DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 158 z 482
  • 1
  • 156
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 482
 #1084040  autor: Karlos20
 16 lis 2019, 12:56
Dla mnie te zmiany to większa promocja i bonusowanie oferty Orange Flex. Tego nie da się ukryć, że oferta jest korzystna.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1084041  autor: Remington
 16 lis 2019, 12:57
Wyłączenie promocji pakietów internetowych jest akurat słuszne, odkąd pod nazwą Elastyczne funkcjonują zwyczajne odnawialne pakiety. Niestety jeśli ktoś ma stary pakiet i o zmianach nie wie, to teraz gdy mu się on nie odnowi, net wyczyści mu konto.
sylwekZolkusza pisze:
16 lis 2019, 09:48
Muszą zrobić porządek w usłudze, Konto ważne Rok, teraz mamy trzy wersje, jedna bezpłatna i dwie płatne, nietrudno się domyśleć kolejnego ruchu, połączenia trzech wariantów w jedną płatną usługę, RWK.

Są trzy różne? Ja znam tylko tę ze START na 8002.
 #1084043  autor: Karlos20
 16 lis 2019, 13:02
1. Bezpłatna opcja po 3 miesiącach od aktywacji numeru w Orange: START na 8002 (wydłużenie KG).
2. Płatna to wydłużenie ważności KG i GB z doładowań w OFNK.
3. (najbardziej pokrętna) opcja to płatne wydłużenie KG, które pozwalają na darmowe dzwonienie i SMSy do Orange (włączona odpowiednia promocja), w tej opcji nie mamy darmowych GB za zasilenie, jeśli to włączymy w OFNK. Dodatkowo darmówki do Orange wykluczają opcję START na 8002. Jeśli wyślemy SMSa, stracimy usługę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1084048  autor: Karlos20
 16 lis 2019, 14:19
24bis24: Nie trzeba, bo można mieć dłuższą ważność konta niż rok i mieć wszystko, nie bawiąc się w usługi, które się nie wykluczają. Płacisz i masz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1084056  autor: tele2017
 16 lis 2019, 16:08
Przedłużek GB po doładowaniu nie powinni zlikwidować bo przecież jak inaczej zachęcą leni do doładowania i wogóle przywiążą do sieci?
Bardziej niebezpieczna byłaby ważność konta głównego zależna także od doładowania, bo jak narazie wielu ludzi jednym doładowaniem obsługuje ze trzy osoby w rodzinie smsami przelewowymi i jest dobrze, bo jedni siedzą na Necie pre-paid, a seniorzy wyłącznie gadają.
 #1084085  autor: DRUID
 16 lis 2019, 20:48
Jeśli w Orange Free nie zależy mi na rozmowach i SMS (karta w routerze) to muszę mieć aktywne konto na połączenia wychodzące czy w chwili stracenia możliwości dzwonienia stracę też połączenie z internetem? Pieniądze na odnowienie pakietu tygodniowego są. Odbieranie jeszcze ponad 300 dni.
W takim przypadku Net będzie działał normalnie, zawiesi się na czas doładowania czy wyzeruje?
Co z pieniędzmi na koncie?
Ostatnio zmieniony 16 lis 2019, 20:52 przez DRUID, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1084086  autor: Karlos20
 16 lis 2019, 20:52
macqmacq: OFNK jest uniwersalne dla różnych scenariuszy, a Flex dla aktywnych internetowo-smartfonowo.
Nie potrafisz zrozumieć, że te zmiany w ofercie prepaidowej Orange (obcinanie bonusów, zmiana w pakietach, podwyżka ceny za 1 minutę połączenia krajowego do 30 gr), powodują, że operator ma środki na promocję Flexa? Przecież to widać gołym okiem (50 zł za polecanie, promo z Revolutem, część usług niedostępnych w prepaidach).
Każda oferta ma plusy i minusy, ale ruchy Orange z prepaidem kosztem promocji Flexa nie będą się niektórym ludziom podobać.

DRUID: wystarczy ważność konta, bo gdy się zapomnisz, zablokują się wychodzące, a kasa i net z bonusów za zasilenie zostaną zamrożone na 7 dni, jeśli w tym czasie się nie doładujesz, tracisz te środki. Jeśli nie chcesz wyjmować karty SIM z routera, skorzystaj z Nowego Mój Orange na komputerze albo z telefonu z aplikacji Mój Orange, gdzie też przedłużysz ważność konta na rok, a w wersji płatnej przedłużysz też ważność GB z zasileń konta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1084116  autor: TeleCypisek
 17 lis 2019, 15:06
sylwekZolkusza pisze:
16 lis 2019, 11:22
CZARNY PONIEDZIAŁEK nadchodzi.
18 listopada 2019 r. odwołujemy regulamin usługi promocyjnej: „Pakiety internetowe”.
Oznacza to, że abonenci oferty Orange na kartę, którzy mogli skorzystać z tej usługi nie będą mogli aktywować od tego dnia nowych pakietów jednorazowych, a pakiety w wersji cyklicznej nie odnowią się.
Abonenci nieakceptujący tej zmiany mają prawo do wypowiedzenia umowy do dnia 18 listopada 2019 r.

18 listopada 2019r. odwołujemy promocje: Doładowanie 200 zł z bonusem 30 zł i Doładowanie 100 zł z bonusem 10 zł, które przyznawały pieniężne bonusy po określonych doładowaniach w ofercie Orange na kartę.
Oznacza to, że doładowując się za 100 zł, Klienci Orange na kartę od 18.11.2019 r. nie otrzymają bonusu 10 zł, a przy doładowaniu nominałem 200 zł nie będzie przyznawany bonus 30 zł.
W związku z tymi zmianami, zmianie ulegnie sposób prezentacji doładowań w cennikach taryfy Orange Yes, Orange Smart i Orange Free na kartę, poprzez usunięcie bonusów 10 zł i 30 zł przy doładowaniach 100 zł i 200 zł.
Abonenci nieakceptujący tej zmiany, mają prawo do wypowiedzenia umowy do dnia 18 listopada 2019 r.
Fajnie, że dali chociaż kilkanaście godzin na złożenie wypowiedzenia, zwłaszcza że ich internetowa strona z tym komunikatem nie działa ;)
https://www.orange.pl/omnibook/odwolani ... nternetowe
 #1084130  autor: DRUID
 17 lis 2019, 21:17
Karlos20 pisze:
16 lis 2019, 20:52
(...)
DRUID: wystarczy ważność konta, bo gdy się zapomnisz, zablokują się wychodzące, a kasa i net z bonusów za zasilenie zostaną zamrożone na 7 dni, jeśli w tym czasie się nie doładujesz, tracisz te środki. Jeśli nie chcesz wyjmować karty SIM z routera, skorzystaj z Nowego Mój Orange na komputerze albo z telefonu z aplikacji Mój Orange, gdzie też przedłużysz ważność konta na rok, a w wersji płatnej przedłużysz też ważność GB z zasileń konta.
Dzięki Karlos20
Mam aplikacje Mój Orange. Mam ustawiony przelew SMS cykliczny co tydzień. Pieniędzy na koncie mi nie braknie- chyba że Orange mi je wykasuje. Czy dobrze rozumiem, że mogę przedłużyć konto na rok poprzez SMS o treści start na 8002 i dalej doładowywać konto przelewem SMS? Wszystko będzie działać i nic się nie pokasuje? A po roku pamiętać jedynie o kolejnym przedłużeniu konta o rok? Nie zależy mi na necie z doładowań- skupiam się raczej na tym 3giga + 1wiecej co tydzień za 7 zł.
  • Strona 158 z 482
  • 1
  • 156
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 482
  • 1
  • 156
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 482