DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 478
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 478
 #825521  autor: Leo
 27 wrz 2015, 14:50
Czy ta promocja została odwołana czy nadal obowiązuje:

Regulamin promocji: „Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę”
obowiązuje od dnia 01.01.2014 r. do odwołania

Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę” (dalej „Promocja”) to promocja dostępna dla Abonentów oferty Orange Free na kartę. W ramach Promocji Abonent ma możliwość otrzymania dodatkowego pakietu danych na połączenia z Internetem (dalej „Bonus”), z zastrzeżeniem pkt 2, 11 i 12 poniżej.
...

Za 100 zł i więcej było np. 6 GB. Promocje łączą się a więc za doładowanie zdrapką, wdrukiem z terminala czy w bankomacie powinno być - jeśli ta promocja nadal jest, 42 GB (36+6). Jeśli nie obowiązuje to niektóre doładowania nie mają już żadnej promocji np. za pomocą telefonu z rachunkiem czy stacjonarnego.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2015, 15:24 przez Leo, łącznie zmieniany 1 raz.
 #825529  autor: Leo
 27 wrz 2015, 15:46
Na starterach aktualnie dostępnych w sprzedaży (np. 9 zł + 1 GB Lte) jest nadrukowany na rewersie opis bonusu z w/w promocji obowiązującej od 01.01.2014 r. to jest za:

5 zł - 152 MB
25 zł - 1.01 GB
50 zł - 2.27 GB
100 zł - 6 GB

Orange ma w innych regulaminach dodatkowe bunusy za tzw. doładowanie online lub zakupionym kuponem (zdrapką). Doładowanie online składa się z dwóch oddzielnych bonusów (nie wiadomo zresztą po co) a kuponowe tylko z jednego. Przy 100 zł doładowaniu kuponem powinniśmy dostać aktualnie 6 GB z promocji jak wyżej i 36 GB z nowej promocji "Internet za darmo". Razem 42 GB. Przy doładowaniu online dostajemy standardowy bonus 6 GB + 30 GB bonusu zasadniczego online i 6 GB bonusu dodatkowego online.

Wszystko pod warunkiem, że nadal korzystamy z promocji wprowadzonej 01.01.2014 r. :?: Jeśli Orange wycofał tę promocję (podobno) to mamy mały problem bo na starterach pisze, że za każde doładowanie np. za 100 zł otrzymasz 6 GB darmowego bonusu a jak się wydaje nie jest to już do końca prawdą. :( Mamy przecież też doładowania z telefonu z rachunkiem czy z stacjonarnego.

PS. Na stronie głównej Telepolis, w komentarzu do wiadomości o zmianie pakietów ktoś wspomniał o wiadomości SMS którą dostał mówiącej o zakończeniu zasadniczej promocji doładowań OFnK. Jeśli rzeczywiście promocja została odwołana to każdy kto z niej wcześniej skorzystał ma jeszcze 3 miesiące jej obowiązywania czyli mniej więcej do końca roku. Tak regulamin:

"Regulamin promocji: „Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę”
obowiązuje od dnia 01.01.2014 r. do odwołania
...
13. Promocja obowiązuje do odwołania, a Operator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w każdym czasie bez podania przyczyny. W przypadku zakończenia Promocji, Abonent, który skorzystał z Promocji jeszcze przed jej zakończeniem może kontynuować korzystanie z Promocji przez kolejne trzy miesiące od momentu poinformowania go SMS-em o zakończeniu świadczenia Promocji."
 #825555  autor: Blank
 27 wrz 2015, 19:20
@bazooka,
to jak coś działa to inna sprawa. Ty pisałeś o przedłużaniu oficjalnym i zgodnym z regulaminem, a tak nie było, nie jest, i szczerze wątpię, aby miało być w najbliższej przyszłości.
@Leo, według moich informacji, podstawowa promocja, o której piszesz, została odwołana. Stąd nie 42 GB, lecz 36 GB

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #825600  autor: Leo
 28 wrz 2015, 09:49
Jeśli odwołana to mamy jeszcze 3 miesiące jej obowiązywania (dla tych co skorzystali). Ja mam dwa numery w OFnK i na żadnym nie otrzymałem SMS-a o zakończeniu promocji. Będzie okazja to przetestuję doładowanie za 100 zł zdrapką i zobaczymy czy będzie 36 czy 36+6 GB.
 #832829  autor: Dax13
 02 lis 2015, 18:35
Dzisiaj, kupiłem starter w taryfie YES (opcja ze zmianą taryfy przy pierwszym włączeniu) i od razu zmieniłem taryfę na OFnK i dostałem bonus 4GB ważny 30 dni. Z ciekawości zadzwoniłem na infolinię wypytać się o ten pakiet to tak naprawdę konsultant sam nie wiedział skąd się on wziął ani jak go sprawdzić. Ktoś posiada informację czy to jakaś oficjalna promocja?
Obrazek
 #832856  autor: Cage
 02 lis 2015, 20:47
Ciekawe, czy te 4 GB da się przedłużyć na rok czasu, wysyłając SMS o treści START na numer 8002

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM
 #832928  autor: bazooka
 03 lis 2015, 07:49
Wybacz, na smartfonie widocznie nie załadowała się grafika :oops:
Wobec tego, jak widzimy nie jest to "bonusowy" pakiet tylko "promocyjny", szanse na wydłużenie jego ważności są zerowe :)
 #833267  autor: jogus48
 04 lis 2015, 16:31
chciałbym się dowiedzieć, czy w OFnK można uruchomić któryś z tych pakietów?

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html

na stronie jest napisane, że usługa jest dostępna we wszystkich taryfach Orange na kartę. ściągnąłem regulamin i nie znalazłem żadnych "wyjątków", choć przeczytam jeszcze raz :) czy ktoś uruchamiał którykolwiek z tych pakietów w OFnK?

jeszcze jedna sprawa - z jakich aplikacji na Androida korzystacie w celu doładowania konta? oczywiście interesune mnie aby nie utracić bonusowej paczki danych :) czy Mój Orange ogarnia uruchamianie pakietów w OFnK? albo jakieś odpowiedniki dzięki którym można dostać jeszcze jakieś dodatkowy bonus za doładowanie?
 #833316  autor: Blank
 04 lis 2015, 20:16
Każdy z tych pakietów jest dostępny w Orange Free na kartę.
W OFnK uruchomisz następujące pakiety:
- wszystkie nowe pakiety internetowe [ 500MB za 5 zł, 2 GB za 12 zł, 2 GB + SMS za 15 zł, 5 GB + SMS za 25 zł ]
Aktywacja powyższych nie powoduje zmiany taryfy. Zarówno teoretycznie (regulamin), jak i praktycznie (testowane).
- Rozmowy (kom., stac.) i SMS-y (kom.) bez limitu do wszystkich za 9 zł / 7d, lub 30 zł / 31d
- Rozmowy (kom., stac.) i SMS-y (kom.) bez limitu do wszystkich oraz 2 GB za 12 zł / 7d, lub 35 zł / 31d
Aktywacja powyższych teoretycznie nie powoduje zmiany taryfy (regulamin). Nie ma informacji o problemach, ale nie ma też do tej pory potwierdzenia od nikogo, że działa.
- Rozmowy (kom.) do wszystkich za 7 zł / 7d, lub 25 zł / 31d
Aktywacja powyższego nie powinna zmienić taryfy, ale ją zmienia (!). Nie jest to zgodne z regulaminem.

W sytuacji, gdy coś nie działa zgodnie z regulaminem, zachęcam do korzystania z czatu orange - oficjalnego, nowego, darmowego kanału kontaktu - od poniedziałku do piątku (dni robocze), od 8 do 20.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #834185  autor: Dax13
 09 lis 2015, 19:13
Dax13 pisze:Dzisiaj, kupiłem starter w taryfie YES (opcja ze zmianą taryfy przy pierwszym włączeniu) i od razu zmieniłem taryfę na OFnK i dostałem bonus 4GB ważny 30 dni. Z ciekawości zadzwoniłem na infolinię wypytać się o ten pakiet to tak naprawdę konsultant sam nie wiedział skąd się on wziął ani jak go sprawdzić. Ktoś posiada informację czy to jakaś oficjalna promocja?
Dax13 pisze:No rzeczywiście, tym bardziej że to starter z kwotą 5 a nie 20zł :D
Jakby ktoś był zainteresowany to udało mi się powtórzyć ten sposób na darmowe 4GB
 #834207  autor: Maks SIM
 09 lis 2015, 22:16
za 5zł - 4GB to niezła opcja, trzeba będzie spróbować, coś ostatnio Internet w Playu szwankuje,
a ten net w Orange przy takich osiągach to dobra alternatywa:)
Jak te startery wyglądają? może ktoś bliżej opisać albo jakiś zrzut dać ?
-----
Nadal działa "internet na próbę" 1GB /0zł / 7dni w Orange
Aktywacja:SMS o treści TAK pod numer: 80104
Pakiet można aktywować tylko 1 raz dla danej karty SIM.
Sam sprawdziłem na karcie przeznaczonej na straty z napisem POP :D
i działa :)) 12 Mbps / 3,5Mbps/ 22ms ping

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
  • Strona 1 z 478
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 478
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 478