DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 274 z 483
  • 1
  • 272
  • 273
  • 274
  • 275
  • 276
  • 483
 #1131690  autor: kazik20
 28 maja 2022, 13:50
Wiem ale ja pytam jak się odnaleźć w usłudze Kredyt.

Druga sprawa to taki oto przypadek i szukanie sprawiedliwości:
Jak wiadomo jest weekend i właśnie w te dni wolne operator najchętniej robi sobie prace techniczne na systemie. Jak więc wyciągnąć odpowiedzialność od operatora gdy np. jutro mam ostateczny termin doładowania by odzyskać duże zasoby z "gwarancji zwrotu" a operator nieoczekiwanie zablokuje dostęp do MO z którego to by zyskać powiększone bonusy chcę właśnie robić doładowanie? Powiedzmy, że środki przepadną a ja mam prawo złożyć pretensjonalną reklamacje, że byłem w niemocy doładowania promocyjnego z winy Orange. Choć są alternatywy doładowania zwykłego z terminala lub bezpośrednio z banku, to jednak duży niesmak pozostaje.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2022, 13:52 przez kazik20, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1131691  autor: Karlos20
 28 maja 2022, 13:51
kazik20: aby mieć stan ujemny do 5 zł, skorzystaj z opcji "Kredyt na usługi" i kup usługę za 5 zł lub miej mniej niż 5 zł na saldzie. Więcej w regulaminach poniżej.
> Opis usługi: https://www.orange.pl/kid,4002009758,id ... ticle.html
> Wersja jednorazowa: https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 682921.pdf
> Wersja na odnowienie usługi cyklicznej: https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 111747.pdf
Nie, debet nie musi zwracalny, gdy rezygnujesz z prepaida w Orange i nie doładujesz konta, tylko zasilenie salda tę kwotę z automatu zdejmuje. Nie pierwszy raz migrowałem z saldem ujemnym z ONK do NJU lub Flexa, tym bardziej, że taka migracja kasuje ustawienia na koncie.

W drugiej sprawie masz inne sposoby zasilenia konta, np. przelew SMS itd. W Twoim obowiązku jest nieprzekroczenie daty ważności okresu pasywnego czy aktywnego. Zapomnisz o terminach to numer przepadnie, operatora chronią regulaminy. Jeśli reklamacja nie pomoże, zawsze możesz poprosić o pomoc np. UKE. Masz szczęście, że to prepaid (wydaje się prokliencki), w postpaidzie albo Ty nawalisz (nie płacisz faktury, to masz odsetki, blokadę itp), albo operator (najczęściej pod kwestie prawne, nie pozwalając na darmowe zerwanie umowy).

Poza tym, operator to nie instytucja charytatywna, też chce zarabiać, udostępniając odpłatną możliwość wydłużania ważności środków, której u konkurencji - brakuje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131693  autor: kazik20
 28 maja 2022, 16:06
A istnieje gdzieś tablica w necie z zapowiedzią od operatora czy w ten weekend będą jakieś wyłączenia dostępu do MO? To byłoby uczciwe dla klienta i wtedy doładuje sobie wcześniej. A tak to na dwoje babka wróżyła. Wręcz plucie na klienta. Normalnie jak pęknięta nagle rura i nie mam wody w mieszkaniu. Jak zdarzenie losowe. :?
 #1131700  autor: marcin19883
 28 maja 2022, 18:12
@kazik20: Z reguły, gdy planują jakieś prace, to uprzedzają w aplikacji. Ja mam powiadomienia wyłączone, więc nie zwracam na to uwagi, ale kiedyś miałem aktywne. I takie komunikaty dostałem.
 #1131753  autor: kazik20
 30 maja 2022, 22:41
Dobra a gdzie szukać innych komunikatów na temat końca obowiązywania regulaminów promocji do tzw. odwołania? Istnieje coś takiego? Ja nie znam. Przykładowo promocja o starterach miała tylko dopiskę przy linku w serwisie doładowań gdzie takowe startery rozdawali. Dobrze, że wogóle uprzedzili o końcu.
Pytam bo dobrze jest wiedzieć na czym się stoi, bo ostatniego dnia miesiąca, co miesiąc inna promocja może ulec niespodziewanemu wygaszeniu. A ja chce podjąć odpowiednie kroki aby ostatni raz skorzystać i nie być zaskoczony.
 #1131755  autor: kazik20
 30 maja 2022, 23:39
Te tablice znam ale tam nie jest wszystko ujmowane. Przykład to brak odwołania promocji ze starterami. No chyba, że to dlatego, że organizatorem było BlueMedia.

Ogólnie mi chodzi o to czy aktualnie zmieniono jakieś prawne zapisy UOKiK i istnieje jakiś obowiązek choćby 7 dniowego okresu wypowiedzenia jakiejś usługi, promocji czy cennika.
 #1131779  autor: kazek255
 31 maja 2022, 19:12
Czy w związku z podwyższeniem kosztu usługi Konto ważne rok i możliwością rezygnacji z usług Orange na kartę do 2 czerwca 2022, mogę przenieść numer do innego operatora, odzyskując swoje środki? Na zwrot środków pre-paid oferowany wszystkim klientom bym się nie łapał, bo nie mam sześciomiesięcznego stażu w Orange na kartę.
 #1131785  autor: kazek255
 31 maja 2022, 20:51
Właśnie czytałem tą stronę i widzę, że trzeba być 6 miesięcy w Orange na kartę. Ja jestem krócej. Czy procedura przy rezygnacji z usług Orange z tytułu zmiany regulaminu usługi, z której korzystam (Konto ważne rok), jest taka sama? Też muszę te 6 miesięcy dochować, żeby odzyskać środki?
Orange ma w jednym miejscu, gdzie się obracam, kiepski zasięg. Okazało się, że z nadajnika T-Mobile, Orange nadaje tylko w paśmie 20, a T we wszystkich, z pełną agregacją. Myślałem, że będzie tak samo. I niepotrzebnie doładowałem swój główny numer sporą kwotą, w sieci, która ledwo zipie.
 #1131815  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 10:12
kazek255: czego tutaj nie rozumiesz? Nie masz stażu półrocznego, to zwrot się Tobie nie należy, tym bardziej, że 20 zł jest potrącane odstępnego po osiągnięciu wymagań do zwrotu kasy.
Zawsze możesz codziennie 1x wysłać innej osobie 5 zł z usługi Przelew SMS (sprzedając takie doładowanie i odzyskując część kasy) jeśli masz znaczną ilość środków.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131817  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 10:19
Informuje o nowej promocji wakacyjnej, dla nowych starterów i obecnych numerów. W rok operator może nas "obdarować" łącznie bonusem aż 300 GB.
Jak to działa? To niezbyt skomplikowane.
1. Aktywujemy nowy starter.
2. Zasilamy go za 5 zł lub więcej (dowolnym sposobem).
3. Wysyłamy SMSa o treści 300GB na 811 (SMS darmowy).
4. Otrzymujemy od razu 25 GB (pierwszą paczkę), ważną 31 dni.
5. Aby otrzymać co miesiąc kolejną paczkę GB, trzeba utrzymać okres aktywny i doładować się za minimum 5 zł (dowolnym sposobem). I tak przez rok. Nie trzeba mieć aktywnych no-limitów.

Obecni klienci również mogą dostać 12x po 25 GB w gratisie. Wystarczy, że najpierw zasilą konto za 5 zł w Mój Orange, wyślą START na 811. Mechanika ta sama. Pierwszy pakiet 25 GB wpada od razu, potem co miesiąc pod warunkiem doładowania 5 zł (ale uwaga - koniecznie poprzez Mój Orange, zwykłe zasilenie nie wchodzi w grę). Operator będzie informował SMSem jak trzeba spełnić warunek przyznania kolejnej paczki 25 GB.

Wejście do promocji jest możliwe od 01.06.2022 do 31.08.2022.

Regulamin: https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 1647102849

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131821  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 10:44
Ważne: 25 GB X 12 wpadają do salda GB za doładowania w OFNK. Pozostałe taryfy - przegroda GB promocyjnych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131826  autor: aupol
 01 cze 2022, 12:41
Mam numer w nju na kartę uruchomiony na starterze orange na kartę na którym mogłem włączyć pakiet rozmowy i smsy 1 TB danych za 300zł na rok ? Może ktoś wie czy po migracji z powrotem do Orange na kartę miałbym ponownie dostępny ten pakiet ?
 #1131827  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 12:48
aupol: w tej sytuacji ten pakiet nie będzie dostępny. Włączysz wersję z MMSami za 360.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131828  autor: R.Mandano
 01 cze 2022, 12:58
Karlos20 pisze:
01 cze 2022, 10:19
Informuje o nowej promocji wakacyjnej, dla nowych starterów i obecnych numerów. W rok operator może nas "obdarować" łącznie bonusem aż 300 GB ...
WAŻNE - niewykorzystane GB się sumują. Pkt 7 Regulaminu.
:wink:
Poza tym, 5 Gb za 1 pln jest kuszącą ofertą.
:!:
 #1131830  autor: asdaf
 01 cze 2022, 13:05
Skorzystałem z tej promocji. Bonus ładnie się zsumował z bonusem GB za doładowania. Doładowanie zrobiłem przez apke niestety do tej pory nie otrzymałem bonusu 12,5 GB. Czy te promocje się wykluczają?
  • Strona 274 z 483
  • 1
  • 272
  • 273
  • 274
  • 275
  • 276
  • 483
  • 1
  • 272
  • 273
  • 274
  • 275
  • 276
  • 483