest wystarczająca podstawa, żeby odwołać się od nieuznanej reklamacji :D
 #959825  autor: biala1991
 06 lis 2017, 18:53
Sprawa dotyczy Smarta ale to nie ma znaczenia, bo po lipcowych zmianach zasady działania obu taryf wyglądają dokładnie tak samo, w obu nie ma RWK dla bonusu GB i w obu jedyną metodą przedłużania jest kolejne doładowanie. Jeśli konto bonusowe jest puste, to we Free Orange może zrobić to samo co wykonał w Smarcie i wrzucić transfer z doładowania na konto promocyjne uniemożliwiając użytkownikowi skorzystanie z dłuższej ważności, którą miał na koncie bonusowym.

Też mam GB zachomikowane we Free więc Smart z mniejszymi bonusami to żaden rarytas ale chodzi o zasady i aroganckie podejście Orange: nikt nam nie udowodni, że bonus ma wchodzić na konto bonusowe :D I ja się wtedy zastanawiam czy da się to udowodnić powołując się na brak możliwości sprawdzenia zużycia pod podanym w regulaminie numerem, który i dla Smarta i dla Free jest identyczny-411 :)
 #960022  autor: adacomp
 07 lis 2017, 22:01
asdaf pisze:Kurcze, otrzymałem od orange dwie karty sim na których nie można wyłączyć żądania pin. A myślałem, że te czasy to już przeszłość :(
Czyli w Orange nadal panuje komuna niestety :(
 #960057  autor: Placeks
 08 lis 2017, 07:09
Panowie
Ciagle szukam rozwiazania dla posiadanych 2 kart OFnK.
Jedna w tel i ciagle 1TB ale ta w routerze domowym juz z polowa pakietu(jak to w domu).
Czy jest jaka opcja przerzucenia tych GB z tel na drugie konto?
Czytalem cos o mozliwosci dokupienia 2giej karty SIM za 5zl/mies i wtedy mogl bym w jednym czasie zuzywac GB w dwoch miejsccach....
 #960069  autor: szunaj
 08 lis 2017, 09:21
adacomp pisze:
asdaf pisze:Kurcze, otrzymałem od orange dwie karty sim na których nie można wyłączyć żądania pin. A myślałem, że te czasy to już przeszłość :(
Czyli w Orange nadal panuje komuna niestety :(
Dziecko czy Ty wiesz co to komuna?
 #960095  autor: 24bis24
 08 lis 2017, 12:17
Placeks pisze:Czy jest jaka opcja przerzucenia tych GB z tel na drugie konto?
nie
Placeks pisze:Czytalem cos o mozliwosci dokupienia 2giej karty SIM za 5zl/mies i wtedy mogl bym w jednym czasie zuzywac GB w dwoch miejsccach....
musisz przeczytać ze zrozumieniem drugi raz :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #960286  autor: sernik92
 09 lis 2017, 13:47
Witam, dziś zauważyłem w Mój Orange, że doszedł mi jakiś nowy pakiet w ofercie za 28 zł (pakiet internet - limit w UE), a dokładnie 1.76GB, data pakietu zgadza się ze standardowym pakietem 35GB, który odnawia się co miesiąc. To jakiś błąd czy udoskonalenie oferty? Czy to oznacza że mam 35GB w kraju i 1.76GB w UE osobno co miesiąc? Pozdrawiam.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 #960873  autor: MGr
 13 lis 2017, 19:18
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Obrazek
Obrazek

Moja żona dostała takie smsy w ubiegły czwartek. Dodam, że od 1,5 roku jest w Orange, przeszła z innej sieci i od wtedy korzysta z pakietu no limit z gb za 28zł miesięcznie. Jak widać Orange przygotowało specjalną promocję, zamiast 35 (żona i tak płaci 28) proponują to samo za 25 zł. Czyli ostatecznie oszczędność byłaby rzędu 3 zł. Jak udało mi się dowiedzieć od Orange, taka promocja faktycznie istnieje, ale wyklucza się z innymi (typu dodatkowe gb za przeniesienie z innej sieci) i można ją aktywować tylko w wersji jednorazowej, nie ma możliwości aktywacji cyklicznej.
 #960879  autor: Gregrin
 13 lis 2017, 19:56
MGr pisze:i można ją aktywować tylko w wersji jednorazowej, nie ma możliwości aktywacji cyklicznej.
To bieda ale strasznie dziwne bo skoro było to uruchomiono w wersji cyklicznej i rzeczywiście policzyli 25zl zamiast 28zl to może maja zamiar włączyć to na stale ale dopiero się przygotowują ;)
 #960900  autor: adziu82
 13 lis 2017, 21:44
sernik92 pisze:Witam, dziś zauważyłem w Mój Orange, że doszedł mi jakiś nowy pakiet w ofercie za 28 zł (pakiet internet - limit w UE), a dokładnie 1.76GB
Dziwne, ja na OFnK nie mam tego licznika. Na abonament mam i widzę 4GB od samego początku, a na pre paid jeszcze tego nie mam.
Aktualizacji apki także nie ma.

RawStyle
 #961043  autor: pillsxp
 14 lis 2017, 15:51
Jest jakiś sposób na wydłużenie pakietu internetowego na dłużej niż na wartość doładowania np na 12 miesięcy jak wcześniej działało RWK.
Gdyż mam kilkanaście GB i nie chciałbym ich stracić, a nie chce ładować za 100 zł bo dla mnie 150 dni to mało.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.
 #961063  autor: tele2017
 14 lis 2017, 17:21
A kilkanaście GB to jakaś wielka ilość? :?
Za 50zł przedłużysz na kolejne 3 mies. a dostaniesz aż 25GB w gratisie.

Nie ma możliwości przedłużenia GB w inny sposób.

Jest jednak metoda na zdobycie roku ważności Neta na start. Robi się to przenosząc numer z innej sieci. Doładowuje za ile tam sie chce i ma sie rok na zużycie tego.
 #961292  autor: pillsxp
 16 lis 2017, 00:33
Podejrzewam że i tą opcje zablokują w niedługim czasie.
Sieć kopie pod sobą dołki i za chwile się okaże że z sieci nr. 1 stanie się sieć numer 4 czyli najgorsza.
Chyba na taką opinie zapracowało T-Mobile któremu się to czkawką zaczyna odbijać.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.
 #961617  autor: zoltan666
 17 lis 2017, 20:05
Miałem wczoraj na koncie:
15 MB - Pakiet danych z bonusów po doładowaniu
15 MB - Pakiet danych ze środków na koncie głównym

Dziś korzystając z internetu otrzymałem smsa:
"Wszystkie GB z bonusu na internet zostały wykorzystane. Możesz nadal korzystać z internetu za darmo z ograniczoną prędkością do 24.11.2017."
Korzystałem więc dalej z internetu. Za chwilę kolejny sms.
"Zostało ci do wykorzystania mniej niż złotówka..."

Teraz patrzę w Orange online i widzę, że na koncie Pakiet danych ze środków na koncie głównym zostało 8 MB, za internet pobrało kasę (parę groszy) z konta głównego.
Gdzie w takim razie ten internet za darmo z smsa?
  • Strona 78 z 482
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 482
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 482