DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 309 z 482
  • 1
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 311
  • 482
 #1138301  autor: zulu144dwa
 12 lis 2022, 15:20
Karlos kombinować, zawsze można. Dopóki nie było promocji 300GB lub innych istotnych promocji to karta z cyklem zasilana była praktycznie tylko przelewami SMS. Ustawiony wcześniej przelew cykliczny 5 zł co 7 dni nadal działa.
Wykorzystuję nawet regulamin przelewów SMS :
... W przypadku jeśli na Koncie Głównym Przekazującego będzie znajdowała się niewystarczająca liczba środków, zostanie on poinformowany SMS-em o konieczności doładowania konta. Próba ponowienia automatycznego przekazania środków będzie podejmowana 3 razy co 3 dni,...
bo trochę uzbierało się złotówek z tłustego czwartku i bonusu +10 dni do NL za doładowanie za 30 zł na karcie z NL.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1138303  autor: Karlos20
 12 lis 2022, 15:25
Ja mam złotówki na koncie, co miesiąc zasilam za 5 aby mieć +25 GB co miesiąc i jest z czego brać za NL+GB co 7 dni (na lepszych warunkach z kumulacją). Byle nie grzebać przy aktywnej usłudze NL+GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138493  autor: Karlos20
 15 lis 2022, 16:19
Już od jutra (od 16.11.2022) GB za Gole (a nawet za ich brak) za jedyne 29 groszy (1 kod za cenę 1 SMSa!) :!: :wink:
Najważniejsze informacje na ten temat:
• Liczba GB jest uzależniona od liczby strzelonych goli naszej reprezentacji:
• każdy gol ma wartość 5 GB,
• wygrany mecz nagradzany jest dodatkowym bonusem w wysokości 3 GB.
• W przypadku braku strzelonych goli, Klienci otrzymają na pocieszenie pakiet 3 GB.
• Wydłużony czas na wykorzystanie pakietu GB z 3 do 7 dni. Jeśli przegroda "Dodatkowy bonus", ma ważność dłuższą niż 7 dni, to data życia GB nie zmieni się. Wysyłając SMSa o treści AKT31 na 811 (SMS darmowy) wydłużamy i kumulujemy ważność bonusu o kolejne 31 dni za cenę jedynie 9 zł.

:arrow: GB trafią do salda "Dodatkowy bonus". GB będą schodzić jako pierwsze, przed GB z doładowań czy innych usług (np. z no-limitów). Fajne: jeśli ktoś jeszcze nie włączył promki 100 GB za 0 zł, polecam to zrobić do 30.11.2022 w Mój Orange (www / apka). GB za Gole i GB z promocji w Mój Orange - łączą się ze sobą !!!

Szansa na darmowe GB będzie w dniach:
⚽️ 16 listopada: mecz Polska - Chile (towarzyski)
⚽️ 22 listopada: mecz Meksyk - Polska
⚽️ 26 listopada: mecz Polska - Arabia Saudyjska
⚽️ 30 listopada: mecz Polska - Argentyna.

Jeśli polska reprezentacja wyjdzie z grupy, zabawa z kodami będzie trwać dalej, a terminy kolejnych meczy, zostaną podane później.
Kody pojawią się w tym wątku wraz z możliwością ich aktywacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138522  autor: Karlos20
 16 lis 2022, 20:21
Kibicujemy Biało-Czerwonym! Dziś reprezentacja Polski zwyciężyła w meczu towarzyskim z Chile! 🙌 ⚽ Z tej okazji otrzymujecie od nas 8 GB internetu!🎉😊
Skorzystaj z bonusu, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange (zalecam z włożoną kartą Orange) lub standardowo o treści ATAKAMA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem -Twojego planu taryfowego).
Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.
Fajne: GB łączą się z bonusem 100 GB z Mój Orange!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138647  autor: biala1991
 19 lis 2022, 08:36
zulu144dwa pisze:
12 lis 2022, 15:20
... W przypadku jeśli na Koncie Głównym Przekazującego będzie znajdowała się niewystarczająca liczba środków, zostanie on poinformowany SMS-em o konieczności doładowania konta. Próba ponowienia automatycznego przekazania środków będzie podejmowana 3 razy co 3 dni,...
To znaczy jeśli dzisiaj z powodu braku środków nie uda się wykonać przelewu to będą jeszcze 3 próby oprócz tej nieudanej dzisiejszej? Którego konkretnie dnia muszę mieć środki na koncie, żeby przelew sms nie został wyłączony? Chodzi mi o maksymalne ograniczenie doładowań i zachowanie cyklicznego przelewu, bo jak wiadomo nie da się go ponownie uruchomić.

A może jest jakiś sposób, żeby nie wyłączając usługi zmienić kwotę przelewu z 5zł na 1zł albo wydłużyć cykl z 7dni na 30dni? :)



Edit
Znalazłam stare wiadomości z innego numeru:

28.06.
Nie można doładować konta nr....., za niski stan konta.

10.07.
Przelew cykliczny na nr..... został wyłączony z powodu braku środków na koncie.

Jak to liczyć?
28.06. planowy termin wykonania i przelew nie został zrealizowany,
01.07. pierwsza nieudana próba,
04.07. druga nieudana próba,
07.07. trzecia nieudana próba,
to dlaczego sms o wyłączeniu przelewu dostaję dopiero 10.07.?


Ktoś przetestował ile realnie dni można przeciągnąć zasilenie konta, żeby przelew sms wykonał się w ostatniej możliwej próbie? 3x3dni (czyli 9dni) jak stanowi regulamin czy 12dni, bo 12tego dnia przychodzi wiadomość o dezaktywacji usługi. Czyżby 12tego dnia była podejmowana jeszcze jedna próba a po niej wyłączenie? Przecież to bez sensu, żeby przelew sms wyłączał się 9tego dnia a info o tym docierało dopiero 12tego
 #1138664  autor: zoltan666
 19 lis 2022, 14:07
biala1991 pisze:
19 lis 2022, 08:36
A może jest jakiś sposób, żeby nie wyłączając usługi zmienić kwotę przelewu z 5zł na 1zł albo wydłużyć cykl z 7dni na 30dni? :)
Próbowałem to załatwić przez konsultanta, ale odpowiedziano mi, ze taka zmiana nie jest możliwa, gdyż usługa została wycofana i żadne zmiany nie są możliwe.
biala1991 pisze:
19 lis 2022, 08:36
Czyżby 12tego dnia była podejmowana jeszcze jedna próba a po niej wyłączenie
I tak prawdopodobnie jest. Ja zasilałem konto zawsze przed 3 dodatkową próbą i było ok. Gdy już przestałem zasilać konto to usługa została wyłączona 3 dni po tej 3 próbie. Myślę, ze gdyby wtedy były środki na koncie to przelew by jednak poszedł.
 #1138667  autor: biala1991
 19 lis 2022, 16:11
zoltan666 pisze:
19 lis 2022, 14:07
Próbowałem to załatwić przez konsultanta, ale odpowiedziano mi, ze taka zmiana nie jest możliwa, gdyż usługa została wycofana i żadne zmiany nie są możliwe.
Dzięki za info, można się było tego spodziewać.


Kiedy jeszcze przelew był dostępny to nawet nie wiedziałam o tych trzech próbach (o podejmowaniu prób przelewu żadna wiadomość nie informuje) sms zawiadamia tylko o wyłączeniu usługi. Myślałam, że wszystko jest zgodne z regulaminem i dezaktywacja następuje po 12 dniach, teraz się okazuje, że z terminami coś nie styka ale już nie ma możliwości przetestować czy rzeczywiście jest jakaś dodatkowa szansa. Nie będę ryzykować i doładuję 9tego dnia.


Rozumiem, że po zrealizowaniu 9tego dnia ustawi się nowy dzień tygodnia, w którym przelew jest wykonywany? (mam cykl 7dniowy)
 #1138673  autor: zoltan666
 19 lis 2022, 19:02
Tak. Po zrealizowaniu przelewu tego 9 dnia, kolejny przelew będzie po 7 dniach. Tym samym odstęp między przelewami co 7 dni można wydłużyć do 16 dni, a może i nawet do 19 dni. Oczywiście mając odpowiednio niską kwotę na koncie.
 #1138689  autor: biala1991
 20 lis 2022, 06:05
asdaf pisze:
19 lis 2022, 19:10
Ps. Doładowanie w 9. dniu to moim zdaniem za późno. Lepiej doładować w 8. dniu.
I cały misterny plan poszedł w..... :D ten 9ty dzień to byłby jednocześnie następny dzień po otrzymaniu pakietu 25GB co pozwala wykorzystać jedno doładowanie do dwóch celów.

Jeśli rzeczywiście nie ma czwartej próby (bardzo prawdopobne) to znaczy, że w okresie między trzecią próbą 9tego dnia a smsem w 12tym dniu system przetwarza info, że ostatnia próba była nieudana i trzeba wyłączyć przelew i na przetrawienie tego info potrzeba aż 3 dni(!). W takim razie są małe szanse, żeby po doładowaniu 9tego dnia rano w tym samym dniu system zdążył przetworzyć, że środki są na koncie i doszło do wykonania udanej próby przelewu. A doładowanie w ósmym dniu (dzień przyznania pakietu 25GB) mnie nie urządza.
 #1138695  autor: Karlos20
 20 lis 2022, 09:43
A czasem zasilenie konta z posiadanego przelewu cyklicznego wyklucza otrzymywanie 25 GB co miesiąc? Tak jest dla obecnych klientów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138697  autor: asdaf
 20 lis 2022, 09:49
biala1991 pisze:
20 lis 2022, 06:05
W takim razie są małe szanse, żeby po doładowaniu 9tego dnia rano w tym samym dniu system zdążył przetworzyć, że środki są na koncie i doszło do wykonania udanej próby przelewu. A doładowanie w ósmym dniu (dzień przyznania pakietu 25GB) mnie nie urządza.
Może udałoby się gdybyś wykonała doładowanie dziewiątego dnia w godzinach 00.00 - 03.00. Ale czy warto zarywać noc? :) No i jest jeszcze ryzyko że Ci wyłączą przelew cykliczny na zawsze. :(
 #1138706  autor: Karlos20
 20 lis 2022, 10:53
3G: co drugi weekend robią konserwacje, poza tym rozdzielają prace techniczne, nie działa MO na www ale działa aplikacja, kody SMS i USSD - to nie wystarczy?

Someone23: 7 zł co 7 dni. Pakiet nie jest dostępny dla numerów aktywnych po dacie 19.09.2019 lub nieposiadających białych starterów za 30 zł.
3 listopada dokonali zmian, w których można włączyć tylko opcję jednorazową/cykliczną 25 zł na 31 dni. Pozostali mają NL+GB z MMSami (i podwyżkę usługi na/co 31 dni o 1 zł [osoby posiadające NL+GB cykliczne przed 03.11.2022 mają dalej za 30 zł/mc]). Więc tej usługi nie ruszam i nadal się odnawia co 7 dni (zyskujemy więcej GB im dłużej ta opcja jest aktywna).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138712  autor: biala1991
 20 lis 2022, 11:17
Karlos20 pisze:
20 lis 2022, 09:43
A czasem zasilenie konta z posiadanego przelewu cyklicznego wyklucza otrzymywanie 25 GB co miesiąc? Tak jest dla obecnych klientów.
Z pewnością wyklucza ale nie chodzi o pakiet 25GB na numerze otrzymującym przelew tylko na numerze przekazującym, który będzie doładowany tradycyjnie. Zasilam, spełniam warunek i przekazuję środki na inny numer.


asdaf pisze:
Może udałoby się gdybyś wykonała doładowanie dziewiątego dnia w godzinach 00.00 - 03.00. Ale czy warto zarywać noc? :) No i jest jeszcze ryzyko że Ci wyłączą przelew cykliczny na zawsze. :(
3 rano? Planowałam godź. 6-7. Chyba to rzeczywiście nie wypali, bo znając Orange trafię oczywiście na przerwę techniczną :D
 #1138714  autor: Karlos20
 20 lis 2022, 11:19
biala1991: dlatego warto się doładować standardowo i przestać się martwić. Czasem nie warto kombinować i na siłę "oszczędzać", może się to nie opłacić.
Są sposoby, aby bez kłopotów przebywać w Okresie Aktywnym, nie wydając "fortuny" :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138717  autor: zoltan666
 20 lis 2022, 11:28
Karlos20: Sposoby są, mowa o aktywacji 5g pass. Jednak, żeby co miesiąc zyskać te dodatkowe 25GB z promocji "300 GB za darmo na cały rok" minimum raz na miesiąc trzeba konto za 5 zł. doładować raz na miesiąc. Tu przypuszczam może chodzić o sytuację, że chcemy zyskać te 300GB na danym numerze, a jednocześnie cała kasa z doładowań ma trafiać przelewem sms na inny numer. Sam tak swego czasu robiłem.
biala1991 pisze:
20 lis 2022, 11:17
3 rano? Planowałam godź. 6-7. Chyba to rzeczywiście nie wypali, bo znając Orange trafię oczywiście na przerwę techniczną :D
U mnie każda próba ponowienia przelewu sms miała miejsce o podobnej porze +/- 30 minut, więc wszystko zależy jak to wygląda u ciebie. Jeśli jest to późniejsza pora, to pewnie zasilenie konta z rana zdało by egzamin.
 #1138718  autor: Karlos20
 20 lis 2022, 11:34
Zoltan666: kasę można też spożytkować na dodatkowe GB lub dłuższą ważność konta. Rozumiem, że wycofanie przelewów SMS jest dla wielu dotkliwe, źle to operator rozegrał - byłyby sposoby na zwalczenie wykorzystania usługi dla sprzedawców na alle-drogo czy szopi.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2022, 12:00 przez Karlos20, łącznie zmieniany 2 razy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138721  autor: biala1991
 20 lis 2022, 11:59
zoltan666 pisze:
20 lis 2022, 11:28
U mnie każda próba ponowienia przelewu sms miała miejsce o podobnej porze +/- 30 minut, więc wszystko zależy jak to wygląda u ciebie. Jeśli jest to późniejsza pora, to pewnie zasilenie konta z rana zdało by egzamin.
Z tego co zaobserwowałam to standardowy przelew wykonuje się około godź. 10, zakładam że te trzy próby też przypadną na tą godzinę. Ostatnio trudno mi to wyczaić, bo od jakiegoś czasu nie dostaję info o wykonaniu przelewu (a wcześniej przychodziło).
Mam jeszcze kilka dni na zastanowienie, obym tylko nie przekombinowała jak pisze Karlos, bo może się okazać, że wczesny ranek następnego dnia po otrzymaniu pakietu 25GB to zbyt wcześnie i system nie zaliczy mi tego zasilenia do przyznania kolejnych 25GB :D
  • Strona 309 z 482
  • 1
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 311
  • 482
  • 1
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 311
  • 482