DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 253 z 478
  • 1
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 478
 #1127015  autor: Karlos20
 18 sty 2022, 18:15
adbadbad: jaką masz taryfę? OFNK czy inną? W jaki sposób zasilałeś konto? Podpowiedz, aby dobrać rozwiązanie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127055  autor: Karlos20
 19 sty 2022, 12:04
adbadbad: niemożliwe, abyś miał bonusy ważne 30 dni po zasileniu np. za 50 zł, skoro ten nominał daje 93 dni nominalnej ważności GB. A bonus z MO + doładowań online i bonus z taryfy OFNK trafiają do jednego wora, więc ważność GB musi być korzystniejsza.
Bez screena z MO trudno mi będzie ocenić, co zrobić, gdyż mamy aż 4 sposoby na wydłużenie GB z różnych maści ofert: GB z zasileń, GB promocyjne (np. GB za Gole czy na lato), GB z Elastycznych Pakietów Internetowych oraz GB z opcjami no-limit.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127057  autor: Karlos20
 19 sty 2022, 13:21
koszalineo941268: czytałeś mój post powyżej? Są 4 kieszonki na gigabajty, gdyż mamy też płatne Elastyczne Pakiety Internetowe, np. 1GB = 1 PLN = 1 dzień. W innych taryfach niż OFNK są 3.
Sytuacje w OFNK może skomplikować aktywowanie 2 usług, dające nielimitowane minuty wewnątrzsieciowe lub połączenia do jednego wybranego numeru, nie wspominając, że aktywacja NbL lub szczególnie darmówek w Orange kasuje nabyte m.in. RWK i GB z bonusów w OFNK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127266  autor: kazik20
 24 sty 2022, 19:43
Od kilku dni pojawiły się problemy z doładowaniami ze strony MO w mBanku. Trzeba wyrażać jakieś dodatkowe zgody, ale i tak nie jest doładowanie realizowane, mimo że bank coś tam potwierdza w małej ramce. Jednak potem okazuje się, że z banku nic nie ubyło, a zasilenie bez słowa o jakimś błędzie nie jest realizowane. Można sobie czekać w nieskończoność na weryfikacje płatności BlueMedia. Czy ktoś wie co się dzieje i w czym rzecz, że mi nie działa? Blockery wyłączam na czas zasilenia.

Zrobiłem doładowanie z www MO z innego banku i poszło klasycznie, bez żadnych dodatkowych zgód, szybko i sprawnie.
 #1127326  autor: jmmr
 26 sty 2022, 04:29
Czesc
Jakims cudem udalo mi sie zdobyc ofnk z cyklicznymi i zwiekszajacymi sie pakietami. Mam wersje 7-dniowa. Jako ze jest tu wielu specjalistow szczegolnie @Karlos20 prosilbym o rozwianie pewnych watpliwosci.

Pole mozesz dzwonic do: wydaje sie powiazane z waznoscia Bonusu Internetowego za doladowania. Czy dobrze rozumiem, ze to nie powinno nigdy spasc do 0 bo wylaczy sie taryfa nawet pomimo srodkow na koncie? Dotychczas oprocz doladowan 5zl (jak brakowalo internetu) doladowywalem te 50zl co jakies 3 miesiace zeby przedluzyc o 90 dni. Musze tak robic? I czy te doladowanie mi przedluza dotychczasowa waznosc czy restartuje ( doladowujac dzisiaj mialbym 110 czy 90)?

Czy jest cos co jeszcze powinienem wiedziec? Nie uzywam zadnych promocji oprocz smsow na GB po meczach Polski, bo czytalem ze to potrafi zmienic taryfe.

Ponizej zdjecia z aplikacji Orange. Dzieki za pomoc.
https://imgur.com/a/J5FJV19
 #1127328  autor: Karlos20
 26 sty 2022, 06:59
jmmr: ważność GB po doładowaniach wydłużysz wykupując odpłatnie taką opcję. Samo doładowanie nie sumuje ważności, gdyż jeśli nabędziesz np. roczną ważność GB, to sam fakt zasilenia nic nie zmieni w ważności GB, tylko w ich liczbie. Ale jeśli ważność środków będzie krótsza, np. 7 dni, to zasilenie za 50 ustali okres 93 dni.
Przykładowo: zasilisz konto za 50 zł, a net i środki są ważne do 26.01.2023. Po zasileniu ważność się nie zmieni. Po wykupieniu opcji za 29 zł, ważność kasy i GB przedłuży się o rok, do 26.01.2024. Zawsze jest ustalany termin najkorzystniejszy dla Ciebie, bez potrzeby dodatkowego doładowania konta (no chyba, że chcesz zyskać dodatkowego neta, to spoko).
Wykorzystanie GB do zera nie zmienia taryfy, ani ich nabytej ważności.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127380  autor: jmmr
 26 sty 2022, 17:41
Karlos20 dziekuje za odpowiedz.
To jeszcze tylko zeby miec pelna jasnosc "Mozesz dzwonic do:" to jest waznosc konta i ona nie moze spasc do 0 bo sie wylaczy taryfa tak? Przedluzac ja moge doladowaniami za 50 zl co 3 miesiace (czyli w sumie za darmo) albo placac 29 zl za + rok.
 #1127480  autor: bambusfly
 28 sty 2022, 18:42
Przepraszam że post pod postem. Doładowałem konto 6x5zł. Ważność mam na 2 dni, 75Gb internetu. Na koncie 30zł, czy teraz lepszą opcją jest przedłużyć ważność środków np. 365 dni za 29zł, czy może uruchomić pakiet usług bez limitu za 30zł/31 dni? Jest jeszcze coś jak Konto ważne rok, ale to raczej się nie tyczy pakietu danych. Może ktoś coś pomóc?
 #1127487  autor: Karlos20
 28 sty 2022, 20:04
bambusfly: ZbL nie opłaca się. Nie tak elastycznych opcji jak OFNK.
Przepraszam że post pod postem. Doładowałem konto 6x5zł. Ważność mam na 2 dni, 75Gb internetu. Na koncie 30zł, czy teraz lepszą opcją jest przedłużyć ważność środków np. 365 dni za 29zł, czy może uruchomić pakiet usług bez limitu za 30zł/31 dni? Jest jeszcze coś jak Konto ważne rok, ale to raczej się nie tyczy pakietu danych. Może ktoś coś pomóc?
Wybór jest prosty: *101*365# i wydłużasz kasę + bonusowe GB o 365 dni. Jeśli tego nie zrobisz, stracisz bonus GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 253 z 478
  • 1
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 478
  • 1
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 478