DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 229 z 483
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 483
 #1121609  autor: biala1991
 09 wrz 2021, 07:14
@matteus
Nie


Specjalnie dla Ciebie/dla testu wysupłałem 5zł. :D doładowałem poprzez aplikację mobilną 5kę i taki efekt: przyszedł 1 sms informujący, ze dostaję 2,5GB, za chwilę drugi, że dostaję podwójny bonus 10GB zamiast 5GB za ekologiczne i bezpapierowe doładowanie. RAZEM dostałem 12,5GB!]

Wczoraj, tj. w niedzielę 6 września A.D. 2021, doładowałem się przez konto na www, i za 5 pln dostałem równe 12,50 GB.
Nie wiem, dlaczego niektórzy biją pianę że ich Orange oszukał, i za piątka dał tylko 7,50 GB ....

w dniu wczorajszym, na karcie OFnK (karta aktywowana przed kilkoma laty), po doładowaniu za 5 zł, wpadło 12,5 GB. Doładowanie przez aplikację. kolejny raz problemów brak



Fajnie, że dostaliście bonus, który wam się należał, bo spełniliście warunki promocji, a czy może pochwalić się ktoś doładowywał nie przez aplikację i nie przez www (po zalogowaniu na Mój Orange) tylko przez www bez logowania i otrzymał 12.5GB? :D
 #1121632  autor: kazik20
 09 wrz 2021, 14:55
biala1991 pisze:
09 wrz 2021, 05:31
Jedni piszą, że za doładowanie 5zł dostali 12.5GB a inni, że tylko 7.5GB. Wygląda na to, że wprowadzone od 1 września zmiany w regulaminie są egzekwowane i za doładowanie przez stronę www ale bez zalogowania dodatkowy bonus nie wpadnie

Im większą presję wywiera Orange na założenie konta w nowym Mój Orange tym mniejszą ochotę mam to zrobić, nawet jeśli stracę na GB :D
A to wogóle nie masz konta MO czy masz starą strone? Jak nie masz wogóle MO to od jego założenia raczej nic nie stracisz ani nie dostaniesz alergii czy nerwicy. Niezarejestrowani nie mają już wyboru czy stary czy nowy MO.

Starą wersję MO nie łatwo jest odblokować, bo potrzeba specjalnych trików z programem blokującym reklamy. Piszą na stronach orange, że pełno funkcji i szczegółowych bilingów nie uzyskasz na starym MO, ale to guzik prawda - w 95% wszystko jest i nawet czasem serwisują system starego.
No, ale chyba nie doładujesz ze starego MO by spełnić warunki nowej promocji, bo przekierowuje tylko na doladowania.orange.pl z pustym formularzem.
Ktoś próbował odważnie przez starą stronkę MO 5zł puścić?
matteus pisze:
09 wrz 2021, 08:18
Ja złożyłem reklamację, zobaczymy jak rozpatrzą.
matteus reklamacje to złóż do karlosa20 bo zarzekał się że tak jak ty zrobiłeś pójdzie i mi. Na szczęście ja dopiero za kilka dni doładowuje.
 #1121633  autor: admundo
 09 wrz 2021, 15:09
Odpaliłem biały starter i rzeczywiście cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB - 15GB za 25zł na 31 dni włączyła się automatycznie. Nie wiem tylko dlaczego na opakowaniu od startera jest napisane o usłudze Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz + 30GB co 31 dni, a włączyła mi się usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB + 15GB co 31 dni? Wygląda na to że to nie będzie 30GB tylko 15GB co miesiąc powiększone o kolejne GB. Dziwne. Ale tak poza tym chociaż nie jest to może super tanio ale jest to lepsze niż usługa 1TB na rok i będzie jak znalazł w przerwach jesienno-zimowych między starterami Play ze 100GB za 5 zł.
 #1121637  autor: admundo
 09 wrz 2021, 16:18
OK a jeśli robię tylko przelewy SMS-owe i nie doładowuję np. przez internet czy zdrapki, to tych 15GB dodatkowych nie będzie pewnie? Opis na opakowaniu jest trochę mylący bo sugeruje jakby to właśnie w usłudze Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB było to 30GB.

I jeszcze jedno, czy jak ta usługa cykliczna Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB odnowi się za 31 dni to przedłuży się ważność konta, czy muszę sam przedłużać konto co rok SMS-em START na nr 8002?
 #1121644  autor: darekka
 09 wrz 2021, 17:16
Jeśli będzie kasa na koncie i nie zmienisz niczego to usługa samoczynnie będzie się odnawiać co miesiąc i kumulować niezużyte GB z nowymi wedle wzorca 15GB+16GB+17GB+18GB itd, a konto główne(poł.wychodzące, ważność GB z usługi i ważność kasy) wydłuży się o kolejny miesiąc.

Starter tak pięknie opisali, że wydaję się iż powinno być 30GB ale zauważ, że po aktywacji masz na nim 30GB w 2 częściach: 15 GB z usługi i 2część to bonus za doładowanie też 15GB(system uznał, że startowe 30zł na karcie to doładowanie i tak ma być). Razem jest te 30GB ale pierwsze się będą kumulować z odnowień usługi, a drugie możesz zachować doładowując konto w promocji doładowań przez MojOrange(aplikacja mobilna nie tworzy problemów) kwota 5zł dostaniesz za to 12,5GB ważne 2 dni lub tyle ile masz ważne obecne czyli miesiąc(za 29zł. możesz wykupić rok ważności tych bonusowych GB aktywując usługę "Więcej czasu na internet" dającą+365dni na GB promocyjne za doładowanie i darmowe RWK na konto główne(tylko kasę wydłuży). Można kilkukrotnie wydłużyć GB z doładowań.

Jeśli zasilać będziesz konto w sposób nie dający GB za doładowanie(np.przelew sms) to tych 15GB bonusowych nie utrzymasz inaczej niż odpłatnie za 29zł/rok uslugą "Więcej czasu na internet" dodającą gratis RWK na konto główne!

Stan środków, ważność GB z doładowań, ważność GB z odnawialnej usługi itp ładnie odsłuchasz pod darmowym *500

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1121645  autor: admundo
 09 wrz 2021, 17:42
Czyli tak jak mówiłem opis jest nieco mylący. Na razie pal licho te GB bonusowe, trudno, niech cyka po 15GB, 16GB, 17GB itd. (plus kumulacja nie wykorzystanych GB) miesięcznie. Interesują mnie głównie GB z usługi a nie z doładowań bo jeszcze nie wiem czy będę korzystał z przelewów SMS czy z doładowań. Z czasem i tak się nazbiera dużo a mi to wystarczy. Pozostaje jeszcze kwestia przedłużenia ważności konta głównego za 31 dni ale jak coś to za 3 zł przedłużę na rok, to nie jest majątek.
 #1121647  autor: admundo
 09 wrz 2021, 18:05
Za 6 zł. Stara cena na opakowaniu startera. 3 zł więcej to i tak nie majątek. Ale już 29 zł to tak średnio...

Chyba że odnowienie usługi będzie przedłużało konto główne. Ktoś tu kiedyś pisał że przedłuża.
 #1121648  autor: darekka
 09 wrz 2021, 18:19
Odnowienie usługi cyklicznej konto wydłuży+GB z usługi+kasa na koncie o miesiąc. Co do ewentualnych GB za doładwonaia to promka do końca roku więc masz czas na przemyślenie z czego chcesz finansować nolimt cykliczny.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1121650  autor: darekka
 09 wrz 2021, 18:45
Zakładając, że nie zechcesz mieć darmowych GB za doładowanie, a nolimit finansować będziesz z kasy nie dodającej jakichkolwiek bonusów to mając cykliczny nolimit i kasę na jego odnowienie konto się będzie samoczynnie wydłużać o długość cyklu usługi: 31 lub 7dni.

W przypadku takim jak ja opłacało się wydłużyć posiadane GB z doładowań po 5zł./12,5GB o 4 lata(i o tyle poł.wychodzące), bo i tak musiałem zapewnić kasę na nolimit(7dniowy), a przy okazji zebrało się całkiem sporo "darmowych" GB(1340GB), których nie dam rady zużyć. W tle cykliczny nolimit i zero stresu, że neta braknie nawet gdybym misiał zrezygnować z nolimitu cyklicznego net będzie jeszcze ważny sporo czasu.

Wiadomo trzeba sobie przekalkulować co u kogo lepiej wyjdzie.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1121664  autor: biala1991
 09 wrz 2021, 22:24
kazik20 pisze:
09 wrz 2021, 14:55
A to wogóle nie masz konta MO czy masz starą strone? Jak nie masz wogóle MO to od jego założenia raczej nic nie stracisz ani nie dostaniesz alergii czy nerwicy. Niezarejestrowani nie mają już wyboru czy stary czy nowy MO.

Starą wersję MO nie łatwo jest odblokować, bo potrzeba specjalnych trików z programem blokującym reklamy. Piszą na stronach orange, że pełno funkcji i szczegółowych bilingów nie uzyskasz na starym MO, ale to guzik prawda - w 95% wszystko jest i nawet czasem serwisują system starego.
No, ale chyba nie doładujesz ze starego MO by spełnić warunki nowej promocji, bo przekierowuje tylko na doladowania.orange.pl z pustym formularzem.
Mam "stare" MO tzn. nie mam, bo zostało zablokowane a ja nie znam żadnych tricków na obejście tego. :)
(z tego co piszesz to doładować tą drogą i tak się nie da).




Nie wiem na czym polega rejestracja na stronie doładowań? Widziałam, że w formularzu wymagany jest adres mailowy ale może po przejściu dalej będą wołać numer telefonu i okaże się, że założyli mi konto w nowym Mój Orange?
Czy to konto na stronie doładowań ma służyć wyłącznie do podpięcia karty (niedoczekanie) :D i z żadnymi bonusami nie ma związku?
 #1121665  autor: 3G
 09 wrz 2021, 22:45
Jak ktoś tam pisał, że potrzebuje 25GB miesięcznie to żadne tam pakiety cykliczne - ładować piątkami przez aplikację lub stronę Orange (ale będąc zalogowanym - tzn. wchodzisz na konto numeru i dajesz doładuj). 25GB to jest 10 zł miesięcznie. Na 3 lata to 360 zł. Dodatkowo jeśli wtedy będzie jakiś pakiet typu 1TB to za uzbierane pieniądze dalej można mieć net wykupując ten pakiet.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1121666  autor: zoltan666
 09 wrz 2021, 22:46
Doładowanie kwotą 5 zł. przez stronę doładowania.orange.pl po zalogowaniu i tak daje w sumie tylko 7,5GB, a nie 12,5GB tak jak przez aplikację.
  • Strona 229 z 483
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 483
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 483