DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 186 z 199
  • 1
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 199
 #1144921  autor: Karlos20
 06 mar 2023, 19:46
macqmacq: nie jestem wszystkowiedzący :D
Promka 150 GB jest ważna do końca marca.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144944  autor: spillerix
 06 mar 2023, 23:59
Window pisze:
03 mar 2023, 16:05
Jestem ciekaw czy w salonach play już są startery do przeniesienia nr do VM?
Nie ma takiej potrzeby. Play ma specjalnie przygotowane karty dla przenoszących numer - kawałek plastiku z kartą sim. Wystarczy poinformować na jaką taryfę chce się przenieść numer VM, Fakt, czy jakaś z Play.
 #1144946  autor: babciagienia1p
 07 mar 2023, 00:09
@spillerix
Też zauważyłam, że od ponad roku do przeniesienia używane są uniwersalne karty, formatowane tuż przed wydaniem klientowi. Wynika z tego, że ściemnianie o braku kart Faktu, to już nie kłamstwo, tylko ordynarne kłamstwo.
Wcześniej każda taryfa miała dedykowany starter.

W przypadku przenoszenia nie ma możliwości wyboru taryfy. Zawsze jest/była to taryfa startowa (Play, RBM). W Fakcie - tylko taryfa właściwa. Ciekawe jak będzie w wypadku Virgin - oddzielna taryfa startowa czy właściwa a'la Fakt?.
 #1145050  autor: misiek_sz
 08 mar 2023, 11:15
Cześć,
czy komuś udało się przjeść migrację do Play z karty VM w sposób inny niż weryfikacja kodem na SMS?
Mam 3 numery do "dodania" w apce Play24 (lub play24.pl). Pechowo nie mogę odczytać wysyłanych SMSów (karty VM są w urządzeniach typu kasa fiskalna, alarm itp). Na koncie jednego numeru jest propozycja powiązania pozostałych numerów, ale tylko dodanie poprzez SMS na tamte numery.
Logowanie mailem, nadanym hasłem w salonie nie działa. Tylko poprzez numer telefonu (weryfikacja inna niż kodem SMS na www nie działa - tak też potwierdza to BOK). Komuś udało się to obejść?
 #1145051  autor: lesman
 08 mar 2023, 11:36
Również mnie przenieśli z oferty VM na karte gdzie płaciłem 5 zł rocznie żeby utrzymać kartę na kolejny rok. Mam w 24.play.pl niby ważność konta do 10.03.2024 i oferte "virgin 2", dodatkowo zapytałem konsultantkę czy jak każde przedłużenie piątkiem będzie skutkowało przedłużeniem numeru o kolejne 365 dni, faktycznie tak jest?
 #1145055  autor: babciagienia1p
 08 mar 2023, 13:06
misiek_sz pisze:
08 mar 2023, 11:15
Cześć,
czy komuś udało się przjeść migrację do Play z karty VM w sposób inny niż weryfikacja kodem na SMS?
Mam 3 numery do "dodania" w apce Play24 (lub play24.pl). Pechowo nie mogę odczytać wysyłanych SMSów (karty VM są w urządzeniach typu kasa fiskalna, alarm itp). Na koncie jednego numeru jest propozycja powiązania pozostałych numerów, ale tylko dodanie poprzez SMS na tamte numery.
Logowanie mailem, nadanym hasłem w salonie nie działa. Tylko poprzez numer telefonu (weryfikacja inna niż kodem SMS na www nie działa - tak też potwierdza to BOK). Komuś udało się to obejść?

Różne próby.
1) Spróbuj wejść na nową wersję Play24 - www.24.play.pl, podając numer telefonu, na którym możesz odebrać SMS. Powinny pokazać się pozostałe numery zarejestrowane na ten sam Pesel. Niestety akcja jednorazowa, chyba że nie korzystasz z okna prywatnego i zostawiasz cookies. To raczej nie zadziała (piszesz o takim przypadku).
2) Wpisz na www.24.play.pl numer z maszyny i odhacz "nie mogę odebrać kodu SMS". Aplikacja powinna pozwolić zarządzać Ci co najmniej tym numerem przez Pesel i/lub hasło abonenckie. Być może dopisać (jednorazowo i przy wykorzystaniu cookies) pozostałe numery zarejestrowane na dany Pesel?
Obawiam się, że dopisanie numeru z maszyny do starej wersji www.konto.play.pl może być trudne
3) W mobilnej aplikacji Play24 powinny być widoczne wszystkie numery. Nieużywane - wyszarzone. W przypadku innych niż Virgin (nie mam już Virgin) była możliwość dopisania nieużywanych i nieaktywnych.
 #1145314  autor: lee
 10 mar 2023, 15:19
Wiadomości z pierwszej ręki. Dzisiaj chciałem kartę SIM na esim wymienić i system Play nie daje takiej możliwości.
Dodatkowo wygląda na to że Virgin 2 będzie lub już jest archiwalną taryfą dla Play. I cała marka pójdzie śladami RBM
 #1145316  autor: lee
 10 mar 2023, 15:31
Może masz rację a może będzie tak że startery nie będą dostępne i nie będzie opcji przeniesienia do virgin.
Dowiedziałem się że jak chcę esim i obowiązkowa migracja do taryfy Play która esim obsługuje. No chyba że... w salonie nie mają wiedzy co będzie dalej....
Próbowałem i system nie przepuścił numeru do wymiany. Tyle w temacie.
 #1145319  autor: Window
 10 mar 2023, 15:59
babciagienia1p pisze:
10 mar 2023, 15:25
@lee
Czyli co? Zmienią nazwę Virgin na inną?
W przypadku RBM przemianowali taryfy na Play 2.0, Play 2.1, Play Energy.
Albo mogą zmienić na play #chcewszystko
Dziwne że na stronie jest informacja że można przenieść numer w 5k punktach
  • Strona 186 z 199
  • 1
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 199
  • 1
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 199