DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 91 z 483
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 483
 #992077  autor: adacomp
 06 maja 2018, 18:49
Jak ktoś ma nową aktywację to musi poczekać 31 dni i doładować KG na minimum 10zł.
SMS też są płatne 20gr za każdy przelew w PL, w roamingu 45gr.
 #992085  autor: 24bis24
 06 maja 2018, 19:21
Ron pisze:To prawda w Pre-Paid tak w Orange jest, ale ostatnio reklamowali rozmowy i SMSy bez limitu na majówkę za 7zł, aby przekonać osoby które korzystają z limitowanych paczek.
nie należy``rozmawiać``dłużej niż 59 minut, dzwonić na różne numery od czasu do czasu odebrać jakąś rozmowę, wysłać kilka sms i tak można lecieć latami. Orange nic nie zablokuje za sztuczny ruch. :)
Są posiadacze ZM w Play przestrzegający tych zasad i mają po kilka tysięcy godzin nabitych we Freshu nie mylić z Play Kartą.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #992086  autor: Ron
 06 maja 2018, 19:31
24bis24 pisze: Są posiadacze ZM w Play przestrzegający tych zasad i mają po kilka tysięcy godzin nabitych we Freshu nie mylić z Play Kartą.
I tego nie popieram... Nabijania minut, które w dobie usług bez limitu mija się z celem. :-)

Pisze o normalnym korzystaniu, dzwonieniu...
Ostatnio zmieniony 06 maja 2018, 19:39 przez Ron, łącznie zmieniany 1 raz.
 #992089  autor: 24bis24
 06 maja 2018, 19:38
I tego nie popieram... Nabijania minut, które w dobie usług bez limitu mija się z celem.
ale za usługi bez limitu musisz wydać kasę pomijając liczne promocje :-)
forum_tg pisze:Czyli kwota za Grunwalada zwróciła się osobom które chciałby w mniej niż 4 miesiące
kwota przez przelew sms nie zwróciła się nikomu :-)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #992101  autor: adacomp
 06 maja 2018, 20:21
Po co komu w Freshu kilka tysięcy nabitych godzin nie rozumiem.
W dobie no-limit za 9,90zł po co takie januszowanie.
Sam mam w rodzinie 2xFresh+ZM a tam tylko po ok.20h na każdej i naprawdę to wystarczy.
 #992109  autor: zoltan666
 06 maja 2018, 20:45
surface123 pisze:I te 50 zł musisz w taki sposób "upłynnianić" aż 10 tygodni ;)
A skąd te 10 tygodni? Wystawiasz w przyzwoitej cenie, trafia się klient, płaci i po 10 dniach jest po sprawie.
24bis24 pisze:
forum_tg pisze:Czyli kwota za Grunwalada zwróciła się osobom które chciałby w mniej niż 4 miesiące
kwota przez przelew sms nie zwróciła się nikomu :-)
Jeśli przez Allegro to raczej się nie zwróciło, ale wydając 200 zł. na doładowanie te 180 zł. można było odzyskać. Jeśli komuś znajomemu przelewało się środki to mogło się zwrócić, bo przecież doładowując numer za 200 zł. na konto trafiało 230 zł. + 10% doładowania (20 zł.) na Skarbonkę. Do przelania było więc 250 zł. minus opłaty za przelew sms.
 #992124  autor: forum_tg
 06 maja 2018, 21:13
adacomp pisze:Po co komu w Freshu kilka tysięcy nabitych godzin nie rozumiem.
W dobie no-limit za 9,90zł po co takie januszowanie.
Sam mam w rodzinie 2xFresh+ZM a tam tylko po ok.20h na każdej i naprawdę to wystarczy.
bo starsza osoba lub taka co nie korzysta z internetu / smsów za 5 zł na rok (które potem może wykorzystać) korzysta z telefonu i gada "do woli".

24bis24 pisze:
forum_tg pisze:Czyli kwota za Grunwalada zwróciła się osobom które chciałby w mniej niż 4 miesiące
kwota przez przelew sms nie zwróciła się nikomu :-)
W 100% nie, bo smsy kosztują, czyli prawie cała. Chyba że masz coś innego na myśli. Poprzez przelew sms (pojedynczy i regularny odzyskujesz miesięcznie ponad 70 zł)
 #992158  autor: aster
 06 maja 2018, 23:34
Ogólnie rzecz mówiąc to 25zł za no limit w Orange fnk - szczególnie biorąc pod uwagę przydział GB (15GB na dzień dobry) oraz comiesięczny przyrost o 1GB za lojalność - jest bardzo dobrą ofertą na tle konkurencji.

Tym bardziej jeśli da się wpłacić pieniądze na inną kartę SIM do netu, zgarnąć tam dodatkowy bonus w postaci kilkadziesiąt GB transferu... i później transferować forsę do SIM w telefonie w celu opłacania ww. no limit w Orange fnk.

Obecnie jestem jeszcze w Play, ale cięcia w roamingu (wiem wiem, Orange też wystąpił o zgodę na "dopłaty") skłaniają mnie do rozejrzenia się czy nie ma na rynku jakiejś lepszej oferty.
 #992207  autor: sylwekZolkusza
 07 maja 2018, 11:04
aster pisze:Ogólnie rzecz mówiąc to 25zł za no limit w Orange fnk - szczególnie biorąc pod uwagę przydział GB (15GB na dzień dobry) oraz comiesięczny przyrost o 1GB za lojalność - jest bardzo dobrą ofertą na tle konkurencji.

Tym bardziej jeśli da się wpłacić pieniądze na inną kartę SIM do netu, zgarnąć tam dodatkowy bonus w postaci kilkadziesiąt GB transferu... i później transferować forsę do SIM w telefonie w celu opłacania ww. no limit w Orange fnk.

Obecnie jestem jeszcze w Play, ale cięcia w roamingu (wiem wiem, Orange też wystąpił o zgodę na "dopłaty") skłaniają mnie do rozejrzenia się czy nie ma na rynku jakiejś lepszej oferty.
Zasady roaming w Orange >> https://www.youtube.com/watch?v=IJyAolJt2Bo
 #992288  autor: ricki123
 07 maja 2018, 19:15
Ostała mi się w rodzinie karta z taryfą Orange free na kartę z jakimiś 40 GB netu ważnego do końca maja br. W jaki sposób utrzymać ten net? Jeśli trzeba doładować to co wychodzi najkorzystniej? No i czy po doładowaniu trzeba jeszcze coś robić aby net nie zniknął? No chyba że jest jeszcze jakiś inny patent bez doładowania :)
 #995567  autor: tele2017
 26 maja 2018, 11:40
Zauważyłem ciekawą przypadłość łącza w OFNK. Gdy połączenie mi zwalnia to wystarczy wejść na taką specjalną stronę orange'owską z pomiarem prędkości i wtedy po jej wczytaniu łącze przyśpiesza kilka razy i znów możemy dawnloadera używać żwawo. Jak po jakimś czasie znowu zwolni robimy to samo i znowu śmiga jak ta lala.
 #995968  autor: areksz
 29 maja 2018, 08:31
witam,
jeśli jesteś zdziwiony czemu dzwonią do ciebie oszołomy z konferencjami garnkami itp syfem to odpowiedź jest Prosta!
to znowu nasz operator Orange ochoczo po 25 maja zmieniła dane marketingowe " na brak wyboru" mimo, że może miałeś wyraźny sprzeciw w nich ustawiony! wspaniale realizują ustawę o RODO, skarga w toku :)
a tu odp. ich pracownika "trzymaliśmy Pana zgłoszenie, które dotyczyło kontaktów marketingowych.
Rzeczywiście, popełniliśmy błąd. Przepraszamy.
Reklamację oczywiście uznaliśmy.
Numery 51xx i 50xxx objęliśmy całkowitym sprzeciwem przetwarzania danych w celach marketingowych wewnątrz Orange Polska, jak i umieszczania numeru w jakichkolwiek spisach i bazach danych.
Nadmieniamy, że w myśl przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych i Prawa Telekomunikacyjnego, dane klientów Orange Polska nie udostępniamy innym podmiotom gospodarczym do celów marketingowych.

Pozdrawiamy,
  • Strona 91 z 483
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 483
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 483