DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 15
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
 #954458  autor: surface123
 05 paź 2017, 14:45
ok, czyli wystarczy jak jeden numer przeniose np 16tego listopada ( promocja chyba do 17tego ) i wysle zaproszenie do numeru w innej sieci, od tego czasu liczy sie 30 dni na przenosiny, zgadza się ?

Chyba ze przedłuzą tą promocje 25 x3 za zero, ale pewności nie ma.
 #954476  autor: 24bis24
 05 paź 2017, 16:12
surface123 pisze:ok, czyli wystarczy jak jeden numer przeniose np 16tego listopada ( promocja chyba do 17tego ) i wysle zaproszenie do numeru w innej sieci, od tego czasu liczy sie 30 dni na przenosiny, zgadza się ?
właśnie tak

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #958230  autor: jogus48
 28 paź 2017, 18:05
Pytanko odnośnie ważności internetu po doładowaniu.

Akurat jakiś czas temu wyszło tak że sporo dzwoniłem więc doładowałem 2x konto za 30zł. 25 października bodajże kończył mi się RWK. Dlatego wcześniej wysłałem sms aby ten RWK przedłużyć. Przedtem miałem skumulowane jakieś 26GB na koncie. No i po wejściu w nowy RWK straciłem te GB. Czy tak powinno być?

Obrazek
 #958233  autor: matisi
 28 paź 2017, 18:22
@jogus48
Tak, wszystko jest ok. Od lipca RWK nie przedłuża już ważności bonusu internetowego za doładowanie. Aby wydłużyć ich ważność trzeba byłoby ładować konto.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 #958266  autor: tele2017
 28 paź 2017, 20:33
Ciesz sie że straciłeś tylko 26GB a nie np. kilkaset przez głupote.
Teraz najlepiej ratować skumulowane GB doładowaniem 50zł bo na 3 m-ce.
i zarejestruj sie na "mój orange" i tam sprawdzaj swoje bilingi ile zostało i ile zużyto, z podziałem na poszczególne konta promocyjne, główne i bonusowe, z wyszczególnieniem który pakiet do kiedy ważny.
 #958376  autor: Maks SIM
 29 paź 2017, 15:16
Czy po przeniesieniu numeru z Play do Orange Free w Salonie Orange
automatycznie dostajemy RWK i 2 Gb ważne przez Rok ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #958380  autor: rudymax
 29 paź 2017, 15:23
Maks SIM pisze:Czy po przeniesieniu numeru z Play do Orange Free w Salonie Orange
automatycznie dostajemy RWK i 2 Gb ważne przez Rok ?
Jeden z uczestników forum przenosił niedawno w salonie do taryfy Free i otrzymał identyczne warunki, jak przy przeniesieniu online czyli 0 zł RWK i 2 Gb ważne przez Rok.
 #958383  autor: 24bis24
 29 paź 2017, 15:52
rudymax pisze:
Maks SIM pisze:Czy po przeniesieniu numeru z Play do Orange Free w Salonie Orange
automatycznie dostajemy RWK i 2 Gb ważne przez Rok ?
Jeden z uczestników forum przenosił niedawno w salonie do taryfy Free i otrzymał identyczne warunki, jak przy przeniesieniu online czyli 0 zł RWK i 2 Gb ważne przez Rok.
Możemy też dostać 0 zł i 30 dni ważności konta.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #958387  autor: Maks SIM
 29 paź 2017, 16:08
24bis24 pisze:Możemy też dostać 0 zł i 30 dni ważności konta.
od czego to zależy czy dostaniemy 30 Dni, czy RWK ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #958390  autor: rudymax
 29 paź 2017, 16:23
Maks SIM pisze:
24bis24 pisze:Możemy też dostać 0 zł i 30 dni ważności konta.
od czego to zależy czy dostaniemy 30 Dni, czy RWK ?
Nie potrafię odpowiedzieć. Ja przenosiłem w salonie do Orange kilka numerów i uczestniczyłem w przenoszeniu numerów kilku znajomych (ostatnie jakieś 2-3 tygodnie temu, w związku z promocją zaproś znajomego) i zawsze konto było ważne rok. Dlaczego niektórzy mają pecha, tego nie wiem, ale są takie głosy na forum. Może jeżeli ktoś z forumowiczów przenosił w minionym tygodniu w salonie numer, lub uczestniczył przy przenoszeniu przez kogoś, niech się wypowie na forum.
 #958488  autor: Maks SIM
 29 paź 2017, 22:14
ign123 pisze:Trzeba wydrukować Regulamin Promocji „Przenoszę numer do Orange Free na kartę”, pokazać go w salonie i poprosić o przeniesienie na jego podstawie do Free na kartę. Nie sprawdzałem tego w praktyce, ale myślę, że powinno pomóc :)
Dzięki za podpowiedź :)
w tym tygodniu powalczę z Pomarańczą

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #958626  autor: ign123
 30 paź 2017, 20:46
ign123 pisze:Trzeba wydrukować Regulamin Promocji „Przenoszę numer do Orange Free na kartę”, pokazać go w salonie i poprosić o przeniesienie na jego podstawie do Free na kartę.
Dzisiaj to przetestowałem :D Na dokumencie mam wpisane "Oferta: Orange Free na kartę". Udało mi się podejrzeć, że podczas "klikania" przenosin konsul ma do wyboru na rozwijalnej liście wiele taryf, nie 2-3, tylko więcej (inną sprawą jest to, czy wybór każdej z opcji pozwoliłby przejść do kolejnego kroku, czy część z nich jest "martwa") - tak przynajmniej mi się wydaje, widziałem monitor pod dużym kątem. Wynika z tego, że wybór taryfy może być wyrazem dobrej/złej woli konsula lub jego widzi mi się.
Numer ma być przeniesiony dziś w nocy, więc rano sprawdzę, czy jest we Free i czy bonus został przyznany (powinien być uruchomiony automatycznie). Dam znać.
 #958669  autor: ign123
 31 paź 2017, 10:13
Numer aktywowany w Orange Free na kartę, na koncie 0zł. Otrzymałem smsa o przyznaniu 2GB ważnych rok oraz o włączeniu usługi RWK.
Mam problem z założeniem konta na Orange.pl (komunikat: "numer nierozpoznany") - być może system jeszcze do końca nie "przemielił" procedurę przenoszenia numeru?

EDIT:
Konto na Orange.pl założone (trzeba było dłuższą chwilę poczekać od momentu aktywacji karty), ale nie wiem, jak podpiąć to nowe konto pod inne. Gdzieś na forum Orange przeczytałem o limicie numerów, którymi można zarządzać z jednego konta. W tej chwili mam już na koncie 5 numerów: jeden powiązany z kontem głównym, na które się loguję i podpięte 4 konta innych numerów. Czy nie da się podpiąć piątego konta i zarządzać sześcioma numerami z jednego miejsca?

W zakładce "Mój profil - Moje konta" nie ma przycisku dodawania nowego konta, mogę tylko usunąć już dowiązane (pojedynczo lub wszystkie razem).
  • Strona 11 z 15
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15