DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 230 z 482
  • 1
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 232
  • 482
 #1121664  autor: biala1991
 09 wrz 2021, 22:24
kazik20 pisze:
09 wrz 2021, 14:55
A to wogóle nie masz konta MO czy masz starą strone? Jak nie masz wogóle MO to od jego założenia raczej nic nie stracisz ani nie dostaniesz alergii czy nerwicy. Niezarejestrowani nie mają już wyboru czy stary czy nowy MO.

Starą wersję MO nie łatwo jest odblokować, bo potrzeba specjalnych trików z programem blokującym reklamy. Piszą na stronach orange, że pełno funkcji i szczegółowych bilingów nie uzyskasz na starym MO, ale to guzik prawda - w 95% wszystko jest i nawet czasem serwisują system starego.
No, ale chyba nie doładujesz ze starego MO by spełnić warunki nowej promocji, bo przekierowuje tylko na doladowania.orange.pl z pustym formularzem.
Mam "stare" MO tzn. nie mam, bo zostało zablokowane a ja nie znam żadnych tricków na obejście tego. :)
(z tego co piszesz to doładować tą drogą i tak się nie da).




Nie wiem na czym polega rejestracja na stronie doładowań? Widziałam, że w formularzu wymagany jest adres mailowy ale może po przejściu dalej będą wołać numer telefonu i okaże się, że założyli mi konto w nowym Mój Orange?
Czy to konto na stronie doładowań ma służyć wyłącznie do podpięcia karty (niedoczekanie) :D i z żadnymi bonusami nie ma związku?
 #1121665  autor: 3G
 09 wrz 2021, 22:45
Jak ktoś tam pisał, że potrzebuje 25GB miesięcznie to żadne tam pakiety cykliczne - ładować piątkami przez aplikację lub stronę Orange (ale będąc zalogowanym - tzn. wchodzisz na konto numeru i dajesz doładuj). 25GB to jest 10 zł miesięcznie. Na 3 lata to 360 zł. Dodatkowo jeśli wtedy będzie jakiś pakiet typu 1TB to za uzbierane pieniądze dalej można mieć net wykupując ten pakiet.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1121666  autor: zoltan666
 09 wrz 2021, 22:46
Doładowanie kwotą 5 zł. przez stronę doładowania.orange.pl po zalogowaniu i tak daje w sumie tylko 7,5GB, a nie 12,5GB tak jak przez aplikację.
 #1121676  autor: kazik20
 10 wrz 2021, 08:33
Matteus, ale coś ci może techniczni obiecali w rozmowie, że poprawią to w systemie ogólnym dla innych chętnych na proste doładowanie elektroniczne bez ceregieli z logowaniem itd. tak jak było w wakacje?
Moim zdaniem uznanie lub nieuznanie reklamacji zawsze zależało w Orange od indywidualnego widzimisię danego agenta z chata. Jak się im chciało to uznawali, jak nie to nie. Dochodziło do takich absurdów, że się próbowało po parę razy z reklamacją by odzyskać środki z likwidowanej skarbonki przy niepełnym 5zł z wielu kart ;) Tak więc twój sukces nie czyni jeszcze oczywistości, że wina jednak leży po stronie operatora który stworzył te kontrowersyjną modyfikacje starej promocji doładowań.
 #1121680  autor: polskiejablka
 10 wrz 2021, 09:16
@surface123
Ale jemu się nie należało, bo nie był zalogowany, a taki wymóg stawia nowy regulamin.

Ostatnie kilka stron tego wątku bardzo odbiega jakościowo od dotychczasowej praktyki. Nowy regulamin wprowadza dość niejasny, nowy wymóg co do strony www, ale w celu rozwiązania tej zagadki, zobaczyliśmy wysyp wpisów typu "mi w aplikacji (mobilnej) działa" :roll: .
 #1121682  autor: rymi
 10 wrz 2021, 09:27
Dziś przeniósł mi się numer do Orange - wlazłem na https://www.orange.pl/moj-orange/ i numer jest na liście. Wlazłem na https://doladowania.orange.pl/ [tu się nie logowałem, bo i tak nawet jeszcze nie mam konta, ale myślę o tym, bo doładować 360 zł piątkami płacąc kartą kredytową trzeba za każdym razem podawać dane karty, a chyba nie chce mi się tego robić jeszcze aż 70 razy ;-D ] i doładowałem za 5 zł - dostałem tylko 2,5GB + 5GB.

Następnie wlazłem na https://www.orange.pl/moj-orange/ wybrałem ten numer dziś przeniesiony, kliknąłem zakładkę Doładowania, kliknąłem "Doładuj swoje konto", kliknąłem "Doładuj za 5 zł" co spowodowało przeniesienie do https://doladowania.orange.pl/ gdzie był już od razu uzupełniony numer oraz kwota i adres email. Doładowałem [bez logowania bo nie mam konta na https://doladowania.orange.pl/] i dało mi tylko 2,5GB + 5GB

Wynika z tego, że 12,5GB jest tylko przez apkę i na https://doladowania.orange.pl/ po zalogowaniu.
 #1121684  autor: zoltan666
 10 wrz 2021, 10:01
biala1991 pisze:
10 wrz 2021, 06:07
zoltan666 pisze:
09 wrz 2021, 22:46
Doładowanie kwotą 5 zł. przez stronę doładowania.orange.pl po zalogowaniu i tak daje w sumie tylko 7,5GB, a nie 12,5GB tak jak przez aplikację.

Po zalogowaniu do nowego Mój Orange czy po zalogowaniu na konto założone na stronie doładowań?
Po zalogowaniu na stronie doładowań.
 #1121691  autor: matteus
 10 wrz 2021, 10:55
kazik20 pisze:
10 wrz 2021, 08:33
Matteus, ale coś ci może techniczni obiecali w rozmowie, że poprawią to w systemie ogólnym dla innych chętnych na proste doładowanie elektroniczne bez ceregieli z logowaniem itd. tak jak było w wakacje?
Moim zdaniem uznanie lub nieuznanie reklamacji zawsze zależało w Orange od indywidualnego widzimisię danego agenta z chata. Jak się im chciało to uznawali, jak nie to nie. Dochodziło do takich absurdów, że się próbowało po parę razy z reklamacją by odzyskać środki z likwidowanej skarbonki przy niepełnym 5zł z wielu kart ;) Tak więc twój sukces nie czyni jeszcze oczywistości, że wina jednak leży po stronie operatora który stworzył te kontrowersyjną modyfikacje starej promocji doładowań.
Powiedzieli że błąd po był ich stronie. Sprawdzili dokładnie i według regulaminu się należy. Czy to jakoś naprawią to nie wiem, następnym razem ładuję przez Mój Orange.
 #1121698  autor: kazik20
 10 wrz 2021, 12:59
sylwekZolkusza pisze:
10 wrz 2021, 10:29
12,5 GB daje logowanie na tej stronie >>> https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj
aplikacje w telefonie znacie, też daje 12,5 GB oczywiście po zalogowaniu.

strona www.doladowania.orange.pl daje 7,5 GB bez logowania i z logowaniem.
Rany gościu jesteś bogiem!!! :D :) :o 8) :smt007 :wink:
Faktycznie Orange to taki jakiś rozwalony kompletnie system, że ma dwie a nawet trzy różne wersje MO.
Przez linka którego podałeś da się także zalogować userom ze starym MO.
Wyświetla się wtedy ograniczona wersja panelu zarządzania numerem oraz opcje doładowań. Ciekawe tylko czy trzeba jeszcze przejść całkowicie na nowy MO czy tylko wystarczy że się zaloguje smsem? 12-tego będe próbował doładowywać. :smt006
Wydaje mi się że każdy może z tej twojej strony się zalogować bo to tylko wymaga kodu z smsa i z tego prowizorycznego panelu się doładowywać zgodnie z regulaminem i dostawać +10GB :-D
 #1121735  autor: biala1991
 11 wrz 2021, 10:47
Czyli przez doladowania.orange.pl nie działa a przez aplikację tak.

surface123 pisze:
06 wrz 2021, 18:14
Działa przez jedno i drugie.
A na pewno działało w sierpniu

W pierwszym zdaniu wprowadzasz w błąd (bo wymagane jest zalogowanie na konto), w drugim zdaniu.. jeszcze bardziej wprowadzasz w błąd, bo pomijasz istotny fakt, że od września zmienił się regulamin i to co działało w sierpniu we wrześniu zgodnie z nowym regulaminem działać nie ma prawa, po czym czepiasz się o filmik, który mniej obeznanym może się akurat przydać :D
 #1121739  autor: biala1991
 11 wrz 2021, 12:10
Pisałam o dwóch zdaniach Twojego posta (drugi cytat).
Pierwszy zacytowany przeze mnie post oczywiście nie jest Twój (co chyba jest jasne, bo nie ma tam Twojego nicku :) ), to było pytanie innego forumowicza, na które Ty odpowiedziałeś bez sprawdzenia czy rzeczywiście tak to dalej działa



Jeśli ktoś może załączyć filmik jak wygląda to prowizoryczne konto, o którym pisze @sylwekzolkusza to śmiało :D chodzi mi konkretnie czy widać tam tylko ten jeden nr zarejestrowany smsem czy zostaną dołączone wszystkie pozostałe numery danego klienta?
  • Strona 230 z 482
  • 1
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 232
  • 482
  • 1
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 232
  • 482