DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 181 z 199
  • 1
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • 199
 #1143097  autor: lee
 04 lut 2023, 16:00
U mnie też numery które mam z pierwszego tysiąca aktywnych od 2012 zmigrowane przez Play nie dawno do chcewszystko widnieją w opcjach jako taryfa virgin 2 i póki co nic więcej nie ma.
 #1143107  autor: marcz123456
 04 lut 2023, 20:31
Mi też jeden numer wleciał do Play24, ale nie mogę nim zarządzać.
Na pewno był przenoszony do Virgin, ale podróżował też po innych sieciach.
Początkowo był chyba kupiony właśnie z taryfą 2012.

Drugi co mam, kiedyś Orange, nie jest widoczny.

Ciekawe jakie są plany względem Virgin. Mam nadzieję że nie ubiją mini3.
 #1143127  autor: AgnieszkaMalkowska
 05 lut 2023, 12:13
marcz123456 pisze:
04 lut 2023, 20:31
Ciekawe jakie są plany względem Virgin. Mam nadzieję że nie ubiją mini3.
Mini 3 już dawno nie ma na stronie Virgin. Teraz te pakiety Mini 3/9 i internet za 1zł - 1GB są zbyt tanie w stosunku do tych z taryf Play więc raczej stawiam że pójdą do likwidacji a może i całe Virgin idzie do likwidacji a to przeniesienie do Play24 to jest pierwszy krok do tego. Po tym jak RedBulla skasowali jakoś nie widzę aby markę Virgin trzymali i opłacali licencję. Play na początku mówił że Virgin będzie rozwijany ale już od dawna przestał to głosić a teraz widać jednoznacznie że pozbywają się submarek. Ciekawe co z Faktem bo tam przeszłam z numerami, liczę że tutaj łatwo nie pójdzie bo to umowa z gazetą.
 #1143427  autor: Window
 09 lut 2023, 19:00
W najbliższy czwartek (9 lutego) od 21:00 do 00:00 przeprowadzimy niezbędne prace techniczne. W tym czasie dostęp do niektórych usług będzie utrudniony.
Dotyczy to aktywacji pakietów, doładowania konta, nowych zamówień i korzystania z kont samoobsługowych.
Przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość!
 #1143565  autor: klaudia123
 12 lut 2023, 13:46
AgnieszkaMalkowska pisze:
05 lut 2023, 12:13
marcz123456 pisze:
04 lut 2023, 20:31
Ciekawe jakie są plany względem Virgin. Mam nadzieję że nie ubiją mini3.
Mini 3 już dawno nie ma na stronie Virgin. Teraz te pakiety Mini 3/9 i internet za 1zł - 1GB są zbyt tanie w stosunku do tych z taryf Play więc raczej stawiam że pójdą do likwidacji a może i całe Virgin idzie do likwidacji a to przeniesienie do Play24 to jest pierwszy krok do tego. Po tym jak RedBulla skasowali jakoś nie widzę aby markę Virgin trzymali i opłacali licencję.
...
Licencja to % w koszcie pakietu... wartość dodana, marketing. Coś jak abonament po 80zł+rata za telefon, bo mam w X... wolny wybór.
Play musi mieć coś "taniego" w ofercie, poza nurtem własnej marki z ofertą pre-paid. Wystarczyło wypowiedzieć umowy, czy zaproponować zniżkę w PLAY, gdyby chcieli to likwidować. Popatrzmy co ma konkurencja:
Plus > Plush
T-mobile > heyah
Orange > Nju/Flex
Tam znajdziesz "coś lepiej" niż w głównej marce i nadal się opłaca. To "coś lepiej" może i być RWK + pakiety tańsze o kilka zł.. to wystarczy.
Karlos20 pisze:
09 lut 2023, 19:10
Oho, scalanie z systemami Play - kolejny etap.
Oby "przypadkowo" załączyli zmianę ofert kodem z poziomu telefonu i usługi VoXXX :mrgreen: To już chyba ostatni etap łączenia, bo z czym mogą jeszcze wyskoczyć? Już centusie polecą na ofertę za 9zł... a lepiej to niż 0zł przychodu :)
Co innego mnie zastanawia, Play był zawsze mądrzejszy, nie wydziwiał z przekierowaniami/IMS/blokadami IP dla usług jak konkurencja w pre-paid. Może się doczekamy?
Z punktu czysto praktycznego, nowe osiedla wcześniej mają FTTH/WiFi niż zasięg komórkowy :D A w Play tylko VM było rodzynkiem w temacie.
 #1143566  autor: Remington
 12 lut 2023, 13:56
Za markę Virgin muszą płacić. Nie wiadomo po co, bo jej świadomość w Polsce jest zerowa, nie to co RedBulla, z którego się mimo to wycofali. Wycofali się nawet z Siema, które chyba jeszcze bardziej jest znane.

Dlatego wygaszenie marki Virgin wydaje się nieuniknione, a jeśli Play będzie chciał mieć swój low-cost, to zrobi to z nowym własnym brandem, za który nikomu nie będzie musiał płacić.

Jednak widać, że to raczej polityka nowego właściciela, a nie lokalna racjonalizacja, więc trudno przewidzieć co jeszcze wymyślą.
 #1143572  autor: klaudia123
 12 lut 2023, 15:44
Remington pisze:
12 lut 2023, 13:56
Za markę Virgin muszą płacić. ...
...
TAK

Dlatego wygaszenie marki Virgin wydaje się nieuniknione, ...
NIE

Jednak widać, że to raczej polityka nowego właściciela, a nie lokalna racjonalizacja, więc trudno przewidzieć co jeszcze wymyślą.
Ależ proszę, latają umowy bez limitu po 15zł brutto, a na pakietach po 9zł masz nie zarobić?
Nowa polityka? PO CO walili kasę we własne systemy... teraz będąc "w play", mają % od przychodu :)

Window pisze:
12 lut 2023, 14:01
Ciekawe czy będą przygaszać FaktMobile oprócz Virgin Mobile?
Po co? Masz % a zysk z tego jest.

Virgin Mobile po uruchomieniu usług IMS, może reklamować się jako marka światowa, podróżnicza, prosta, life style... Nawiązać, choćby tylko w reklamie, do całej otoczki Virgin. Biznesowo, kasa była topiona we własne graty, zamiast być wirtualnym tworem w macierzach Operatora.
Gdyby to było takie drogie, wygaszono by to dawno. A od niedawna nawet pomarańczowy, jest przychylny MVNO w swojej sieci i otwarcie mówi o kosztach... per szt/per ilość. Przychód to przychód, napisanie taryfy, trochę marketingu, a graty w sieci i tak działają...

Trochę optymizmu, wszystko byście likwidowali. A oferty po 225GB/mc z bez limitu i bez zobowiązania? Internety po 14,99zł do kserowania sieci w nocy? Koszty są stałe, a Operator to nie biedna firma, nie pogardzi przychodem.
 #1143574  autor: Remington
 12 lut 2023, 16:24
Nie żartuj. Co ma zarabianie na pakietach do zbędnego kosztu jakiego nie trzeba ponosić? Brand Virgin nie daje Playowi kompletnie nic, bo w Polsce nic nie znaczy. Po co więc za niego płacić? RedBull był bardziej rozpoznawalny, a z niego też bez żalu zrezygnowali.
 #1143576  autor: Window
 12 lut 2023, 17:52
A ktoś nie zauważył pewnej kolorystycznej analogii Virgin mobile jak i Faktu Mobile do marek których iliad group używanych za granicą czyli Free Mobile we FR jak i Iliad we IT. Więc tą kolorystykę mogą wykorzystać do głównej marki czyli Playa albo stworzyć nową markę Low Cost.
 #1143578  autor: Remington
 12 lut 2023, 18:47
Samo upodobnienie prepaida Virgin i Faktu do siebie, które miało miejsce 2 lata temu, nie mogło być przypadkowe. Ciekawe o co chodziło, wtedy jeszcze Iliad nie rządził w Playu, więc dziś ich unifikacja może być wspomnieniem.
  • Strona 181 z 199
  • 1
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • 199
  • 1
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • 199