DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 25 z 26
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
 #952703  autor: lord_kr
 25 wrz 2017, 15:28
W krótkim czasie planuję zmienić Krainę Miodem i Mlekiem płynącą czyli UK na Krainę Wiecznej Szczęśliwości czyli Niemcy. Ze względu na poszukiwanie pracy oraz ogólne "urządzanie" się już teraz planuję zaopatrzyć się w Niemiecki numer który ktoś mi zakupi i aktywuje po czym wyśle do UK.

Interesują mnie oferty wyłącznie dużych operatorów infrastrukturalnych jako że wirtualni - być może tańsi nie są dla mnie wystarczająco pewni (np Lyca co chwilę zmieniająca cenniki czy bankrutujące Vectone). Oczekuję dostępu do LTE, paczki kilkuset bezpłatnych minut i SMSów.

Czy ktoś z forumowiczów orientuje się w tym temacie ? Języka dopiero się uczę i nie chciałbym dać się nabrać na jakiś "haczyk" wynikający z nieznajomości słownictwa. Która sieć ma najlepszy zasięg, jakie oferty polecacie ? Bardzo praktyczna była by możliwość doładowywania paypalem lub kartą kredytową

Z góry dziękuję.
 #952937  autor: PawlusG
 26 wrz 2017, 21:48
W mojej firmie często są wyjazdy do Niemiec i najlepiej w kategorii cena/jakość sprawdza się chyba ALDI Talk i Lidl Connect. W Aldi za 8€ miesięcznie masz 300 min wymiennych na SMSy i trochę ponad 1 GB internetu. Pakiet nielimitowanych minut, smsów i 3 GB internetu to już wydatek 20€. W Lidlu stawki są praktycznie takie same. Zresztą większość niemieckich telekomów stawki ma do siebie bardzo zbliżone i różnią się one dość kosmetycznie. Najdroższe są usługi u operatorów infrastrukturalnych, ale naprawdę nie ma się co bać telekomów, za którymi stoją wielkie przedsiębiorstwa (jak np. Aldi i Lidl). Ewentualnie w o2 masz w pakiecie za 20€ to samo co wyżej wymieniłem, ale mniej internetu, bo 2 zamiast 3 GB. W Vodafone koszty podobne tylko jak są promocje (obecnie za 9€ mają 200 minut lub SMSów i do tego pakiet 2,5 GB netu), inaczej drożej. T-Mobile można sobie od razu darować, bo ma to samo co u innych, ale prawie zawsze o 5€ drożej.
Jeżeli chodzi o zasięg, to kiedyś najlepszy był T-Mobile, ale wydaje mi się, że obecnie już nie ma dużych różnic pomiędzy nimi.
Generalnie w Niemczech usługi telekomunikacyjne nie należą do najtańszych. Paczki internetowe są małe, drogie, a sam internet nawet w LTE szybkością i jakością nie powala. Mam wrażenie, że pod względem transmisji danych niemieccy operatorzy są w tym samym miejscu, w którym polscy byli jakieś 2-3 lata temu. Zresztą niemieccy serwisanci, którzy do nas przyjechali na remont byli w szoku jak u nas jest rozpowszechniony internet w komórce i praktycznie każdy korzysta kiedy chce bez martwienia się o limit.

:)
 #1063584  autor: Kamil7878
 27 sty 2019, 14:32
Napiszą ofertę czy w Uk czy w Niemczech ma lycamobile, sam korzystam w Belgii, ważne jest to że wszystko jest rozliczane według aktywnego pakietu w całej Eu, brak jakichkolwiek dopłat, czy problemów z zasięgiem.
 #1064980  autor: Robin560
 10 lut 2019, 19:21
jako iż t-m hr wprowadził opłaty roamingowe. szukam europejskiej simki z rwk chyba że taka nie istnieje to z najdłuższa ważnością konta po sensownym doładowaniu nie 100zł za rok. tak optymalnie 30zł za rok nie zależy mi na żadnych pakietach ewentualnie jakieś przystępne paczki neta. karta głównie używana w Polsce. liczę na szybka pomoc.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
  • Strona 25 z 26
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26