DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 475
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 475
 #825226  autor: Blank
 25 wrz 2015, 17:42
Z dniem 25.09.2015r pakiety internetowe zmianiają się z Orange.
Pakiety internetowe 200 MB i 1 GB zostają zwiększone do odpowiednio 500 MB i 2 GB, a ich cena, oraz sposób aktywacji nie zmienia się.
Dodatkowo, Orange wprowadza paczki Internet + SMS-y.
2 GB + nielimitowane SMS-y za 15 zł
5 GB + nielimitowane SMS-y za 25 zł

Każdy ze zmienionych pakietów jest ważny 30 dni. Aby je aktywować, należy wysłać poniższą komendę na numer 260 (wersja jednorazowa), lub 261 (cykliczna). Uwaga! SMS wysłany pod numer 260, lub 261 jest płatny.
    500 MB - NET52 GB - NET122 GB + SMS-Y - PAKIET155 GB + SMS-Y - PAKIET25
Pakiet można włączyć również bezpłatnie przez portal Mój Orange (www). Aplikacji nie uruchomimy za pomocą aplikacji mobilnej.

Aby sprawdzić pozostałą ilość transferu, należy wysłać SMS z poniższą komendą na numer 260 (w. jednorazowa), lub 261 (w. cykliczna).
    500 MB - ILE5002 GB - ILE2 GB + SMS-Y - ILE155 GB + SMS-Y - ILE25
Ważne. W serwisie Mój Orange, oraz aplikacji mobilnej nie są widoczne połączenia internetowe.

====

Z dniem 25.09, Orange wycofuje promocję "Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę". Zastąpiona zostanie promocją "Internet za darmo", w ramach której bonusy za doładowanie zwykłym kodem doładowującym zostają zwiększone do poziomu bonusu za doładowanie online. Czyli nawet do 36 GB.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #825264  autor: Przemix
 25 wrz 2015, 19:49
Piekło zamarzło - lejek w Orange i to 64kbps!
A dlaczego wielomiesięczność znika z Free? Z tego co widzę gigabonus zsumowali z normalnym bonusem nawet zaokrąglając w górę więc wg mnie nie powinno być komplikacji z przedłużeniem na rok. Ciekawi taryfa Smart w której gigabonusy pozostały. No to czekamy na promocję mpotwora.
 #825270  autor: Leo
 25 wrz 2015, 20:07
Czego ci szkoda skoro bonus jest taki sam ? Były przedtem dwa bonusy: standardowy i za doładowanie online. Teraz jest jeden już bez rozgraniczenia doładowań. Poza tym nie widziałem nigdzie że bonus będzie miał inny termin ważności niż środki na koncie np. rok. Okresy ważności doładowania i bonusu są takie same według strony Orange.

Nazwa promocji jest bardzo kontrowersyjna i myślę że wkrótce będziemy mieć interwencję w tej sprawie:

Regulamin promocji ”Internet za darmo
obowiązuje od dnia 25 września 2015 r. do odwołania
...
 #825271  autor: Niezgodna7
 25 wrz 2015, 20:28
Leo.
Chodziło o rzekome wycofanie bonusu po doładowaniu zdrapką - stąd nieporozumienia.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #825273  autor: bazooka
 25 wrz 2015, 20:33
divhashmorex pisze:Ważne. W serwisie Mój Orange, oraz aplikacji mobilnej nie są widoczne połączenia internetowe.
Czekam na informację oficjalną od połowy sierpnia, odpisano mi, że przekazano sprawę do działo technicznego i zamknięto moje zgłoszenie.
Podgląd w połączenia z internetem nie jest dostępny od 30 lipca b.r. - oficjalnej informacji co z tym, brak!
Może podpytałbyś gdzie trzeba i napisał coś więcej, co :?:

Co bardzo ważne moim zdaniem mieści się też w tych zdaniach:
Usługa dostępna we wszystkich taryfach Orange na kartę
Co do lejka sprostujmy:
Po wykorzystaniu środków z pakietu 2 GB, 2 GB + SMS i 5 GB + SMS możesz nadal, bezpłatnie korzystać z internetu z prędkością ograniczoną do 64 kb/s, aż do końca ważności pakietu!
...więc dotyczy to tylko największych pakietów >12zł.

@Calm - ja dalej Ciebie nie rozumiem, sprostujesz :?:
 #825287  autor: witan93
 26 wrz 2015, 00:23
No to zrobiło się ciekawie ;) Jedna z lepszych opcji to taryfa Orange Free na kartę - 15 GB po doładowaniu za 50 zł + za 25 zł kupujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci + za 15 zł pakiet nielimitowane smsy do wszystkich sieci i dodatkowe 2 GB. W sumie za 40 zł miesięcznie mamy 17 GB na miesiąc i no limit rozmowy/smsy do wszystkich. Jak ktoś jak w moim przypadku ma zobowiązanie zetafona 50 zł, to oferta idealna.
 #825421  autor: Pawrzes
 26 wrz 2015, 19:11
Nowy bonus i regulamin dotyczy tylko doładowań w formie offline. Regulamin z bonusami po doładowaniu przez internet pozostał niezmieniony ale dodano nowe z dodatkowymi bonusami więc np. doładowując online 50 zł dostaje się 12 + 3 GB czyli tyle samo co nowy bonus 15 GB za doładowanie kodem.

Pozdrawiam
 #825448  autor: bazooka
 26 wrz 2015, 20:51
Zmiana regulaminów może mieć znaczenie jednak dla taryfy SMART, bo jeśli "bonus" ma trafiać na konto internetowe przypisane do konta głównego, a nie bonusowego to przy doładowaniach offline, taki pakiecik można przedłużyć oficjalnie i zgodnie z regulaminem o rok według promocji RWK (START na 8002).
 #825449  autor: Blank
 26 wrz 2015, 20:56
@bazooka, regulamin Konta Ważnego Rok mówi wyłącznie o taryfie Orange Free na kartę. Regulaminowo nic się zatem nie zmienia dla Orange Smart, aczkolwiek pytanie, na jakie będą trafiały bonusy jest tu bardzo ważne. Być może "bug" zostanie naprawiony.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #825452  autor: bazooka
 26 wrz 2015, 21:21
Regulamin RWK mówi o przedłużaniu ważności konta głównego w każdej taryfie. Jeśli bonus nie będzie już bonusem tylko stałym dodatkiem (transferem) do konta będzie przedłużany jak wszystko inne... jeśli tak nie będzie taryfę SMART przy działających pakietach głosowych w OFnK - można już w tej chwili usunąć z oferty.
 #825486  autor: Blank
 27 wrz 2015, 11:10
@bazooka


Regulamin KWR:
5. W momencie aktywacji Promocji ważność konta głównego na połączenia wychodzące zostaje przedłużona do roku od dnia wysłania SMS<a. Jednocześnie ważność konta na połączenia przychodzące ustalana jest na 30 dni od zakończenia okresu ważności na połączenia wychodzące.
14. W przypadku korzystania z oferty Orange Free na kartę, ważność bonusów internetowych przyznawanych w ramach tej oferty po doładowaniu, zostaje przedłużona zgodnie z okresem ważności konta ustawionym w chwili aktywacji Promocji, jeśli doładowania te zostały dokonane po aktywacji Promocji.
Powyższe jasno określa co jest przedłużane. Jest to konto główne. Przejrzyj sobie regulaminy praktycznie dowolnej usług i zobacz, co znaczy konto główne. Myślę, że na dobry początek proponuję regulamin "Nowej Gwarancji Zwrotu", gdzie masz informację o tym, że środki z konta głównego wracają w ciągu 24 godzin od doładowania konta, jeśli doładujesz konto po upływie okresu poł. wych., ale przed upływem 7 dni od tego terminu.
Czy twoim zdaniem, jeśli doładujesz w ciągu 7 dni od upływu, środki na transfer danych również powrócą? Nie? No to nie jest to konto główne i nie ulega przedłużeniu na innych warunkach niż pkt 14.
Pomijam, że zmiana regulaminów dotyczy wyłącznie taryfy Orange Free na kartę, oraz, że bonus jest nadal tylko bonusem...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #825490  autor: bazooka
 27 wrz 2015, 11:41
@divhash
Rozumiem, że moje *zaklinanie (się pisze :P) rzeczywistości ma się jakoś to Twojej dyskredytacji Orange za mnogość błędów w systemie względem regulaminów i wykorzystywanie tego przez klientów...
Mam teraz okazać Tobie brak argumentów :?: - mógłbym, ale Ty doskonale wiesz co i jak działa w tej chwili i nic się nie zmieni w tym względzie - a ja płakać za SMART nie będę...wszędzie są zmiany i tylko mogę mieć nadzieje takie jak @Braymer w poście wyżej oraz fakt, że zapis w MO w postaci: "Pakiet Danych" to coś nie-odalienowanego od Konta głównego. Poza tym mogę zawsze spróbować doładować za 5zł online by sprawdzić ważność bonusu a potem doładować zdrapką po "inny bonus".
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2015, 12:15 przez bazooka, łącznie zmieniany 2 razy.
 #825521  autor: Leo
 27 wrz 2015, 14:50
Czy ta promocja została odwołana czy nadal obowiązuje:

Regulamin promocji: „Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę”
obowiązuje od dnia 01.01.2014 r. do odwołania

Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę” (dalej „Promocja”) to promocja dostępna dla Abonentów oferty Orange Free na kartę. W ramach Promocji Abonent ma możliwość otrzymania dodatkowego pakietu danych na połączenia z Internetem (dalej „Bonus”), z zastrzeżeniem pkt 2, 11 i 12 poniżej.
...

Za 100 zł i więcej było np. 6 GB. Promocje łączą się a więc za doładowanie zdrapką, wdrukiem z terminala czy w bankomacie powinno być - jeśli ta promocja nadal jest, 42 GB (36+6). Jeśli nie obowiązuje to niektóre doładowania nie mają już żadnej promocji np. za pomocą telefonu z rachunkiem czy stacjonarnego.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2015, 15:24 przez Leo, łącznie zmieniany 1 raz.
 #825529  autor: Leo
 27 wrz 2015, 15:46
Na starterach aktualnie dostępnych w sprzedaży (np. 9 zł + 1 GB Lte) jest nadrukowany na rewersie opis bonusu z w/w promocji obowiązującej od 01.01.2014 r. to jest za:

5 zł - 152 MB
25 zł - 1.01 GB
50 zł - 2.27 GB
100 zł - 6 GB

Orange ma w innych regulaminach dodatkowe bunusy za tzw. doładowanie online lub zakupionym kuponem (zdrapką). Doładowanie online składa się z dwóch oddzielnych bonusów (nie wiadomo zresztą po co) a kuponowe tylko z jednego. Przy 100 zł doładowaniu kuponem powinniśmy dostać aktualnie 6 GB z promocji jak wyżej i 36 GB z nowej promocji "Internet za darmo". Razem 42 GB. Przy doładowaniu online dostajemy standardowy bonus 6 GB + 30 GB bonusu zasadniczego online i 6 GB bonusu dodatkowego online.

Wszystko pod warunkiem, że nadal korzystamy z promocji wprowadzonej 01.01.2014 r. :?: Jeśli Orange wycofał tę promocję (podobno) to mamy mały problem bo na starterach pisze, że za każde doładowanie np. za 100 zł otrzymasz 6 GB darmowego bonusu a jak się wydaje nie jest to już do końca prawdą. :( Mamy przecież też doładowania z telefonu z rachunkiem czy z stacjonarnego.

PS. Na stronie głównej Telepolis, w komentarzu do wiadomości o zmianie pakietów ktoś wspomniał o wiadomości SMS którą dostał mówiącej o zakończeniu zasadniczej promocji doładowań OFnK. Jeśli rzeczywiście promocja została odwołana to każdy kto z niej wcześniej skorzystał ma jeszcze 3 miesiące jej obowiązywania czyli mniej więcej do końca roku. Tak regulamin:

"Regulamin promocji: „Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę”
obowiązuje od dnia 01.01.2014 r. do odwołania
...
13. Promocja obowiązuje do odwołania, a Operator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w każdym czasie bez podania przyczyny. W przypadku zakończenia Promocji, Abonent, który skorzystał z Promocji jeszcze przed jej zakończeniem może kontynuować korzystanie z Promocji przez kolejne trzy miesiące od momentu poinformowania go SMS-em o zakończeniu świadczenia Promocji."
 #825555  autor: Blank
 27 wrz 2015, 19:20
@bazooka,
to jak coś działa to inna sprawa. Ty pisałeś o przedłużaniu oficjalnym i zgodnym z regulaminem, a tak nie było, nie jest, i szczerze wątpię, aby miało być w najbliższej przyszłości.
@Leo, według moich informacji, podstawowa promocja, o której piszesz, została odwołana. Stąd nie 42 GB, lecz 36 GB

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
  • Strona 1 z 475
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 475
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 475