DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 111
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 111

 #711956  autor: Karlos20
 22 kwie 2014, 10:03
Klucz Mobile, planujecie pakiety internetowe z tzw. lejkiem, czyli po jego wykorzystaniu spadłaby prędkość transmisji? Operatorzy oferują takie pakiety (za wyjątkiem Waszego partnera biznesowego).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #711959  autor: Klucz Mobile
 22 kwie 2014, 10:19
Karlos20 pisze:Klucz Mobile, planujecie pakiety internetowe z tzw. lejkiem, czyli po jego wykorzystaniu spadłaby prędkość transmisji? Operatorzy oferują takie pakiety (za wyjątkiem Waszego partnera biznesowego).
nie planujemy. będzie tak jak ma PLUS

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #712071  autor: kaspeed
 22 kwie 2014, 17:48
Troszke lipnie ale nic nie poradzimy;) oby nowe pakiety były duże 30zł za 6gb;) to by było cudo;p + działanie w wszystkich możliwych opcjach lte hdspa i cała reszta;p

 #712085  autor: KA
 22 kwie 2014, 18:42
Przecież Plus ma pakiety z lejkiem?!

 #712090  autor: Karlos20
 22 kwie 2014, 19:05
KA, w starych taryfach, które NIE są wyposażone w usługę LTE.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712173  autor: Emsi
 23 kwie 2014, 00:05
Ja czekam na te obiecane obniżki. ;-)
Jeszcze jedna sprawa odnośnie tego wyłączenia numeru po 3-miesiącach nie używania. Wysyłacie jakiegoś SMS-a z przypomnieniem?

 #712184  autor: Karlos20
 23 kwie 2014, 04:25
Emsi, ja żadnego SMSa z przypomnieniem nie otrzymałem (mam na karcie wychodzące do czerwca 2014). To nie jest LycaMobile xD
Pewnie były słowa o tych 3 miesiącach tylko dlatego, aby zachęcić do używania numeru i usług, a przez RWK wcale nie ma żadnych ograniczeń, kiedy tą kwotę na koncie wykorzystamy - czy to dziś, jutro, czy za 11 miesięcy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712189  autor: macc
 23 kwie 2014, 07:43
Klucz Mobile pisze:
macc pisze:przeszedłbym do Was jakby połączenia wychodzące aktywne były przez 2-3 lub dłuzej od doładowania za 5zł
konto w KLUCZ jest wazne rok czasu po doladowaniu nie zaleznie od kwoty, czy to 5 PLN czy 50 PLN i tak masz rok czasu na wychodzace
w formularzu podczas wypełniania co zaznaczyć jak przenoszę z lebary?

 #712194  autor: slawekt
 23 kwie 2014, 08:34
w formularzu podczas wypełniania co zaznaczyć jak przenoszę z lebary?
Wygląda na to, że tylko BOK Klucz'a jest Ci w stanie pomóc, bo skrypt na ich stronie na pewno nie :-( Albo przeniesienie numeru z Lebary do operatora będącego na liście skryptu i dopiero przeniesienie do Klucza.

 #712205  autor: Eon
 23 kwie 2014, 10:06
Tak sie patrze teraz na ich pakiety minut. Czy są to darmowe minuty do wszystkich sieci w Polsce ??

 #712865  autor: juniper
 25 kwie 2014, 09:12
Bardzo mi się podoba oferta Klucza. Nazwa też mi się podoba. I nie doszukujcie się dziury w całym w postaci braku LTE czy rozliczania netu po 1KB bo to jest niepoważne. Powiedzcie lepiej który operator komórkowy da wam zadzwonić za 5gr/min. do USA, a za 15gr/min. do Chin albo Rosji. To nawet z kont voipowych jest drożej.

Tylko czemu nigdzie nie można starterów kupić? W sklepach i kioskach wiecznie te same 4 firmy nie oferujące właściwie nic nowego, a takie oferty jak Klucz muszą się czołgać, żeby zostać zauważone. Kiedy w końcu się to zmieni? To samo Lyca i jakieś tam jeszcze Virginy, itd. Aczkolwiek Klucz w szczególności mnie interesuje ze względu na ciekawe stawki międzynarodowe. I jak krajowe są też w dobrej cenie to nie wykluczam, że poużywam Klucza.

Hm. Konto ważne rok po doładowaniu. 20gr/min. do UE. 180 dni w sieci za free po doładowaniu za 50zł. Zasięg Plusa. Zamawiam startery i niech się te wszystkie oryndże, pleje i inne plusze pałują.

A do sieci krajowych 19gr/min. i smski 9gr :D

 #712869  autor: Karlos20
 25 kwie 2014, 09:22
juniper pisze:Tylko czemu nigdzie nie można starterów kupić?
Zamów starter na klucz.net :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712870  autor: juniper
 25 kwie 2014, 09:30
No ale czy to nie śmieszne? Duże opy mają tak wypracowaną markę, że nawet guzik dając zarabiają krocie. A tu Klucz daje bez łaski rok ważności konta, 12 tys. minut w sieci za 50zł na 180 dni, bardzo dobrą stawkę (bez żadnych pakietów) do wszystkich i jeszcze te tanie połączenia za granicę.

Przecież gdyby jakiś znany op to zrobił to ludzie krzyczeliby z podniecenia. A o Kluczu ile ludzi słyszało i używa? Bez kitu jak to dobrze działa to ja numer przeniosę do nich i nie chcę słyszeć o żadnych dużych opach więcej, którzy mają ludzi totalnie w dupie.

 #712873  autor: soyo
 25 kwie 2014, 09:37
Po paru miesiacach moge przekazac moje doswiadczenia:

1) Na poczatku byly spore problemy, najpierw z tym, ze nie moglem uruchomic w ogole uslugi GPRS (problem po stronie infrastruktury PLUS'a). Skonczylo sie na dosc hamskim obejsciu, ktore zaproponowalem, czyli musialem przeniesc na dzien numer do innej sieci i pozniej wrocic z powrotem do klucz'a, aby moje konto sie zresetowalo

2) To pomoglo, ale z kolei, nie moglem sie polaczyc w ogole z internetem; Tu poszlo juz znaczenie szybciej, zgloszony problem zostal rozwiazany w przeciagu kilku dni

3) Od tego czasu nie ma praktycznie zadnych problemow i w tej chwili juz jestem w pelni zadowolony; Bardzo dobry staly zasieg (infrastruktura pelna PLUS'a), do tego dluga waznosc konta, tanie stawki i przystepny internet

Kazdemu moge spokojnie polecic przejscie do klucz'a, a ja rowniez licze na zwiekszenie ilosci pakietow (glownie mniejsze pakiety do internetu, oraz wieksze niz te, ktore sa obecnie) wraz z wydluzeniem waznosci ich trwania.

 #712874  autor: Karlos20
 25 kwie 2014, 09:38
juniper, to jest polityka wszystkich sieci MVNO. Dają lepsze oferty, ale nie reklamują tego, bo nie mają na to nakładów finansowych. Te sieci są dla konkretnej grupy docelowej. Klucz jest dla tych, którzy chcą głównie dzwonić do bliskich za granicą, lub w Polsce. Nie oczekuj, że taka sieć zaoferuje Ci uniwersalne możliwości. Tak się nie da. Gdyby tak było, wszyscy byliby tylko w jednej sieci, a to rodziłoby zagrożenia po stronie operatora jak i dla Abonenta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712879  autor: Klucz Mobile
 25 kwie 2014, 09:52
juniper pisze:No ale czy to nie śmieszne? Duże opy mają tak wypracowaną markę, że nawet guzik dając zarabiają krocie. A tu Klucz daje bez łaski rok ważności konta, 12 tys. minut w sieci za 50zł na 180 dni, bardzo dobrą stawkę (bez żadnych pakietów) do wszystkich i jeszcze te tanie połączenia za granicę.

Przecież gdyby jakiś znany op to zrobił to ludzie krzyczeliby z podniecenia. A o Kluczu ile ludzi słyszało i używa? Bez kitu jak to dobrze działa to ja numer przeniosę do nich i nie chcę słyszeć o żadnych dużych opach więcej, którzy mają ludzi totalnie w dupie.
lajk :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #712880  autor: Karlos20
 25 kwie 2014, 09:56
Klucz Mobile pisze:lajk
Skupcie się nad informowaniem, kiedy wejdzie w życie nowa oferta, a nie żałosnym "lajkowaniem" jednym wyrazem niektórych opinii userów forum. Każdy czeka, co pokażecie nowego, co spowoduje jakiś ruch na rynku operatorów MVNO.
Pozdrowienia!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712892  autor: Klucz Mobile
 25 kwie 2014, 10:22
Karlos20 pisze:
Klucz Mobile pisze:lajk
Skupcie się nad informowaniem, kiedy wejdzie w życie nowa oferta, a nie żałosnym "lajkowaniem" jednym wyrazem niektórych opinii userów forum. Każdy czeka, co pokażecie nowego, co spowoduje jakiś ruch na rynku operatorów MVNO.
Pozdrowienia!
Zapraszam do polubienia naszej strony na FB, za każdym razem informujemy o obniżkach
pierwszej obniżki dokonaliśmy zaledwie 3 miesiące po starcie, w lipcu obniżyliśmy ceny na UE z 0.30 PLN (cenę, którą nawet w tej chwili nikt nie może zaoferować) do 0.20 PLN

W grudniu informowaliśmy o kolejnych zmianach (8 miesięcy po starcie)

Jednak jest to coś nowego na rynku operatorów MVNO

Pozdrawiamy

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #712913  autor: juniper
 25 kwie 2014, 11:20
Karlos20 pisze:
Klucz Mobile pisze:lajk
Każdy czeka, co pokażecie nowego, co spowoduje jakiś ruch na rynku operatorów MVNO.
To mało pokazali? Który mvno chociaż realnie nawiązał do Klucza? Już nie przesadzajmy bo stawka 5gr do USA, 15gr do Chin czy 10gr do Rosji albo 20gr po Europie to jest po prostu rewelacja. Darmowe rozmowy i smsy w sieci bezkosztowo też. W kraju 19gr do wszystkich i 9gr sms to także dolny próg nie licząc mocnego wejścia Virgin które już się skończyło.

No ale na czymś trzeba zarabiać. I stawka 19gr/9gr jest spokojnie do przyjęcia. A pamiętajmy, że wewnątrz sieci darmowe są także videorozmowy. Nie wiem czy konkurencja też tak ma? Ja tu widzę w zasadzie same plusy po prostu.
  • Strona 6 z 111
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 111
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 111