DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 42 z 48
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 48
 #1117883  autor: Karlos20
 20 cze 2021, 11:41
marczello: RWK jest nabywane w tej ofercie, gdy włączysz / odnowisz dowolny pakiet Match, opłacony z karty płatniczej (szczególnie przy opcji Autodoładowanie). Inna forma doładowania Portfela, również kanałem Play nie powoduje wydłużenia ważności Portfela.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118503  autor: Pavel9099
 03 lip 2021, 19:11
sql pisze:
16 lut 2021, 19:39
U mnie SMS Start pod 282 nie działa. Czy udało Wam się uruchomić na infolinii?

Mi nie ale być może komuś się udało. Jeśli komuś by się udało przez infolinię to poproszę o imię osoby z infolinii...
Ja próbowałem u dwóch konsultantów Mobile Vikings na infolinii i oboje nie chcieli włączyć WiFi Calling na telefonie spoza listy, ponieważ "Play na to nie pozwala". Wcześniej miałem numer w Play i bez problemu konsultant na czacie włączył usługę bez pytań :twisted:
 #1125778  autor: adrjannn
 20 gru 2021, 13:22
Koniec roamingu krajowego T-Mobile w Vikings Mobile
W związku z rozbudową sieci nadajników naszego partnera infrastrukturalnego Play (wzrost liczby stacji bazowych o ponad 20% od początku 2020 roku), dostęp do nadajników T- Mobile będzie ograniczany, a od 28 grudnia 2021 niedostępny.
Oznacza to, że korzystanie z telefonu w oparciu o sieć T- Mobile nie będzie już dla Vikingów możliwe. Zmiany dotyczą łączenia się z nadajnikiem i nie wpływają na komunikację między operatorami. Nie ograniczają one możliwości wysyłania i odbierania wiadomości oraz dzwonienia i odbierania połączeń do i od numerów w T- Mobile.
 #1125779  autor: Karlos20
 20 gru 2021, 13:27
Jak zawsze Vikingi są szybsi, niż macierzysty Play, bo tam też jest już ograniczany RK z T.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125785  autor: Remington
 20 gru 2021, 16:30
Karlos20 pisze:
20 gru 2021, 13:27
Jak zawsze Vikingi są szybsi, niż macierzysty Play, bo tam też jest już ograniczany RK z T.

Szybsi? Nie zdziwię się jeśli Play wcale o tym nie poinformuje, bo nie musi.
 #1128130  autor: loker
 13 lut 2022, 06:41
Cześć,
obecnie mam trzy numery w Play w formule M. Dziś płacę około 30 zł miesięcznie za numer, a nową ofertę chcą mi dać za około 50 zł za numer. Cała różnica, że dziś mam 20 GB, a daliby 60 GB, których w zasadzie jej potrzebuję.

I tu pomyślałem o Moblile Vikings. W zasadzie to, co potrzebuję miałbym za 25 zł. Tylko kilka pytań:
1. Dla rozmów, SMS i MMS w UE jest RALH?
2. Jakieś GB są w roamingu UE?
3. W tej chwili zasięg tylko Play czy np. też Orange?
4. VoLTE oraz Wi-Fi Calling działają analogicznie jak w Play czy są jakieś odmienności?
5. Połączenia z EVS możliwe? Tylko do Play czy do innych też?
6. VoLTE w roamingu Orange?
7. Połączenia z Play na kartę ze stanem darmowym do Play w przypadku połączenia na numer w MV nadal traktowane jak do Play?

Ew. będę wdzięczny za napisanie wprost czy warto z Play do Wikingów przejść czy lepiej zostać w Play albo pomyśleć o T-Mobile. A może Virgin Mobile?
 #1128182  autor: Karlos20
 14 lut 2022, 05:14
loker:
1. Nie ma, roaming dodatkowo płatny (sprawdź cennik).
2. Patrz pkt. 1.
3. Play + RK Orange.
4. Powinno działać jak w Play, przy problemach, skontaktuj się z HelpDeskiem.
5. Patrz pkt 4.
6. Powinno działać, jak w Play.
7. MV jest na łączach Play, więc PLAY > PLAY, obejmuje SD.
Jeśli zależy Tobie głównie na nieprzepadającym necie, Vikingi są super, reszta to lekka lipa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128216  autor: loker
 14 lut 2022, 15:53
Dzięki @Karols20 za pomoc.
Podsumowałabym tak: albo 50 zł miesięcznie i RALH albo za 25 zł miesięcznie prawie to samo ale bez RALH, a sam rozeznaj jak często jesteś za granicą i czy możesz do Wi-Fi Calling się ograniczyć? To tak pod kątem siebie i innych mających podobny dylemat.

Nie mogę znaleźć u Wikingów szczegółowego cennika może ktoś link podrzucić?
 #1128223  autor: Karlos20
 14 lut 2022, 23:32
loker: cennik >> https://legal.mobilevikings.pl/current/ ... 2021_2.pdf
W skrócie: 19gr/min, 9gr/SMS, 10gr/MMS, 1gr/1MB (gdy nie będziesz mieć aktywnej usługi MATCH, a w Portfelu będą środki na koncie, inaczej przy stanie 0,00 zł wiadomo, będziesz tylko miał infolinie darmowe i alarmowe + przychodzące).
Uwaga: gdy zużyjesz GB nie ma lejka, są 2 opcje: blokada neta przy stanie Portfela 0,00 lub będzie zjadać 1gr za 1MB. Gdy doładujesz Portfel za 10 zł, możesz dokupić pakiet 5GB, ważny 31 dni, sumuje się z pozostałą ilością GB np. z usługi MATCH.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128301  autor: Karlos20
 16 lut 2022, 12:43
Teraz Vikingowie dają rabat na pierwsze 3 miesiące działania usług MATCH. Dla nowych numerów i przenoszonych (jeden numer na osobę może skorzystać ze zniżki).
Osoby niezdecydowane, które mają dość prepaida czy abonamentu w Play, mogą przetestować ofertę MV bez ryzyka, zachowując zasięg P4 i mieć dostęp do VoLTE i VoWiFi.
Szczegóły na stronie operatora.
Regulamin >> https://legal.mobilevikings.pl/current/ ... Probny.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128337  autor: iphoneski
 16 lut 2022, 19:44
@surface123
Bardziej chodziło chyba o dość oferty, a nie sieci jako takiej. Np ja odchodząc z Playa z jakości sieci w moim mieście (Bydgoszcz) byłem bardzo zadowolony, chyba nawet bardziej niż teraz z N. No i sporo dziur w województwie pokryli robiąc zasięg w miejscach, w których nikt go nie miał, także tu było spoko. No i to było już 2 lata temu, a przez ten czas Play mocno się sieciowo rozwinął. Odszedłem bo oferta przestała mi pasować - nie oferowali nic poza klasycznym No limit + pakiet internetu, a chciałem choćby eSIM mieć. Duża zaleta wikingów to kumulacja internetu, nie marnują milionów na durne reklamy z gwiazdeczkami w tv i fajna komunikacja z klientem tam jest. Także jak komuś znudziło się w skostniałym Playu a sieć mu pasuje, to właściwie może być to dobry kierunek.
 #1128386  autor: ukefake
 17 lut 2022, 14:43
Na poprzedniej stronie padło pytanie i odpowiedź o volte i vowifi, Karlos20 odpowiedział ale pisał że powinno. Ma ktoś kartę vikingów i może potwierdzić że mu to działa np. w iphonie?
  • Strona 42 z 48
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 48
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 48