DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 111
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 111

 #692045  autor: Dziedzic Pruski
 21 sty 2014, 00:30
W jaki sposób najtaniej załadować kartę Klucz? Są jakieś promocje? Jak zapłacić kartą kredytową? Czy promocje na doładowania z Plusa obowiązują w Kluczu?
Czy można dodać nowy nr do tego samego konta na stronie?

 #692110  autor: Karlos20
 21 sty 2014, 12:32
Dziedzic Pruski, konto doładujesz w taki sam sposób, co Plusa na kartę:
> *123*TELEKOD#
> zadzwoń pod 5555 i postępuj z instrukcjami lektorki
> wejdź na www.plus.pl/zasilenia

Obowiązuje Cię promocja z darmowymi rozmowami do sieci KLUCZ za doładowanie konta.
Za 50 zł można swobodnie rozmawiać z innymi klientami KLUCZ przez PÓŁ ROKU!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #692142  autor: Dziedzic Pruski
 21 sty 2014, 13:58
Załadowałem i przeprowadziłem testową rozmowę na zagraniczną komórkę. Ściągnęło 0,20/min czyli wszystko w porządku. Jakość rozmowy normalna.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #692181  autor: Klucz Mobile
 21 sty 2014, 15:59
Dziedzic Pruski pisze:Załadowałem i przeprowadziłem testową rozmowę na zagraniczną komórkę. Ściągnęło 0,20/min czyli wszystko w porządku. Jakość rozmowy normalna.
to teraz nic tylko dzwonić :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #692372  autor: Emsi
 21 sty 2014, 22:26
A co z tą ceną do USA, o której pisze Klucz Kluczski? To jakieś oficjalny użytkownik, czy ktoś sobie robi żarty?

 #692445  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2014, 10:21
Emsi pisze:A co z tą ceną do USA, o której pisze Klucz Kluczski? To jakieś oficjalny użytkownik, czy ktoś sobie robi żarty?
Planujemy obniżkę. Klucz Kluczski to nasz Prezes :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #694737  autor: molibden
 30 sty 2014, 18:18
A jak jest z ważnością doładowań. Konto jest aktywne przez rok z tego co pamietam a jak doładuję np ze zdrapki Plus to tez mam okres w jaki muszę wykorzystac te minuty? Np 30dni? Czy tez moge sobie to wykorzystać przez cały rok? Wiem że bodaj raz na 3 mc trzeba wykonac jakies połączenie i tylko tyle żeby utrymać numer.

 #694752  autor: Dziedzic Pruski
 30 sty 2014, 18:48
Doładowanie np. za 5 zł przedłuża ważność o rok. Bezstresowo.

Jedno połączenie na kwartał było w innej firmie. Prawdopodobnie z nazwą na literkę "L".

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #694758  autor: molibden
 30 sty 2014, 19:02
ja zrobiłem dziś połączenie z klucza i wyświetliło mi info że konto ważne do kwietnia więc trzeba chyba raz na 3mc wykonać choćby sms żeby nie stracić konta. Czyli doładowując z plusa nie mam obowiązku wygadania tych 5 minut np w tydzień? Jak mam rok ważności to chyba wygląda na to że nie

 #694767  autor: Dziedzic Pruski
 30 sty 2014, 19:25
Na początku starter jest ważny krócej. Nie wiem czy nie trzy miesiące? Doładowałem raz za 5 zł i mam ważne do stycznia 2015. Sprawdzasz to kodem *100#
Stronę www mają fatalną i wyjątkowo nieintuicyjną. Coś tam znaleźć, to współczuję.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #694769  autor: cyanoone
 30 sty 2014, 19:31
Czy rozmowy Plus ----> Klucz mobile są traktowane jako wenątrzsieciowe czy nie?
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #694770  autor: molibden
 30 sty 2014, 19:34
A ha... no to jutro kupię jakiegoś telekoda i zrobię zadymę na majdanie :-D :-D :-D .
Ja wziałem ten starter tylko do dzwonienia za granice właściwie. zobaczymy jak to będzie się sprawować ale na razie wszystko hula.

 #694774  autor: Dziedzic Pruski
 30 sty 2014, 19:45
To ciekawe, że my za granicę do UE dzwonimy taniej, niż większość ludzi w Polsce do Polski. :)

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #697214  autor: Klucz Mobile
 10 lut 2014, 14:36
molibden pisze:ja zrobiłem dziś połączenie z klucza i wyświetliło mi info że konto ważne do kwietnia więc trzeba chyba raz na 3mc wykonać choćby sms żeby nie stracić konta. Czyli doładowując z plusa nie mam obowiązku wygadania tych 5 minut np w tydzień? Jak mam rok ważności to chyba wygląda na to że nie
konto jest ważne rok czasu po doladowaniu, ale jeśli 3 mies. nie ma żadnej aktywności, konto się "zawiesza". wystarczy razna 3 mies. wyslać np. darmowego sms w sieci

w KLUCZ nie obowięzują terminy PLUS. my korzystamy z ich doladowań ale ofertę mamy swoją. Jesli nie wygadasz 5 PLN w ciągu tygodnia nic się nie stanie, konto będzie aktywne i kasa cały czas do wykorzystania

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #700033  autor: molibden
 21 lut 2014, 06:54
mam takie pytanko. Czy mając numer w Kluczu kupiony w PL i ktoś kupi sobie Klucza na Ukrainie to istnieje możliwosć aby rozmawiac w sieci za darmo przy wykupieniu pakietu? To działa tylko przy połączeniach krajowych? i jeszcze jedno. Jak chce doładowac z Plus to musze kupowac zdrapkę czy moge doładowac to ze strony PLuS podajac numer telefonu z sieci KLUCZ?

 #700202  autor: JacekK
 21 lut 2014, 18:45
molibden pisze:mam takie pytanko. Czy mając numer w Kluczu kupiony w PL i ktoś kupi sobie Klucza na Ukrainie to istnieje możliwosć aby rozmawiac w sieci za darmo przy wykupieniu pakietu? To działa tylko przy połączeniach krajowych? i jeszcze jedno. Jak chce doładowac z Plus to musze kupowac zdrapkę czy moge doładowac to ze strony PLuS podajac numer telefonu z sieci KLUCZ?
Klucz Mobile działa tylko w Polsce. Co prawda starter można nabyć na Ukrainie, jednak one są tam tylko dla Ukraińców jadących do Polski.

Co do drugiego pytania, to oczywiście możesz doładować ze strony Plus.

 #702257  autor: german
 04 mar 2014, 09:01
Sprawdziłem, że połączenia z Plusa na Klucz (testowałem na Mix V) są taryfikowane jak wewnątrz sieci. Tzn. użytkowniki Plusa mogą dzwonić na Klucz po takiej cienie jak na Plus.

 #702274  autor: buba1234
 04 mar 2014, 10:46
molibden pisze:mam takie pytanko. Czy mając numer w Kluczu kupiony w PL i ktoś kupi sobie Klucza na Ukrainie to istnieje możliwosć aby rozmawiac w sieci za darmo przy wykupieniu pakietu? To działa tylko przy połączeniach krajowych? i jeszcze jedno. Jak chce doładowac z Plus to musze kupowac zdrapkę czy moge doładowac to ze strony PLuS podajac numer telefonu z sieci KLUCZ?
Orange niedawno mial promocje 19gr/min do Ukrainy w Orange na kartę ale to sie chyba skonczyło 1 marca, choć może przedłuzyli.

Klucz ma chyba 35gr/min, a lycamobile 29gr/min na stacjoanrne.
Na komorki Klucz ma 50gr/min a lycamobile 49gr/min. Klucz ma chyba rozliczanie co 30 sekund a lyca chyba co minutę.

________________________________

 #703649  autor: dajcynk
 12 mar 2014, 00:08
Witam!

Przeczytałem regulamin klucz moblie, ale zaciekawił mnie poniższy punkt:
Kod: Zaznacz cały
8. Klucz Telekomunikacja może dokonać blokady usług przychodzcych Abonentowi, który w terminie określonym w Cenniku i liczonym od dnia upływu ważności okresu dla usług wychodzących nie dokona zasilenia konta. Nie póniej niż w terminie 2 dni od dnia Zasilenia Konta Klucz Telekomunikacja dokonuje automatycznego usunięcia blokady.
Ja zrozumiałem powyższy punkt w ten sposób, że konto które zostało zasilone pakietem topup5 za 5 zł może zostać zablokowane dla połączeń przychodzących już na 2 dzień. Wynika to z faktu, że pakiet topup5 przedłuża ważność na rozmowy wychodzące tylko o 1 dzień.

Jeżeli więc chcemy utrzymać dwa numery przez rok dla połączeń wychodzących i przychodzących to musimy zrobić takie zasilenia:

(50 zł x 2) x 2 = 200 zł

Nie wiem, czy to jest aż tak dobra oferta. Co o tym sądzicie?
  • Strona 2 z 111
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 111
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 111